„Snaigės“ taurės turnyre triumfavo „Vilniaus Vytis“ ir FM „Ateitis“ Visos

Kovo 10 dieną sostinės „Fanų“ futbolo aikštyne buvo sužaistos paskutinės 2019 metų „Snaigės“ taurės turnyro rungtynės.

Kovoje dėl pajėgiausios A grupės komandos titulo susitiko pernykščiai finalininkai – „Vilniaus Vytis“ ir Daugpilio BFC „Daugavpils“ komanda. Antrus metus iš eilės tapo „Snaigės“ taurės finale pergalę šventė „Vilniaus Vytis“. Šį kartą Algimanto Liubinsko auklėtiniai 5:1 sutriuškino iki tol visas penkerias rungtynes turnyre laimėjusią Daugpilio komandą. Tiesa, varžovai atvyko ne stipriausios sudėties, tačiau po pirmo kėlinio pirmavo 1:0. Vis dėlto, antroje dalyje rungtynių dalyje po keitimo aikštėje pasirodę Jevgenij Moroz, Tomas Misiūnas ir kit vyresni futbolininkai pakeitė Vyčių žaidimą ir padėjo vilniečiams iškovoti įtikinamą pergalę.

„Snaigės“ turnyro B grupės finale sekmadienį Fanų stadione susitiko FM „Ateitis“ ir FK „Lentvaris“. Po pirmų 45 minučių 1:0 pirmavo „Ateitis“, bet antrame kėlinyje Lentvario futbolininkai rezultatą išlygino. Pagal varžybų nuostatus, nugalėtojas paaiškėjo baudinių serijoje. Čia geriau sekėsi „Ateities“ futbolininkams - jie iš 4 bandymų realizavo 3 baudinius, o Lentvario žaidėjams varžovų vartų sargą pramušti pavyko tik kartą.

Asociacija „Vilniaus regiono futbolo sąjunga“ sveikina „Vilniaus Vytį“ ir FM „Ateitis“ ekipas ir linki sėkmingo sezono visiems „Snaigės“ taurės turnyro dalyviams!