VRFS projektams skirta solidi finansinė parama Visos

Asociacija „Vilniaus regiono futbolo sąjunga“ (VRFS) sulaukė gerų žinių iš Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos. VRFS rengiami Vilniaus regiono senjorų (35+ ir 45+) futbolo čempionatai pateko į Sporto rėmimo fondo lėšomis finansuojamų Sporto renginių organizavimo veiklos srities projektų sąrašą. Per artimiausius trejus metus šių čempionatų organizavimui ir vykdymui iš Sporto rėmimo fondo bus skirta beveik 70 tūkst. eurų parama.
 
Asociacijos VRFS prezidento Pauliaus Malžinsko teigimu net 43 tūkst. eurų iš Sporto rėmimo fondo skiriamų lėšų bus skirta aikštelių nuomos išlaidoms apmokėti, taip pat komandos bus aprūpintos kokybiškais kamuoliais, daugiau dėmesio bus skiriama varžybų komunikacijai bei informacijos sklaidai. „Neabejoju, kad visiems labiausiai rūpi, kokia bus reali, apčiuopiama nauda varžybų dalyviams. Kadangi ženkliai sumažės aikščių nuomos išlaidos, tad natūralu, kad ir startinis mokestis varžybose dalyvaujančioms komandoms bus gerokai mažesnis. Be to, senjorų varžybų dalyviai bus aprūpinti futbolo inventoriumi, o sezono pabaigoje jų lauks apdovanojimai ir prizai. Manau, kad tai leis pritraukti daugiau vyresnio amžiaus futbolo mėgėjų į mūsų rengiamas varžybas ir suteiks jiems didesnes galimybes aktyviai sportuoti“, – teigė P.Malžinskas.
 
Šiais metais Senjorų pirmenybėse iš viso dalyvauja 34 komandos. Sporto rėmimo fondo parama įsigalios nuo šių metų rugsėjo mėnesio.
 
Tai nėra vienintelis VRFS parengtas projektas, sulaukęs  Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos administruojamo Sporto rėmimo fondo paramos. Iš 2020 metų sporto rėmimo fondo 2020–2023 metais įgyvendinamiems sporto projektams, susijusiems su kvalifikacijos tobulinimu, Asociacija VRFS taip pat gavo beveik 39 tūkst. eurų paramą futbolo teisėjų kvalifikacijos kėlimo mokymams. „Nuoširdžiai džiaugiuosi, kad net du Asociacijos VRFS projektai atitiko Sporto rėmimo fondo reikalavimus ir jiems buvo skirtas solidus finansavimas. Vilniaus regione futbolo varžybų apimtys ir intensyvumas yra labai didelės, o su papildoma parama mes galime suteikti jiems daugiau kokybės ir palengvinti finansinę dalyvių naštą. Puikiai suprantame, kad negalime tik laukti ir tikėtis paramos iš Lietuvos futbolo federacijos, todėl aktyviai dirbame ieškodami alternatyvių finansavimo šaltinių“, – konstatavo VRFS prezidentas P.Malžinskas.
 
2020 metais VRFS taip pat sulaukė ir Vilniaus miesto savivaldybės paramos. Iš biudžeto lėšomis finansuojamų projektų konkurso 2000 eurų buvo skirta Vilniaus miesto futbolo pirmenybėms vykdyti, o dar 3000 eurų – inventoriaus ar įrangos pirkimams. „Nors iš pirmo žvilgsnio sumos nėra įspūdingos, bet ir tokia parama yra vertinga. Visos Vilniaus miesto pirmenybėse dalyvaujančios komandos bus aprūpintos aukštos kokybės futbolo kamuoliais ir specialiais „Ice Power“ šaldymo priemonių rinkiniais“, – pastebėjo P.Malžinskas.
 
Vilniaus mieste futbolo varžybų sezonas prasidėjo praėjusį savaitgalį Sekmadienio futbolo lygos taurės turnyro kovomis, o šį penktadienį startuoja ir SFL varžybos keturiuose divizionuose. VRFS III lygos pirmenybių startas numatytas birželio 14 dieną.