Šeštadienio vakarą Vilniaus „Sportimos“ maniežo automobilių stovėjimo aikštelė vėl buvo sausakimša. Žmonės čia rinkosi pažiūrėti futbolo ir prie įėjimo į areną, kaip senais gerais laikais, formavosi gyvas kamštis.

„Senokai čia nebuvau“, – linksmai šnekučiavosi dvi merginos.

Drąsiai galime patikinti, kad maniežo tribūnose susirinko apie 350, o gal ir visi 400 žiūrovų.

Tarp susirinkusios publikos buvo galima pamatyti žinomų veidų – Fiodorą Černychą, Algimantą Liubinską, Robertą Tautkų, Arūną Klimavičių ir daug kitų futbolininkų.

Visiems rūpėjo pamatyti, kaip mėgėjiška VRFS III lygos rinktinė pasirodys prieš būsimus A lygos debiutantus Vilniaus rajono „TransINVEST“. Pasirodė pagal galimybes, nes be treniruočių, susižaidimo ir normalaus fizinio pasirengimo sunku priešintis tokio kalibro varžovui.

Nuo rungtynių pradžios iniciatyvą tvirtai perėmė „TransINVEST“, o VRFS rinktinės vyrams šeštadienio vakaras priminė funkcinę treniruotę, kai teko daug judėti be kamuolio. Pagyrimų ir plojimų nusipelnė III lygos vartininkas Andrius Juzkiv, solidžiai atrėmęs kelis varžovų išpuolius, taip pat ištraukęs Lino Pilibaičio smūgį. VRFS komanda tuo tarpu kelis kartus pavojingai priartėjo prie „TransINVEST“ vartų, kėlė du kampinius, taip sukeldama pagyvėjimą tribūnose.

Pirmą kėlinį atsilaikyti vis tik nepavyko – 40 min. pirmą įvartį pelnė Povilas Kiselevskis.

Po pertraukos keletą naujokų į aikštę įleidę „TransINVEST“ galingai pradėjo antrą kėlinį. 50 min. rezultatą padidino Kajus Bička, dar po kelių minučių krito ir trečiasis įvartis. Rungtynėms baigiantis „TransINVEST“ komandai dar du įvarčius pelnė peržiūroje dalyvaujantys legionieriai.

Galutinis rezultatas – 0:5. Bet jis nesugadino gerų nuotaikų. Svarbiausia tą vakarą buvo pakili futbolo atmosfera, teigiamos emocijos ir gausus būrys žiūrovų. Nuoširdžiai dėkojame „TransINVEST“ klubui už tai, kad nepasididžiavo ir sutiko sužaisti tokio pobūdžio rungtynes. Linkime jiems sėkmės artėjančiame A lygos sezone.

VRFS tikisi, kad rungtynės tarp Vilniaus mėgėjų rinktinės ir kurio nors A lygos klubo taps gražia kasmetine tradicija bei simboline įžanga į naujo futbolo sezono pradžią.