Vilniaus šeimas kviečia „Žalgirio“ futbolo festivalis Visos

 

Futbolo klubas „Žalgiris“ kviečia Vilniaus futbolo bendruomenės šeimas aktyviai praleisti laiką – nuo gegužės 14 dienos vyks antrasis „Žalgirio“ šeimų futbolo festivalis.

Festivalis skirtas skatinti fizinį aktyvumą ir šeimoms praleisti laiką kartu futbolo aikštėje. Kaip ir praėjusiais metais, šeimų komandos varžysis sportinėse rungtyse su futbolo elementais, taip pat mini futbolo (3 prieš 3) varžybose.

Norintys dalyvauti galės pasirinkti vieną atrankos etapą iš keturių jiems patogiausių vietų ir datų. Antrus metus festivalis vyks Pilaitėje (gegužės 14 d. M. Mažvydo progimnazijoje), o pirmą kartą bus surengtas Lazdynuose (gegužės 21 d. Sausio 13-osios progimnazijoje), Fabijoniškėse (birželio 3 d. Ateities mokykloje) ir Balsiuose (birželio 4 d.).

Geriausiai pasirodžiusios komandos pateks į finalinį festivalį, kurį planuojama surengti birželio 11 d. LFF stadione.

Visi finalinio etapo dalyviai laimės prizų, o festivalio nugalėtojams atiteiks didysis prizas – poilsis pramogų komplekse „Vilnius Grand Resort“.

Norint dalyvauti varžybose užtenka iki gegužės 12 d. užsiregistruoti užpildant formą „Žalgirio“ internetinėje svetainėje www.fkzalgiris.lt/seimufestivalis

Į festivalį kviečiami ne tik norintys pasivaržyti sporto rungtyse – vaikus pramogauti kvies batutai, burbulinis futbolas ir kiti smagūs žaidimai.

Varžybų partneris – Vilniaus miesto savivaldybė.

Futbolo klubo „Žalgiris“ projektas „Futbolo klubo „Žalgiris” aukštų sporto rezultatų ir bendruomenės puoselėjimas, išsaugant tradicijas ir vertybes“ bendrai finansuojamas Vilniaus miesto savivaldybės aukšto meistriškumo projektų fondo lėšomis.