Snaiperio titulą Medžių puolėjas išplėšė paskutiniame ture Visos

 

Šio sezono VRFS III lygos snaiperiu tapo FK Medžių puolėjas Rimvydas Strazdas, įmušęs 23 įvarčius. Jis minimalia persvara aplenkė „Granito“ lyderį Darių Kazubovičių (22 įvarčiai).

Į pirmąją snaiperių įskaitos poziciją R. Strazdas įsiveržė paskutiniame ture, kai į „Teros“ vartus įmušė 5 įvarčius. „Medžiai“ tas rungtynes laimėjo net 9:1 ir, matydami demoralizuotą varžovų komandą, pasistengė dėl savo snaiperio, kurdami jam progas.

R. Strazdui tai buvo proveržio sezonas. Seniau jis žaidė ne puolėjo pozicijoje. O kai pernai traumą patyrė Danielius Šaputko, R. Strazdas buvo išbandytas „Devintojo numerio“ rolėje ir čia puikiai atsiskleidė, o šiemet tapo geriausiu lygos puolėju.

„Medžių“ vadovas ir treneris Paulius Glosas: „R. Strazdas yra vienas labiausiai besistengiančių komandos žaidėjų, labai darbštus ir visada „ariantis“ aikštę. Įsivaizduokite – į kiekvienas rungtynes jis važiuoja iš Palangos. Kelyje praleidžia septynias valandas, kad pažaistų futbolą. Duokite man 11 tokių Strazdų ir aš su komanda eisiu į A lygą!“