SFL savaitė: lyderių susispaudimas A divizione ir vienintelė vis dar neklumpanti komanda Visos

Nors šią savaitę turėjome kažkokių rinktinių kažkokio futbolo, tikrosios aistros, kaip įprasta, ir toliau virė SFL stadionuose.

Tradiciškai apie viską – SFL savaitės apžvalgoje.

A divizione – dar viena lyderių rokiruotė. Pralaimėjus Nemenčinės ir Granito B futbolininkams, į pirmą poziciją sugrįžo Modulio ekipa. Sugrįžimas – visiškai to vertas, mat būtent Naujosios Vilnios ekipą pabradiškiai 2:1 ir parbloškė.

Parbloškė dramatiškai – kai 83 minutę pergalingą įvartį įmušė komandos vadovas ir idėjinis lyderis Grigorij Kisel.

Beje, po rungtynių pabradiškiai pasidalino apžvalgininko priešsezonine prognoze, kur jie buvo, galima sakyti, kiek nurašyti. Apžvalgininkas šitą prisiima „ant savęs“ ir sutinka, kad turbūt Modulis bus aukščiau.

Tuo tarpu Nemenčinę pristabdė Top Kickers ekipa. Nemenčinė išvykos rungtynėse kurį laiką net pirmavo, tačiau TK per pusvalandį sumušė keturis įvarčius ir taip garantavo sau pergalę 4:2.

Pasinaudoję konkurentų kluptelėjimais, į antrą vietą įsliūkino Salininkų futbolininkai. Savo rungtynėse jie patys 5:2 susitvarkė su Lentvariu, o jiems tikrai nepamaišė ir kitų lentelės kaimynų pasirodymai.

Apie Nemenčinės ir Granito B pralaimėjimus jau kalbėjome, bet pergalės nepaėmė ir Ave.Ko., kurie lygiosiomis sužaidė su Gariūnais, kurie sezonui įsibėgėjant pradeda rodyti vis daugiau gyvybės ir žingsnių į priekį.

Apskritai, A divizionas atrodo itin įdomus – nežvelgiant į tai, kad kai kurios komandos dar turi rungtynių rezervą, pirmą ir septintą čempionato vietas šiuo metu skiria vos keturi taškai. Antra sezono dalis, neabejotinai, paserviruos dar daugiau intrigos.

Visi A diviziono 8 turo rezultatai: Modulis 2:1 Granitas B, Top Kickers 4:2 Nemenčinė, Salininkai 5:2 Lentvaris, Euforija 2:3 Kaišiadorys-Baltai, Gariūnai 1:1 Ave.Ko.

B divizione apsukų toliau nemažina Tėvynės Sąjunga. Šiame ture lyderiai sulaukė turbūt vieno iš rimčiausių kol kas pasipriešinimų, tačiau įveikė ir jį – sunkios rungtynės Ukmergėje, paleistas dviejų įvarčių pranašumas, ir galų gale – pergalė 4:3 bei išlaikytas lyderių statusas, tuo pačiu pristabdant ir vienus iš tiesioginių konkurentų.

O ir epizodų čia paserviruota neblogų – visus keturis laimėtojų įvarčius pelnė Lukas Vaičiūnas, o pačioje mačo pabaigoje ukmergiškiai rezultatą sušvelnino... tiesioginiu smūgiu nuo kampinio gairelės.

Rungtynėse apsilankė ir video komanda, tad gražiausius epizodus iš rungtynių galite pamatyti ir patys.

Kitame, vadinkime, centriniame mače tokio įvarčių lietaus nebuvo, tačiau ir čia nugalėtoją nulėmė vienas įvartis – Ataka 1:0 nugalėjo Vilties B futbolininkus ir įsitvirtino antroje pozicijoje. Pergalę laimėtojams atnešė Luko Blažio įvartis 75 minutę. Verta paminėti, kad nuo 59 minutės Vilties antroji komanda žaidė mažumoje.

Kol lyderiai kapojosi tarpusavyje, Anykščiai turėjo galimybę tuo pasinaudoti ir pakilti aukštyn, tačiau su tuo kategoriškai nesutiko Granito Senjorų komanda.

Išvykoje rungtyniavę Naujosios Vilnios futbolininkai jautėsi kaip namuose, laimėjo dvikovą 2:1 ir taip pat demonstruoja, kad užsibūti apatinėje lentelės dalyje nenori.

Nenori to ir Navigatorių Old Boys, kurie žaidžia tikrai pozityvią seriją (penkios iš eilės nepralaimėtos rungtynės, per kurias – keturios pergalės) bei šiame ture partrenkė Katastrofą.

