Kovo 4 d - komandų vadovų susirinkimas! Visos

Kovo 4 d. 19 val., KKSD konferencijų salėje ( Žemaitės g. 6, Vilnius) įvyks VRFS ir SFL komandų vadovų susirinkimas.

Susirinkimo darbotvarkė:

- VRFS ir SFL varžybų nuostatų pristatymas ir aptarimas, dublerinių komandų statuso reglamento aptarimas;

- Naujojo futbolo projekto pristatymas (Lyga 8x8)

- Naujų futbolo taisyklių pristatymas komandoms;

- Interaktyvus futbolo taisyklių testas;

- Kiti organizaciniai VRFS ir SFL klausimai;

Numatoma susirinkimo trukmė - apie 1.5 val. Labai prašome visų dalyvauti, susirinkimas labai svarbus, nes jame bus aptarti visiems aktualūs varžybų nuostatų klausimai dėl dublerinių komandų, dėl varžybų sistemos (pvz SFL C div), rungtynių laiko reglamento kai jos vyksta už Vilniaus ribų, klubų rotacijos ir kiti svarbūs klausimai. Susirinkime turi dalyvauti ir naujos komandos, kurios planuoja dalyvauti SFL pirmenybėse.

Susirinkimo metu trumpai ir su video pvz bus pristatyti esminiai futbolo taisyklių pakeitimai, kurie įsigalios jau šiame sezone, komandų vadovai galės pasivaržyti spręsdami įdomų ir interaktyvų futbolo taisyklių testą, bus video iš VRFS ir SFL varžybų, galėsime padiskutuoti dėl teisėjavimo klausimų ir problemų.

Dar kartą prašome aktyviai dalyvauti. Komandos vadovai į susirinkimą gali deleguoti ir bet kurį savo komandos narį. Susirinkimo dalyvius pavaišinsime kava ir arbata, lengvais užkandžiais, todėl tikimės, kad po susirinkimo pabendrausime neformalioje aplinkoje, galėsime aptarti kitus aktualius klausimus dėl santykių su LFF ir Asociacijos VRFS veiklos planus.

VRFS informacija