SFL savaitė: sezonas oficialiai startavo visoms komandoms Visos

Sveikiname SFL bendruomenę oficialiai pradėjus naująjį lauko sezoną. Šįkart pirmą kartą sveikinamės pirmenybėms jau prasidėjus, tačiau nuo šiol apžvalgos jus, kaip ir įprasta, reguliariai pasieks kiekvieną savaitę.

Taigi, kol nebendravome, nutiko keletas dalykų – bent kelios komandos startavo FPRO LFF taurės turnyre, tačiau didžioji jų dalis ten neužsibuvo ir savo kovą turnyre baigė jau pirmame etape.

Malonia išimtimi tapo B diviziono Euforija, kuri sutriuškino III lygos Terą ir antrame etape susitiks ne su bet kuo, o su dabartiniais taurės savininkais – Vilniaus rajono „TransINVEST“ komanda.

Kalbant apie SFL struktūrą, tai A ir C divizionuose šiemet turime po 10 komandų, B grupėje jų irgi turėjo būti tiek pat, bet paskutinę minutę pasitraukti nusprendė Gariūnai ir ten liko 9 ekipos, tuo tarpu žemiausiame D divizione rungtyniaus 12 ekipų.

Naujos komandos D grupėje – Utenos Utena ir Los Faveleros, po pertraukos į SFL grįžo Mostiškės ir Skaidiškės, o su Juniorsais susijungusi Vova verčia naują lapą ir po sunkaus etapo III lygoje grįžta į žemesnį lygį.

Tad kviečiame trumpai prasibėgti pro tai, kas per pirmus du turus nutiko visuose SFL divizionuose. Ir linkime visiems sėkmingų ir pergalingų metų. Tiesa, pirmoje apžvalgoje bus nemažai ir vaizdinio turinio, tad tikimės, kad dar nemačiusiems – patiks.

A divizionas naujus metus pasitiko kiek atsinaujinęs – į III lygą persikėlė praėjusio sezono prizininkai Top Kickers ir Viltis B, neliko kelis kartus diviziono nugalėtojais tapusio Granito B, o iš B diviziono persikėlė Ketera ir prie Pabradės prisijungusios Nemenčinės komandos.

Tuo tarpu iš III lygos žingsnį atgal dėjo VJFK Trakai ir Geležinis Vilkas.

Naująjį sezoną kol kas sėkmingiausiai pradėjo Tėvynės Sąjungos ir praėjusio sezono nugalėtojų Lentvario komandos, kurios iškovojo po 4 taškus – TS sutriuškino Geležinį Vilką ir lygiosiomis sužaidė su TEC futbolininkais, o Lentvaris, savo ruožtu, užtikrintai nugalėjo Salininkus ir taikiai išsiskyrė su naujuoju bendru Pabradės ir Nemenčinės futbolo dariniu.

Pergalių sąskaitas taip pat atsidaryti jau spėjo ir Ave.Ko., Anykščių, Salininkų ir Trakų komandos, o tai byloja, jog šiemet A divizione mūsų vėl laukia didžiulė intriga.

Per du turus taškų neiškovojusia komanda liko vienintelis Geležinis Vilkas, kuris pralaimėjo abu žaistus susitikimus, kol kas be pergalių žygiuoja iš B diviziono atėjusios ekipos – tiek Ketera, tiek ir Modulis-Nemenčinė, kurių sąskaitoje – po vieną tašką.

A diviziono 1 turo rezultatai: Lentvaris 1:1 Modulis-Nemenčinė. VJFK Trakai 0:2 Anykščiai, Salininkai 3:2 Ketera, Tėvynės Sąjunga 2:2 TEC.

A diviziono 2 turo rezultatai: Salininkai 2:6 Lentvaris, TEC 3:3 Ketera, Ave.Ko. 4:1 Anykščiai, VJFK Trakai 3:2 Modulis-Nemenčinė, Tėvynės Sąjunga 5:0 Geležinis Vilkas.

**********

Keliamės į B divizioną, o šis – taip pat su atsinaujinimais. Neliko į C iškritusių paskutines vietas pernai užėmusių Imperialo ir Katastrofos taip pat – jau minėtų aukščiau pakilusių Keteros ir Nemenčinės.

Iš A diviziono į B grupę nenusileido niekas, o iš C diviziono pakilo Malanka, Top Kickers-DAligner ir Olandų ekipos, taip pat po pertraukos į Vilniaus futbolą grįžę Kaišiadorys-Baltai irgi startavo B grupėje.

Kaip jau rašėme, divizionas šiek tiek aptrupėjo paskutinę minutę, kai dalyvavimo minčių atsisakė pernai metų nugalėtojai Gariūnai, o kadangi iš žemesnių divizionų pakilti į B noro nepareiškė nė viena komanda, B grupėje žais 9 komandos ir bent jau viena ekipa kiekvieną turą praleis.

Sėkmingiausiai šioje grupėje sustartavo būtent Kaišiadorių komanda, kuri laimėjo abejas žaistas rungtynes ir jau sukaupė 6 taškus. Po vieną kartą kol kas žaidė ir tose rungtynėse pergalės iškovojo Ozas ir Euforija, tuo tarpu debiutas kol kas sunkiausiai klostosi Malankai ir Olandams, kurie per du bandymus taškų dar neiškovojo.

B divizionas šiemet iš tiesų nusimato apylygis – tarp favoritų turėtų būti Ozas ir Kaišiadorių komanda, taip pat minčių dėl podiumo turės ir Medžių dubleriai, ar jau kurį laiką B divizione kojas apšilę Navigatorių Old Boysai ir Euforija.

