FK N.Verkiai komanda laikinai nušalinama nuo III lygos pirmenybių Visos

FK Naujieji Verkiai komanda yra laikinai nušalinama nuo VRFS III lygos pirmenybių. Rugsėjo 15d. turėjusios įvykti rungtynės N.Verkiai - Ave.Ko. nebus žaidžiamos ir jos nukeliamos nenustatytam laikotarpiui iki atskiro DK sprendimo, kuris spręs ar komanda N.Verkiai iš viso gali toliau dalyvauti III lygos pirmenybėse.

VRFS DK šiomis dienomis nagrinėjo incidentą įvykusi rugsėjo mėn 4 d. per III lygos rungtynes Aktas-N.Verkiai. Rytoj DK sprendimas būtų paskelbtas, tačiau šiandien VRFS gavo teisėjo N.Vasiliausko raportą, kad šios dienos III lygos rungtynėse TEC- N.Verkiai vėl įvyko rimtas incidentas su N.Verkiai komandos žaidėjais ir oficialiais asmenimis.

Todėl N.Verkių komandos galimybės toliau dalyvauti III lygos pirmenybėse bus svarstomos atskirame ir išplėstiniame VRFS DK ir valdybos posėdyje. Posėdžio data ir laikas bus paskelbti vėliau, o kol kas, kaip jau parašyta aukščiau, N.Verkių komandos dalyvavimas laikinai sustabdomas.

Asociacija VRFS visada pasisako ir kovoja už garbingą, sąžiningą ir teigiamomis emocijomis paremtą žaidimą. VRFS absoliučiai netoleruos chuliganizmo, chamiškumo ir agresijos futbolo aikštelėje ar šalia jos, o bet kokie mėginimai suteršti futbolo žaidimą bus griežtai įvertinti. 

VRFS informacija