SFL savaitė: sugrįžusi auksinė intriga C divizione ir ar išsilaikys Molėtai trejete? Visos

O jums neatrodo, kad kažkaip per greitai šitas sezonas bėga? Atrodo, ką tik pradėjome, o kai kurioms komandoms jau liko vos po ketverias rungtynes...

Aišku, kai kurioms liko ženkliai daugiau, bet dabar, pasibaigus Fanų stadiono renovacijai, atkeltas rungtynes sužaisti gal atsiras daugiau galimybių ir taip čempionato tvarkaraštis per daug neišsikraipys.

Tačiau bet kokiu atveju, mes savo darbus darome toliau – prabėgo dar viena kovų savaitė SFL divizionuose, tad prabėkime pro esminius įvykius ir tai, kas ten vyko.

A divizione turas išsiskyrė ypatingu rezultatyvumu – visose rungtynėse ten krito mažiausiai bent po keturis įvarčius. Tiesą sakant, net trijuose susitikimuose tų įvarčių buvo būtent keturi, kituose – aštuoni ir devyni.

Tiesa, kalbant apie tą atvejį, kai krito devyni, turbūt sunku būtų pagalvoti, kad jie kristų į vienos komandos vartus. Bet būtent taip nutiko Ukmergėje, kur vietos futbolininkai be gailesčio 9:0 sutaršė Ave.Ko kolektyvą. Čia Kalvelių komandai turbūt jau negalima sakyti, jog pritrūko sėkmės ar fortūnos...

Nesinorėtų būti blogu pranašu, bet gali būti, kad Ave.Ko. jau tiesiog nuleido rankas. Nors liko dar 5 susitikimai, tačiau rezultatai ženkliai negerėja, o tokie skaičiai motyvacijai taip pat tikrai nepridės. Tad stiprybės šiai komandai ir tegul tos rankos per daug greitai dar nesvyra.

O štai aštuonių įvarčių susitikime jie pasidalino perpus – lygiosiomis 4:4 baigėsi potencialių medalininkų akistata tarp Vilties B ir Lentvario. Verta paminėti, kad lyderiai Lentvaris čia nė sykio nepirmavo, o likus žaisti apie 10 minučių rezultatas dar buvo 2:4 jų nenaudai.

Visgi tada svečiai tarsi pajungė aukštesnę pavarą ir per paskutines minutes rezultatą išlygino, taip neleidę arčiau priartėti potencialiems persekiotojams. Jų komandoje tris įvarčius mušė Artūras Borščevskis.

O dar smagiau Lentvariui ir dėl to, kad prie jų nepriartėjo ir kiti konkurentai – taškus metė tiek Top Kickers, tiek ir Granitas B.

Štai Top Kickers futbolininkai lygiosiomis 2:2 sužaidė su Tėvynės Sąjunga. Bet ir tuo tašku dar turėtų būti patenkinti, mat TK tik po Elvino Vaitulevičiaus smūgio 90 minutę sugebėjo pagriebti taškelį.

Granitas B, savo ruožtu, išvykoje 1:3 pralaimėjo Anykščiams ir taip toliau nerodo, kad dar gali rimčiau pakovoti dėl nugalėtojų titulo apgynimo. O štai anykštėnai jau visai priartėjo prie pirmo ketverto ir dabar juos nuo trečios vietos skiria viso labo keturi taškai, o dar ir rungtynes rezerve jie turi.

Lentelės vidutiniokų akistatoje daug vargo neturėjo Modulis, išvykoje 4:0 sutriuškinęs Salininkus.

Visi A diviziono 16 turo rezultatai: Ukmergė B 9:0 Ave.Ko., Viltis B 4:4 Lentvaris, Salininkai 0:4 Modulis, Anykščiai 3:1 Granitas B, Tėvynės Sąjunga 2:2 Top Kickers.

**********

Jei A grupėje komandos žaidžia be didesnių tvarkaraščio pakeitimų, tai B divizione turas vėl gavosi trumpesnis – rungtynes į tolimesnį laiką nusikėlė dvi Fanuose žaidusios komandos: Gariūnai (turėjo žaisti su Euforija) bei Imperialas (su Katastrofa).

O iš tų dvikovų, kas buvo sužaista, sensacijų neišvydome. Turbūt centrinis turo mačas buvo pirmasis, kuriame Medžiai 2 priėmė Nemenčinės futbolininkus. Žalieji ten rodė charakterį ir, nepaisant pirmų praleisto įvarčio, mačo pabaigoje sugebėjo išplėšti dramatišką pergalę 3:2.

Apžvalgininkas pats tribūnose stebėjo nemažą dalį rungtynių, ir grynai subjektyviai susidarė įspūdis, kad Nemenčinė ilgą laiką kamuolį valdė užtikrintai, tačiau kartais pritrūkdavo sprendimų kokybės paskutiniame aikštės trečdalyje. Savo ruožtu Medžiai nepanikavo, kantriai ieškojo varžovų klaidų ir savo šansų ir toks planas akivaizdžiai pasiteisino. Pergalė, aplenkta Nemenčinė ir sugrįžimas į pirmą trejetą – neblogas žaliųjų savaitgalis išėjo.

Antroje vietoje toliau ramiai laikosi Ketera – šį kartą ji iš esmės per daug nepervargo, pasismagino įvarčiais ir tris taškus įsirašė 7:3 rezultatyviame mače nugalėjusi Granito Senjorus, kurie nemažą mačo dalį dar ir žaidė mažumoje.