B diviziono 1 turo rezultatai: Olandai 1:4 Granitas Senjorai, Malanka 2:3 Medžiai 2, Euforija 1:0 Top Kickers-DAligner, Kaišiadorys-Baltai 3:0 Navigatoriai Old Boys.

B diviziono 2 turo rezultatai: Top Kickers-DAligner 2:1 Medžiai 2, Ozas 2:0 Granitas Senjorai, Olandai 2:4 Kaišiadorys-Baltai, Navigatoriai Old Boys 3:2 Malanka.

**********

Toliau – C divizionas, kuriame šiemet turėsim 10 komandų. Iš B nusileido Katastrofa ir Imperialas, iš D pakilo Baltoji Vokė, Problema ir Molėtai, o likusios ekipos – grupės senbuviai: Viesulas, Trivartis, Ozo tapyrai, Futboliukas ir A komanda.

Po kurio laiko viename divizione vėl žais trys komandos, kurių mačai vadinami gana rimtais derbiais – Ozo tapyrai, Katastrofa ir Trivartis.

Pirmasis sezono derbis jau sužaistas – Ozo tapyrai du kartus pirmavo prieš Katastrofą, tačiau persvaros neišlaikė ir Katastrofa nugalėjo 3:2. Patys katastrofiniai savo feisbukuose pasidžiaugė, kad, skirtingai nuo praėjusių metų, pirmų taškų šiemet nereikėjo laukti iki antro rato.

Minėtasis Viesulas – kol kas yra vienintelė komanda, kuri laimėjo abejas žaistas rungtynes, Baltoji Vokė ir Trivartis, tarpusavyje sužaidę lygiosiomis ir vėliau iškovoję po pergalę, turi po 4 taškus.

Be taškų kol kas lieka du kartus pralaimėję A komanda ir Imperialas, vienerias savo žaistas rungtynes pralaimėjo ir Futboliukas su Molėtais.

Beje, Molėtai ir Imperialas gana aiškiai komunikavo, jog aukštų sportinių tikslų šiame sezone nekelia ir labiau sieks tiesiog kabintis į išlikimą, tuo tarpu Futboliukas ir A komanda, galime tuo neabejoti, kabinsis į pirmą lentelės pusę ir kels problemas ne vienam varžovui.

C diviziono 1 turo rezultatai: Ozo tapyrai 3:0 Imperialas, A komanda 2:5 Viesulas, Trivartis 2:2 Baltoji Vokė.

C diviziono 2 turo rezultatai: Katastrofa 3:2 Ozo tapyrai, A komanda 5:6 Baltoji Vokė, Imperialas 0:3 Problema, Trivartis 2:1 Futboliukas, Viesulas 2:0 Molėtai.

**********

Ir pabaigai – D divizionas. Jis bus ir didžiausias, ir su daugiausia naujų (arba sugrįžusių po pertraukos) komandų.

Ir, bent jau kol kas – labai panašu, kad naujokai (arba sugrįžėliai) čia bus prie favoritų, mat po pirmų dviejų turų taškų neprarado būtent trys šios kategorijos komandos.

Tai yra Utenos Utena (nesumaišyti su Uteniu!), taip pat – naujas darinys iš jaunų futbolininkų Los Faveleros bei sugrįžusios Skaidiškės.

Beje, Utenos ir Faveleros komandas kviečiame pasekti ir socialiniuose tinkluose – Utenos ekipa smagiai dirba feisbuke, antrieji, suprantama, taikosi į jaunesnes auditorijos ir kol kas savo turinį koncentruoja tik instagrame.

Žinoma, internete pirmenybių nelaimėsi, tačiau pirmi du turai sufleruoja apie tai, kad pastumdėliais šios komandos D divizione nebus.

Tuo tarpu per du turus be taškų liko Arpas ir Reaktyvas, o sugrįžusios Mostiškės, kartu su Vėtra ir Užgiriu, per du mačus surinko po tašką.

Norėtųsi manyti, kad Utenos komanda bus vienais iš pagrindinių favoritų triumfuoti šių metų pirmenybėse, tačiau, aišku, konkurentų toje kovoje netrūks.

Jais gali tapti ir dabar viršuje kartu esančios Faveleros ir Skaidiškių komandos, nuojauta kužda, kad ir Mostiškės ar tas pats Sviedinys su visa savo raštine.

Beje, didžiajame SFL futbole D divizione tarsi debiutuoja naujas pavadinimas – Inter Nemenčinė, bet, reikia pasakyti, tai yra ankstesnio ADS Auto klubo tęsinys (bent jau apie tai kalba faktas, kad komanda SFL sistemoje tęsia buvusio klubo tradicijas), ir kol kas startas sezone buvo neprastas – per du mačus surinkti keturi taškai ir turima pozicija pirmame penkete.

D diviziono 1 turo rezultatai: Los Faveleros 2:0 Užgiris, Utenos Utena 7:2 Mostiškės, Inter Nemenčinė 0:0 Vėtra, Arpas 2:4 Vova, Reaktyvas 1:3 Skaidiškės, PILK 6:5 Sviedinys.

D diviziono 2 turo rezultatai: Vova 1:5 Skaidiškės, Užgiris 5:5 Mostiškės, Utenos Utena 5:3 PILK, Sviedinys 2:1 Reaktyvas, Arpas 2:3 Inter Nemenčinė, Los Faveleros 5:0 Vėtra.