SFL savaitė: nemalonus incidentas Ukmergėje Visos

Dar viena kovų savaitė keturiuose SFL divizionuose, kuriuose tradiciškai turėjome ir nesunkiai prognozuotinų, ir kiek labiau nelauktų rezultatų.

Apie viską – įprastinėje savaitės apžvalgoje.

Pradedant nuo A diviziono, čia galima pagirti naujokus Modulį, kurie paėmė trečią pergalę sezone (nepaisant to, kad viena jų buvo paimta techniniu būdu) ir šiuo metu rikiuojasi pirmoje diviziono vietoje.

Į aikštę praėjusiame ture Modulio futbolininkai ėjo jau žinodami, kad pergalė leistų jiems pakilti iki pirmos vietos, ir jie to šanso nepaleido – įvarčių lenktynėse 4:3 jie pranoko Top Kickers ir savo taškų kraitį pakėlė iki 9.

Tapti lyderiais Moduliui padėjo ir geri rezultatai kituose stadionuose – štai du persekiotojai Salininkai ir Ave.Ko. susitiko tarpusavyje, tačiau tądien stipresnė komanda nepaaiškėjo ir rungtynės baigėsi kovingomis lygiosiomis 1:1.

Aukščiau būti galėjo ir Granitas B, tačiau jie taip pat pasidalino po tašką su Lentvario futbolininkais, kurie tokiu būdu atsidarė savo sąskaitą. Atsidarė ketvirtu bandymu, tačiau svarbu, kad tai padaryti pavyko, o dabar bus galima galvoti ir apie kilimą iš pačios lentelės apačios.

Dar vienoje naujokų tarpusavio akistatoje Nemenčinė 1:0 pranoko Euforiją ir atsidūrė pirmame ketverte, o Kaišiadorys-Baltai savo stadione įveikė Gariūnų ekipą ir ją paliko priešpaskutinėje vietoje, surinkusią 3 taškus per tiek pat rungtynių.

Visi A diviziono 4 turo rezultatai: Kaišiadorys-Baltai 3:2 Gariūnai, Lentvaris 2:2 Granitas B, Nemenčinė 1:0 Euforija, Salininkai 1:1 Ave.Ko., Top Kickers 3:4 Modulis.

Tuo tarpu B divizione visi įvykiai stadionuose kiek nublanko prieš nesportiškus incidentus, nutikusius Ukmergėje tarp šio miesto antrosios komandos ir Vilties dublerių. Pastarieji mačą po paskutinėmis minutėmis įmušto įvarčio laimėjo 2:1, tačiau daugiausiai dėmesio sulaukė įvykiai po įvarčio.

Turbūt regiono futbolo bendruomenė apie įvykius jau girdėjo ir gal net spėjo susidaryti savas nuomones, tačiau apžvalgininkas šiuo atveju situacijos vertinti nesiims, o žemiau tiesiog pateiks abiejų komandų pateiktas oficialias ir išplatintas pozicijas, o atitinkamus sprendimus, įvertinus visas aplinkybes ir svarbius faktorius, priims Drausmės komitetas.

Tačiau dabar grįžkime prie futbolo, o futbole kol kas reikalams toliau diriguoja Tėvynės Sąjunga, paėmusi ketvirtą pergalę iš keturių ir toliau liekanti grupės viršuje. Šįsyk TS 7:1 sudorojo Futboliuką, tiesa, sudorojo tik po pertraukos – pirmame kėlinyje Futboliukas laikėsi, tačiau po pertraukos sunkiai susirinkus elementariai pradėjo stigti jėgų, o favoritai pradėjo mušti vieną įvartį po kito.

Antrą vietą dalinasi jau minėta Viltis B ir Anykščiai, kurie savo stadione 3:2 pranoko antrą kartą paeiliui taškus pametusią Ataką, kuri smuktelėjo iki ketvirtos vietos.

Ją naujokai dalinasi su Katastrofa. Ši, nepaisant itin nemažų komandą kamavusių sunkumų, 2:1 pranoko Imperialą ir nutraukė dviejų iš eilės nelaimėtų rungtynių seriją ir vėl grįžo į penketą.

