„Vilnius 700“ taurėje – istorinis Ave.Ko. triumfas Visos

VRFS ir SFL organizuotos „Vilnius 700“ taurės varžybos sekmadienį baigėsi netikėtu Kalvelių Ave.Ko. komandos triumfu finale.

Lemiamose rungtynėse LFF stadione susitiko FK Medžiai ir Ave.Ko. Aiškiais poros favoritais laikyti Medžiai, tačiau jie iš SFL A diviziono autsaiderių sulaukė aštraus pasipriešinimo. Rungtynės baigėsi lygiosiomis 1:1, o 11 m baudinių serijoje 4:2 buvo pranašesni Ave.Ko.

Ave.Ko. pavyko į rungtynes surinkti pajėgiausius žaidėjus ir duoti rimtą kovą. Medžiai turėjo iniciatyvą, bet varžovų saugų grandis neleido jiems visiškai užvaldyti aikštės vidurio.

Pirmame kėlinyje pranašiau žaidusi III lygos komanda turėjo bent dvi geras galimybes išsiveržti į priekį, tik jomis nepasinaudojo.

Antras kėlinys prasidėjo Justino Baltrimavičiaus retu įvarčiu galva. Po įvarčio Medžiai šiek tiek atsitraukė atgal, tačiau trapios persvaros išsaugoti nepajėgė. Vieno išpuolio metu į baudos aikštelę įsiveržęs Ave.Ko. žaidėjas sužaidė protingai ir išprovokavo pražangą, o rezultatą 78 min. tiksliu smūgiu nuo 11 m žymos išlygino Viačeslav Rodevič.

Baudinių serijoje sėkmė lydėjo Ave.Ko. komandą (4:2), o lemiamą smūgį realizavo jų kapitonas Viliamas Novicki.

Po pergalės minia Ave.Ko. palaikiusių sirgalių užplūdo aikštę ir šventė pergalę kartu su savo komanda.

„Puikios emocijos, buvo labai smagu žaisti prie tiek sirgalių, nes jie buvo 12-asis mūsų žaidėjas ir labai padėjo. SFL A divizione turėjome prastą sezoną, nes nepavykdavo surinkti pajėgiausios sudėties. Kai susirenka visi – žaidžiame daug geriau. O į tokias rungtynes kaip finalas jau suvažiuoja visi“, – pasakojo V. Novicki.