Skelbiama registracija į SFL 7x7 Cup turnyrą! Visos

Skelbiama registracija į SFL 7x7 Cup turnyrą!

Pradedame komandų registraciją į tradicinį SFL žiemos turnyrą 7x7. Dėl Covid situacijos 2020 metų pradžioje turnyras kai kuriuose divizionuose buvo neužbaigtas ir nebuvo jokių galimybių jo užbaigti, todėl rezultatai ir komandų iškovotos vietos yra fiksuojamos pagal tuo metu esančią komandų padėtį trunyro lentelėse.

Startinio mokesčio grąžinimas: Komandoms, kurios nesužaidė visų rungtynių praėjusiame turnyre, startinis mokestis atitinkamai bus kompensuojamas ir nustatyta suma sumažintas šių metų dalyvavimo mokestis. 

Registracija: el.paštu paulius@sfl.lt , registruotis galima iki lapkričio mėn. 10 d.. Registruojantis būtina nurodyti komandos pavadinimą ir vadovo kontaktus (el.paštas ir mob. nr.) 

Startinis mokestis: priklausys nuo dalyvaujančių komandų skaičiaus ir bus paskelbtas pasibaigus registracijai, bet jis nebus didinamas, o kaip jau minėta aukščiau, komandos gaus ir kompensacijas. Turnyras dalinai finansuojamas sporto rėmimo fondo programos lėšomis, todėl visiems turnyro dalyviams taip pat bus padovanota po futbolo kamuolį - Match ball FIFA aproved kat.

Turnyro vieta: turnyrą palnuojama vykdyti trijose arenose - Sportima, BFA arena ir Pilaitės stadionas.

Turnyro dienos ir laikai: turnyras, kaip įprasta, bus vykdomas tik sekmadieniais, o žaidimo laikai numatyti sekantys- Sportima (nuo 12.30 iki 15:30), Piliatės arena (nuo 16:00 iki 19:00) ir BFA arena (nuo 15:00 iki 18:00) . Rungtynių laikai dar bus patikslinti, gali nežymiai keistis, bet preliminariai jie bus nurodytose ribose.

Turnyro pradžia/pabaiga: startas numatytas gruodžio mėn 5 d. arba 12 d.  Turnyras nebus vykdomas tik gruodžio 26 d., o dėl rungtynių pravedimo 2022 m sausio mėn 2 d. bus konsultuojamasi su dalyvaujančiomis komandomis. Turnyro pabaiga numatyta 2022 m kovo viduryje.

Apdovanojimai: per pirmą turnyro turą iš pradžių bus įteikti visi apdovanojimai už praėjusį (2019-2020 m), bet neužbaigtą SFL Cup 7x7 turnyrą, o šių metų turnyro visų divizionų nugalėtojai bei prizininkai bus apdovanoti gražiomis taurėmis ir kitais prizais.  

Dalyviai: pagal turnyro tradicijas nėra jokių apribojimų žaidėjų registracijai ir turnyre gali dalyvauti visi žaidėjai. Komandos galės registruoti ne daugiau kaip 35 žaidėjus. 

Divizionai: planuojama, kad bus sudaryti penki divizionai - A,B, C, D ir E, kurie bus suformuoti remiantis sportiniu principu ir pagal 2019-2020 m užfiksuotus rezultatus, tačiau turnyro organizatoriai pasilieka sau teisę esant galimybėms ir esant laisvoms vietoms viename ar kitame divizione, dalyvius paskirstyti savo nuožiūra ir atsižvelgiant į dalyvaujančių komandų pajėgumus. 

Turnyro sistema: planuojama, kad įprastai komandos bus paskirstytos po 10 komandų kiekviename divizione ir žais dviejų ratų sistema, tačiau atsiradus geresnėms galimybėms dėl laiko nuomos uždarų patalpų arenose, bus svarstoma galimybė suformuoti ir divizionus po 12 komandų, kas komandoms suteiktų didesnį rungtynių skaičių ir daugiau žaidimo laiko. 

Papildoma informacija: galite teirautis el paštu paulius@sfl.lt arba atelefonu 8-655-43774

Projektas bendrai finansuojamas Sporto rėmimo fondo lėšomis, kurį administruoja Švietimo mainų paramos fondas.