„Žalgiris“ iškovojo aštuntąjį Supertaurės trofėjų Visos

LFF nuotrauka

Dramatiškose pirmose sezono rungtynėse Vilniaus „Žalgiris“ nugalėjo „Kauno Žalgirį“ ir aštuntą kartą tapo Supertaurės laimėtoju.

Pagrindinis laikas baigėsi lygiosiomis 1:1, o baudinių serijoje tikslesni buvo Lietuvos čempionai.

Pirmajame kėlinyje komandos daug pavojingų progų nesukūrė. Vilniečiai kelis kartus atliko pavojingus perdavimus iš kraštų, o varžovai išsiskyrė tolimais smūgiais.

Geriausią šansą 40 min. turėjo „Žalgiris“: greitoje atakoje po Pauliaus Golubicko perdavimo į baudos aikštelę įsiveržė Mathias Oyewusi, bet jo smūgį atrėmė vartininkas.

47 min. vartininkas atrėmė pavojingą M. Oyewusi smūgį galvą, o 73 min. smūgį iš baudos aikštelės vidurio.

Vilniečiai išsiveržė į priekį po Arni Vilhjálmssono įvarčio rungtynių pabaigoje, tačiau per pridėtinį laiką rezultatą išlygino Xabi Auzmendi.

Baudinių serijoje 3:2 tikslesnis buvo „Žalgiris“, kuris Supertaurę iškovojo po trejų metų pertraukos.

Vilniaus „Žalgirio“  sudėtis: Tomislav Duka, Mario Pavelič, Kipras Kažukolovas, Joel Bopesu, Yukiyoshi Karashima, Paulius Golubickas (56 min. Nicolas Gorobsov), Ovidijus Verbickas, Romualdas Jansonas (56 min. Nauris Petkevičius), Nassim Hnid, Billal Sebaihi (69 min. Gustas Jarusevičius), Mathias Oyewusi (83 min. Arni Vilhjamsson).