VRFS Valdyba skyrė drausmines sankcijas 12-ai klubų! Visos

Visi klubai el laišku prieš sezoną buvo informuoti, kad pagal varžybų nuostatų reikalavimus startinis mokestis turi būti sumokėtas iki sezono pradžios. Pagal galiojančią praktiką, klubams leidžiama atsidėti startinio mokesčio mokėjimą, suderinant kitas jo mokėjimo datas, arba mokestį mokėti dalimis. Esminė sąlygą ir prašymas - klubas el.paštu turi informuoti Lygą apie tai. Lyga niekam ir niekada nedarė ir nedarys jokių kliūčių dėl atidėjimo, lanksčiai ir pagal klubų pageidavimus yra žiūrima į mokėjimo terminus.

  Tačiau, nežiūrint to, daugelis klubų nesumokėjo startinio mokesčio ir neprašė jokių terminų atidėjimo. Taip pat iš klubų nebuvo gauta jokios informacijos ir pranešimų, nepareikšta jokių pageidavimų. Todėl VRFS Valdyboje buvo svarstomas klausimas dėl nuobaudų skyrimo už finansinės drausmės pažeidimus. Bendru valdybos sprendimu buvo nutarta, kad siekiant tvarkos ir sąžiningo bei vienodo požiūrio į visus klubus, tokiems klubams reikia taikyti drausminę sankciją -1 taškas.

 Drausminės sankcijos (minus 1 taškas) pritaikytos net 12 klubų : FKK Spartakas, VGTU Vilkai, Viltis B, Mostiškės, VJFK Trakai, Lentvaris, Top Kickers 2, Tėvynės Sąjunga, Pagiriai, Olandai ir Futboliukas.

 Informuojame, kad minėti klubai, ne vėliau kaip per 7 dienas turi sumokėti startinį mokestį arba informuoti Lygą ir suderinti kitus startinio mokesčio sumokėjimo terminus. Priešingu atveju VRFS valdyba pasilieka teisę svarstyti papildomas drasumines sankcijas tokiems klubams.

VRFS informacija