SFL savaitė: pergalingas A diviziono lyderių rato finišas ir spūstis D divizione Visos

Atkaklios kovos, įvarčiai į savus vartus, paskutinių sekundžių dramos... pastarosiomis savaitėmis futbolo sirgaliai gali mėgautis tikrais futbolo spektakliais.

Tiesa, kažkur Vokietijoje dar ir Europos čempionatas vyksta, bet mums juk ne tai įdomiausia. Tad kviečiame dar sykį pažvelgti į savą kiemą ir prisiminti, kas nutiko SFL stadionuose per praėjusią savaitę.

A diviziono dalies apžvalga šį kartą bus trumpoka, mat čia nutiko pora atkeltų rungtynių. Vieneriose iš jų lyderiai Lentvaris 5:0 sutriuškino VJFK Trakų komandą ir į vasaros pertrauką išeina ten, kur buvo ir kone nuo pat sezono starto – pirmoje vietoje.

Tiesa, čia rezultatas gali kiek klaidinti – ilgą laiką Lentvaris pirmavo viso labo vienu įvarčiu, o pranašumą pasididino rungtynių pabaigoje.

Įdomu ir tai, kad su nuliu įvarčių aikštę paliko vienas komandos puolimo lyderių Aleksandras Mininkovas, tiesa, pokeriu sužibėjo Artūras Borščevskis.

Nepaisant to, A. Mininkovas kartu su Pavelu Šarynskiu po pirmo rato lieka rezultatyviausiais žaidėjais, abu įmušę po 14 kartų.

Kitame mače Ketera savo aikštėje priėmė Anykščių futbolininkus ir juos sutriuškino 3:0 ir tiesiogiai apšoko lentelėje.

Pirmasis ratas A divizione oficialiai užsidarys penktadienį – paskutinėse atkeltose rungtynėse Ave.Ko ekipa Mickūnuose priims Geležinio Vilko futbolininkus.

Atkeltos A diviziono 4 turo rungtynės: Ketera 3:0 Anykščiai;

Atkeltos A diviziono 9 turo rungtynės: Lentvaris 5:0 VJFK Trakai.

**********

B divizione iš atkeltų rungtynių taip pat buvo sužaistos vienerios ir jose susitiko dvi, bent jau teoriškai, oranžinės komandos – Olandai ir Ozas.

Persvarą įrodė Ozas, kuris laimėjo 2:1, tačiau laimėjo ne be dramos – Olandai pirmame kėlinyje mušė pirmi ir kurį laiką savo persvarą saugojo sėkmingai.

Visgi antro kėlinio pradžioje Ozui pavyko išlyginti ir ilgai atrodė, kad rungtynės taikiai ir pasibaigs. Nepasibaigė.

Paskutinę pagrindinio laiko minutę Gediminas Strockas įmušė antrą įvartį ir taip padovanojo pergalę savo komandai bei taškais ją sulygino su trečioje vietoje esančia Euforija.

Šiame divizione atkeltų pirmo turo rungtynių liko vienerios, bet Ozas ir Navigatorių Old Boys, pagal apžvalgos rašymo laiką, žais jau tik liepos mėnesio pabaigoje, tad jas paminėsime jau sugrįžę antram ratui.

Atkeltos B diviziono 7 turo rungtynės: Olandai 1:2 Ozas.

**********

C divizione neįvyko nieko – čia dar kabėjo klausimas, ar likę du pirmo rato atkelti mačai bus sužaisti iki ar po vasaros pertraukos, visgi komandos nusprendė, kad geriau palauks antros sezono dalies.

Tai reiškia, kad Katastrofa su Molėtais ir Futboliukas su Problema varžysis jau antroje sezono dalyje.

**********

O va D divizione turas vyksta pilna apimtimi, ne išimtimi tapo ir praėjusi savaitė. Čia kovos vyko nuo ketvirtadienio iki antradienio.

Ture daug netikėtumų nenutiko. Pirmi ir toliau lieka Utenos futbolininkai 2:0 nugalėjo INTER-Nemenčinės komanda. Tai galėjo būti toks slidokas atvejis – rungtynės ketvirtadienį, Nemenčinėje, tad galimybių paslydimui čia galėjo būti, bet visgi lyderiai neslydo ir toliau laiko pirmą vietą divizione.

O va kas toliau slidinėja – tai Los Faveleros ekipa, kuriai antra pirmo rato dalis klostosi tikrai nelengvai. Komanda per pastaruosius penkis mačus lygoje pralaimėjo tris kartus, iškovojo tik vieną pergalę ir pamažu lentelėje slenkasi žemyn. Žinoma, dabartinė ketvirta vieta – dar ne joks kriminalas, tačiau tendencijos nėra itin geros.

Pastarąjį iš tų smūgių sudavė Sviedinio komanda, kuri pirmavo 3:0, vėliau leido mažumoje žaidusiems varžovams sumažinti atsilikimą iki 2:3, tačiau iki taškų visgi pritrūko.

Tuo tarpu pats Sviedinys pirmą ratą baiginėja neblogai – komanda yra antra, nuo lyderių iš Utenos atsilieka tik trimis taškais, tad pozityvo ten yra daugiau.

Tarp Sviedinio ir Los Faveleros jau įsiterpė ir Mostiškių komanda – ji šiuo metu yra trečia, o praėjusiame ture namuose 4:1 sutriuškino Skaidiškes.

O tuos pačius minėtus Los Faveleros jau gaudo ir žemiau esančios ekipos, kaip, tarkime, Užgiris – jis praėjusiame ture 4:1 susitvarkė su be taškų liekančiu Arpu ir, būdamas penktoje vietoje, taškais jau susilygino su Los Faveleros.

Likusiose vidutioniokų dvikovose Vėtra 5:1 sutriuškino Vovą, o Reaktyvas 4:1 pranoko PILK.

Pirmasis D diviziono ratas baigsis ateinantį savaitgalį ir baigsis įdomiomis kovomis – Utena susitiks su Los Faveleros ekipa, o Sviedinys rungsis su Mostiškėmis, tad pirmasis ketvertas čia smagiai pasispardys tarpusavyje.

D diviziono 10 turo rezultatai: Los Faveleros 2:3 Sviedinys, INTER-Nemenčinė 0:2 Utenos Utena, Mostiškės 4:1 Skaidiškės, Vova 1:5 Vėtra, Arpas 1:4 Užgiris, PILK 1:4 Reaktyvas.