Pirmąją pergalę iškovojo Navigatorių Old Boysai, savo stadione nugalėjęs Skaidiškes ir pakilęs iš paskutinės diviziono vietos. Iškovojo paskutinę minutę – pergalingu smūgiu 90-ąją minutę pasižymėjo abu įvarčius laimėtojams pelnęs Tadas Paplauskas. Joje liko Vienų Vartų kolektyvas, 0:2 nusileidęs Granito Senjorams ir su 1 taškų per 4 mačus vis dar ieškantis kelių į pirmą sezono pergalę čempionate.

Visi B diviziono 4 turo rezultatai: Anykščiai 3:2 Ataka, FKS Ukmergė B 3:4 Viltis B, Katastrofa 2:1 Imperialas, Futboliukas 1:7 Tėvynės Sąjunga, Navigatoriai Old Boys 2:1 Skaidiškės, Vieni Vartai 0:2 Granitas Senjorai.

Keliamės į C divizioną, kur po savaitgalio liko tik viena komanda, dar nepametusi taškų – Medžiai 2 1:0 pranoko Ozo tapyrus ir per tris mačus iškovojo visas tris pergales. Geriausi mačo epizodai – žemiau, tad ties čia galima neišsiplėsti.

Iki šio turo be praradimų ėjo ir Olandai, tačiau jie pirmą kartą neiškovojo pergalės sužaisdami 1:1 su Ketera. Žinoma, pagal taškus Olandai vis dar stovi pirmi, tačiau Medžių antra komanda nuo jų atsilieka vos tašku ir dar turi mačą rezerve.

Pirmojo trejeto nepaleidžia ir Viesulas, iškovojęs dar vieną pergalę (3:0 prieš PILK) ir bestovintis pirmame ketverte. Tiesa, pagal prarastus taškus jie nusileidžia tik Medžiams, mat savo 7 taškus jie surinko vos per 3 rungtynes.

Tuo tarpu PILK vargai toliau tęsiasi – komanda sezono starte išlieka pralaimėjusi visas ketverias rungtynes ir dar neturinti taškų.

O dar du mačai tarp lentelės vidutiniokų baigėsi lygiosiomis – Pressas taikiai išsiskyrė su Top Kickers dubleriais, o A komanda-Margiris B kiek netikėtai pametė taškus prieš Reaktyvą.

Visi C diviziono 4 turo rezultatai: Medžiai 2 1:0 Ozo tapyrai, Ketera 1:1 Olandai, Top Kickers-Koloro 2:2 Pressas, Viesulas 3:0 PILK, Reaktyvas 1:1 A komanda-Margiris B.

Štai D divizionas turi naują lyderį – kone nuo sezono starto pirmavusius Tirolos B futbolininkus po šio turo aplenkė Trivartis, kuris laimėjo trečią kartą paeiliui (na ir čia praleiskime faktą, kad viena iš tų pergalių buvo techninė) ir pakilo iki pirmos pozicijos. Pakilimas buvo nulemtas ganėtinai nesunkios pergalės prieš ADS Auto.

Tuo tarpu antroje vietoje (gal kiek netikėtai) šiuo metu einantis Arpas taip pat nuskausmino kitą Nemenčinės komandą – Nemenčinės B futbolininkus ir taip pat laimėjęs tris sykius (tiesa, skirtingai nuo Trivarčio – tą jie padarė per keturis mačus) šiuo metu vis dar yra pirmame trejete.

O beje, Tirola B iš pirmos vietos žemiau smuktelėjo taškus praradusi atkaklioje kovoje su diviziono naujokais FK Vilnius Spark Energy. Ten skirtingais momentais pirmavo skirtingos komandos, tačiau galutinis teisėjo švilpukas užfiksavo rezultatyvias lygiąsias 3:3.

Tarp kitų diviziono rezultatų – Sviedinio kapituliacija (te nesupyksta komanda už tokį žodį) prieš Molėtus ir pralaimėjimas jiems 0:3, bei Vėtros pergalė 5:3 prieš dar vienus diviziono naujokus Malanka.

Visi D diviziono 4 turo rezultatai: FC Malanka 3:5 Vėtra, Sviedinys 0:3 Molėtai, Arpas 4:2 Nemenčinė B, Trivartis 3:0 ADS Auto, FK Vilnius Spark Energy 3:3 Tirola B.