Asociacijos VRFS klubų paramos fondo naujienos Visos

Šią savaitę paaiškėjo antrojo Asociacijos VRFS Klubų paramos Fondo šaukimo paramos gavėjai. Kaip ir pirmame, taip ir antrame fondo šaukime iš viso  buvo gauta 12 klubų paraiškos. Jas išnagrinėjusi VRFS Valdyba nusprendė, kad parama bus skirta šiems pareiškėjams:
 
Pietų IV. Projektas „I.Butauto knygos leidyba“ (500 Eur.)
 
FM Perkūnas/FC Vilniaus Vytis. Projektas „Vartų pirkimas naujai statomoje Pašilaičių futbolo aikštelėje“ (750 Eur).
 
FK Rotalis. Projektas „ Tradicinis FK Rotalis klubo auklėtinių, bendruomenės, vaikų ir narių turnyras“ (500 Eur). 
 
Pagal Fondo taisykles maksimali paramos suma yra 500 eur., bet atsižvelgiant į pateiktos paraiškos pagrįstumą, svarbą ir reikalingumą ji gali būti ir didesnė (ne daugiau kaip 1000 eur.)
 
VRFS Valdybos sprendimu Klubų paramos fondo likutis perkeliamas į kitą šaukimą. 
 
Lapkričio 12 d. klubų, kuriems skirta parama, atstovai kviečiami atvykti į VRFS kabinetą (KKSD pastatas, Žemaitės g 6, 5 a, 505 kab nuo 11 iki 15 val) ir pasirašyti paramos sutartis. Prašome su savimi prašome turėti antspaudą.
 
Taip pat primename, kad klubai gautą paramą turės atspindėti savo finansinėje 2019 m. atskaitomybėje ir ją deklaruoti pagal LR įstatymuose numatytą tvarką.
 
Nuoširdžiai dėkojame visiems pateikusiems paraiškas klubų finansinės paramos fondo šaukimuose. Asociacijos VRFS Klubų paramos Fondo trečiasis šaukimas įvyks 2020 m. pavasarį.
 
Daugiau informacijos apie Klubų paramos fondą: https://bit.ly/32llKKX