"Snaigės" turnyre- mažosios LFF supertaurės nuojauta ! Visos

Šį šeštadienį "Snaigės" taurės turnyre įvyko atkrintamosios varžybos. Pirmame pusfinalyje, Trakai B ekipa, po atkaklios kovos rezultatu 3-2 įveikė VRFS III lygos čempionus FK Fakyrai AD MEN komandą. Trakai B pirmieji įmušė du gana greitus įvarčius, tačiau vėliau FK Fakyrai išlygino žaidimą ir pirmasis kėlinys pasibaigė rezultatu 2-2. Visgi antrame kėlinyje jaunieji Trakai B žaidėjai , turėdami nemažą žaidybinį pranašumą ir iniciatyvą, galų gale, po standartinės situacijos, persvėrė rezultatą savo naudai. Reikia pažymėti, kad rungtynes FK Fakyrai baigė tik devyniese, nes dvi raudonos kortelės šios komandos žaidėjams buvo parodytos antrame kėlinyje.

Antrame pusfinalyje ateinantį antradienį 20 val Senvagės stadione susitiks Žalgiris B ir FK Granitas. Susitikimo favoritu yra laikoma Žalgiris B ekipa, kuri užtikrintai laimėjo pirmą vietą A grupėje.

Jei Žalgiris B iškovos pergalę, tai vasario 27 d 13 val "Snaigės" turnyro finale jie susitiks su Trakai B ekipa ir ši dvikova gali tapti savotišku LFF supertaurės mažuoju finalu, kuriame grumsis principinių varžovų antrosios komandos. Dar kartą primename, kad LFF supertaurės rungtynės vyks Vilniuje vasario mėn. 28 d.