Tuo tarpu vis labiau panašu į tai, kad Navigatoriai Old Boys nebeišlaiko kitų konkurentų pasiūlyto tempo ir pamažu krenta iš lenktynių dėl medalių.

Pastarajame ture Navigai 0:1 pralaimėjo Ozui, praleido tą patį Ozą į penktą vietą, o patys smuktelėjo laipteliu žemiau. Aišku, sezone rungtynių dar yra, bet tendencijos tokios, kad Navigai pirmame trejete gali ir nefinišuoti. Pergalingą įvartį oranžiniams antro kėlinio viduryje mušė Nikita Juščenko.

Sužaistos B diviziono 14 turo rungtynės: Medžiai 2 3:2 Nemenčinė, Ketera 7:3 Granitas Senjorai, Ozas 1:0 Navigatoriai Old Boys.

**********

O C divizione intrigos su kiekvienu turu, atrodo, vis daugiau. Tik spėjome pakalbėti apie tai, kad Top Kickers-D‘Aligner jau ramiai žygiuoja link pirmos vietos, tai jie įsigudrino pradėti praradinėti taškus.

Pirma – pralaimėta Futboliukui, o dabar – nenugalėta A komanda, su kuria sužaista 4:4. Aišku, A komanda iš principo nėra silpna, tačiau kiekvienas taškų pametimas TK dubleriams dabar gali būti pražūtingas. Apie pačią rungtynių eigą čia daug nesiplėsime, mat TK video komanda pasirūpino, kad vaizdus iš dvikovos pamatyti galėtumėte patys.

Tokių dovanėlių tik ir laukia artimiausi persekiotojai, pavyzdžiui, Malanka. Savo rungtynėse jie 3:0 nugalėjo kuo toliau, tuo, panašu, labiau beišsikvepiantį Trivartį ir nuo lyderių juos dabar jau skiria viso labo trys taškai.

Galėjo priartėti prie lyderių ir Viesulas, bet ne tik, kad nepriartėjo, bet ir patys artimiausius persekiotojus prie savęs prisileido.

Viesuliečiai net 0:4 nieko nepasiūlė Olandams, kurie su Viesulu dabar turi po lygiai taškų ir dalinasi 3-4 pozicijas. Olandai čia jau net ir pranašumą įgijo, nes jie dar turi vieną mačą rezerve.

Ozo tapyrų bandymą kilti aukštyn kiek apmažino Futboliukas, tarpusavio rungtynes laimėjęs 3:2 ir, ta proga, net rimčiau atgaivinęs savo feisbuko puslapio rungtynių apžvalgas, tad proga Futboliukui – dviguba. Apskritai, geltonieji antrame rate demonstruoja vis solidesnį žaidimą, tad neatmeskime varianto, kad ir dėl bent jau trečios pozicijos pasikapoti jie bandys rimtai.

Svarbų oro gurkšnį gavo ir Sviedinys, pagaliau laimėjęs rungtynes. Žinoma, laimėjo jie tas rungtynes prieš paskutinėje vietoje esančius Vova Juniors futbolininkus, tačiau bet kokia pergalė šiuo metu yra svarbi Sviediniui.

Kiti eilėje – Trivartis? Pamatysime jau sekmadienį.

Visi C diviziono 14 turo rezultatai: Sviedinys 3:1 Vova Juniors, Top Kickers-D‘Aligner 4:4 A komanda, Futboliukas 3:2 Ozo tapyrai, Olandai 4:0 Viesulas, Malanka 3:0 Trivartis.

**********

D divizione didelių staigmenų aname ture nebuvo. Tiesa, buvo aktualus klausimas, ar taškų sąskaitą atsidaręs Užgiris pratęs savo sėkmingą laiką.

Nepratęsė – namuose 0:4 atsiimta nuo Molėtų ir toliau išlaikoma vieta lentelės apačioje. Molėtai, savo ruožtu, pagaliau prisikasė ir iki pirmo trejeto, bet prisikasė ne be varžovų pagalbos.

Tą pagalbos ranką jiems ištiesė Tirolos B futbolininkai, kurie gal kiek netikėtai, rezultatyviose rungtynėse 7:3 apsižaidė Problemą, taip pastarąją bent jau kuriam laikui išstumiant iš pirmo trejeto.

Tiesa, Problema didelių problemų dėl to dar neturės, mat jie, lyginant su Molėtais, dar turi susitikimą rezerve, tik kad tas susitikimas – su pajėgiu Reaktyvu.

Pats Reaktyvas savaitgalį gal kiek sunkiau nei būtų buvę galima prognozuoti namuose nugalėjo ADS Auto – 2:1, ir toliau bando gaudyti į lyderių sostą grįžusią Baltąją Vokę.

Bet ji, panašu, iš to sosto trauktis nebenorės – praėjusiame ture 4:0 nugalėti Arpo futbolininkai ir toliau šeimininkaujama lentelėje.

Įvyko ir komandų, kurios jau iš esmės kovoja tik dėl savo garbės ir pozicijų lentelės viduryje, pranašumo įrodyti nepavyko nė vienai ekipai – PILK ir Vėtros akistata baigėsi lygiai 1:1.

Visi D diviziono 14 turo rezultatai: Užgiris 0:4 Molėtai, Vėtra 1:1 PILK, Problema 3:7 Tirola B, Baltoji Vokė 4:0 Arpas, Reaktyvas 2:1 ADS Auto.

FC Užgiris nuotr.;