Katastrofa savo rungtynėse pirmavo, bet pirmavo lygiai dvi minutes. Po to Navigai naudojosi viena svečių klaida po kitos ir įsidėjo, iš pažiūros, nesunkią pergalę 5:2.

Tuo tarpu apatinės lentelės dalies komandos tarpusavio kovose pademonstravo neblogus puolimo potencialus – Futboliukas 4:3 nugalėjo Imperialą, o Skaidiškės – 3:2 laimėjo prieš Vienus Vartus.

Visi B diviziono 8 turo rezultatai: FKS Ukmergė B 3:4 Tėvynės Sąjunga, Anykščiai 1:2 Granitas Senjorai, Viltis B 0:1 Ataka, Imperialas 3:4 Futboliukas, Navigatoriai Old Boys 5:2 Katastrofa, Vieni Vartai 2:3 Skaidiškės.

C divizione ir toliau turime vienintelę komandą visose SFL grupėse, kuri renka visą įmanomą taškų kiekį – Medžiai 2 sustoti nežada ir paėmė jau septintą pergalę iš tiek pat galimų. Pastarosiomis žaliųjų aukomis tapo taip pat medalių ambicijas puoselėjantis Viesulas, kuris po nelengvos kovos nugalėtas buvo 2:1.

Paskutines 15 minučių Medžių dubleriai turėjo žaisti be vieno išvaryto žaidėjo, tačiau darbas buvo atliktas dar iki tol. Atsilaikyti pavyko, lygiai taip pat, kaip ir iškovoti visus tris taškus.

O va kam, panašu, medalinių ambicijų atsisakyti teks, tai praėjusius porą sezonų bronzą laimėjusiems Ozo tapyrams. Šie kol kas malasi kažkur lentelės viduryje, o praėjusiame ture gavo gerą smūgį, išvykoje net 1:9 kapituliavę prieš Keteros futbolininkus. Hat-trickais laimėtojų komandos gretose atsižymėjo Valerij Barbarovič ir Raimond Klim.

Trejete sezono finiše būti norėtų ir kol kas link to sėkmingai dirba ir Olandai. Prie sėkmingo darbo įtraukti galima ir pastarojo turo pergalę, kur 2:1 buvo nugalėti vieni iš konkurentų A komanda-Margiris B.

Likusiose turo rungtynėse Vova Juniors 3:2 nugalėjo Pressą, o Top Kickers-Koloro ir PILK ekipų akistata buvo nukelta į tolimesnį laiką.

Visi C diviziono 8 turo rezultatai: Vova Juniors 3:2 Pressas, A komanda-Margiris B 1:2 Olandai, Ketera 9:1 Ozo tapyrai, Viesulas 1:2 Medžiai 2.

D divizione per pastarąjį turą buvo užfiksuoti du sutriuškinimai, dvi atkaklios rungtynės ir vienerios rungtynės.

Sutriuškinimais „pasirūpino“ FC Malanka ir Vėtra, savo varžovus iš Nemenčinės sutalžę penkių įvarčių skirtumais.

Malanka 5:0 sutvarkė Nemenčinę B, o Vėtra, gal kiek netikėtai, bet 6:1 sutriuškino ADS Auto futbolininkus.

Toks rezultatas Malanka futbolininkams leido pakilti iki antros vietos lentelėje, mat dar sykį taškus pametė Trivartis.

Sutapimas ar ne, bet Trivartis taškus mėtyti pradėjo kone tada, kai apžvalgininkas juos pagyrė, kad jie ramiai pirmauja divizione. Nuo tada – trejos paeiliui čempionate nelaimėtos rungtynės, o paskutiniame ture – 2:2 išsiskirta su Baltosios Vokės komanda.

Lyderiais divizione toliau lieka Sviedinio futbolininkai, kurie šį kartą 2:1 nugalėjo Arpą. Tiesa, nors rezultatas atrodo slidokas, bet, kaip teigė Sviedinio raštinė, lyderiai ten dominavo kone visų rungtynių metu, tik kad tas kamuolys baisiai nenorėjo į vartus kristi.

O kai paskutinėmis minutėmis Arpas pašvelnino – dar ir šiokios tokios intrigėlės atsirado, tačiau kažko daugiau svečiai neišspaudė.

Iš trejeto po šio turo iškrito Tirola B futbolininkai – jie namuose 0:2 nusileido Molėtams ir ne tik kristelėjo į ketvirtą poziciją, bet ir prisileido tuos pačius Molėtus iki vieno taško, o pastarieji dar ir vieną mačą rezerve turi.

Visi D diviziono 8 turo rezultatai: ADS Auto 1:6 Vėtra, Tirola B 0:2 Molėtai, Sviedinys 2:1 Arpas, FC Malanka 5:0 Nemenčinė B, Trivartis 2:2 Baltoji Vokė.