V. Stankevičius: „Sekmadienio rungtynių favoritai – VRFS rinktinė“ Visos

 

Sekmadienį prasidedančio „Carlsberg nealkoholinio regionų mėgėjų rinktinių taurės“ turnyro pusfinalyje VRFS rinktinė Kaune susigrums su jungtine Kauno-Marijampolės mėgėjų komanda.

Nors varžovai geografiškai yra visai šalia, daug detalių apie juos iškapstyti nėra paprasta. Atrodo, kad 2024-ųjų Kauno-Marijampolės pirmenybės vyksta „kamerinėje aplinkoje“.

VRFS III lygoje pastaraisiais sezonais nedžiugina komandų mažėjimo tendencija. Tuo metu Kaune situacija dar sudėtingesnė. Pernai čia varžėsi 8 komandos, o nugalėjo FK „Kazlų Rūda“. Šiemet Kazlų Rūdai konkurencija sudaro vos 4 varžovai – „Nadruvis“, „Pozityvūs“, „Nevėžis B“ ir „Nemunas B“. Naują sezoną „Kazlų Rūda“ pradėjo dviem pergalėmis: 5:0 prieš „Pozityvūs“ ir 1:0 prieš „Nemuno“ dublerius.

Garsiausia varžovų komandos pavardė – prie jos vairo sekmadienį stovėsiantis žinomas treneris Vitalijus Stankevičius.

„Treneris aš labiau „ant popieriaus“. Tiesiog manęs paprašė pavadovauti komandai ir sutikau. Sudarėme žaidėjų sąrašą ir matysime, kas sekmadienį iš to išeis“, – teigė V. Stankevičius.

Kandangi Kauno-Marijampolės pirmenybės masiškumu šiemet nepasižymi, varžovų rinktinė didesnį dėmesį sutelkė į apskrities 7x7 pirmenybių žaidėjų atranką.

„Yra Justinas Zagurskas, kurį visi gerai žinote. O daugiau kažko išskirti nelabai galėčiau. Nemanau, kad mūsų komandos žaidėjų pavardės vilniečiams ką nors sako“, – slapukavo V. Stankevičius.

Anot jo, pranašumą sekmadienį turės VRFS: „Favoritais aš laikau Vilnių. Jūs turite stiprias miesto pirmenybes, visi žaidėjai ten rungtyniauja ir reguliariai dalyvauja didžiojo futbolo procese. Pas mus akcentas į 7x7 turnyrus, todėl susižaidimas irgi bus geresnis pas jus. Be to, VRFS rinktinė jau sužaidė draugiškas rungtynes žiemą su „TransINVEST“ ir turi šiokios tokios bendro žaidimo praktikos. Nereikia sureikšminti penkių praleistų įvarčių. Reikia suprasti, prieš ką buvo žaista. Manau, mėgėjams tai buvo labai vertinga patirtis.“

VRFS ir Kauno-Marijampolės mėgėjų dvikova sekmadienį Kauno NFA stadione prasidės nuo 19 val.

„Penktadienį mes Kaune susirinksime į treniruotę, pajudėsime ir tada man bus aiškesnis vaizdas apie mūsų komandos pajėgumus. Aišku, kad sekmadienį bus įdomi kova. Kaunas prieš Vilnių visada turi savo žavesio bei intrigos. Bet kokiu atveju, po rungtynių vieni kitiems paspausime rankas“, – teigė V. Stankevičius.

Dalyvaukite šių rungtynių totalizatoriuje.