SFL savaitė: lyderio atsiplėšimas C divizione ir Katastrofos „pagaliau“ Visos

Antrasis SFL ratas įsibėgėja, tiesa, dabar, kai prasidėjo Fanų stadiono dangos keitimo procesai, tvarkaraštis kiek išsimušė – jau nebuvo sužaistos pora rungtynių, kurių šeimininkai rungtyniauja Fanuose – tie susitikimai buvo perkelti į kažkurį vėlesnį laiką.

Kaip įprasta, pro visus savaitės įvykius prabėgsime tradicinėje SFL savaitės apžvalgoje.

Startuojame, kaip visada, nuo A diviziono. Šis, beje, aną savaitę buvo vienintelis, kuriame turas buvo sužaistas pilna apimtimi ir įvyko visos numatytos rungtynės.

Turbūt galima sakyti, kad iš dabartinių pagrindinių pretendentų į medalius labiausiai pasisekė Vilčiai B.

Antroji Vilties komanda vienintelė iškovojo pergalę savo rungtynėse, o konkurentai pamėtė taškų. Negana to, pamėtė taškų prieš varžovus iš apatinės lentelės dalies, kas, gal, buvo šiek tiek netikėta.

O ir pati Vilties pergalė verta dėmesio – nuvažiavo jie į Ukmergę be keitimų, tačiau sugebėjo šeimininkus nugalėti 2:0 ir pakilti iki antros vietos.

Kaip didelį netikėtumą galima įvardinti Lentvario paslydimą su Salininkais – mačas Dilgynėje baigėsi 1:1, negana to, Granitas rezultatą lygino ir gelbėjosi tik likus paskutinėms dešimčiai minučių.

Top Kickers lygiosios su Ave.Ko. galėtų skambėti kaip netikėtumas tik jei žiūrėtume į komandų pozicijas lentelėje, tačiau ne sykį kalbėjome, kad Kalvelių komanda šiemet visiškai neišpildo savo sudėties potencialo. Ave.Ko čia du kartus pirmavo, Top Kickers du kartus turėjo lyginti, bet tai padarė ir tašką į sąskaitą vis dėlto įsidėjo, kas irgi nėra blogai.

Taškus paleido ir Granitas B, išvykoje 3:3 sužaidęs su Moduliu. Įdomu, kad Granitui reikėjo lipti iš deficito bent porą kartų (iš 0:2, tada – iš 2:3), bet tą jie padarė. Buvo emocijų, buvo kortelių (net ir po vieną raudoną į abi puses), tai rungtynes stebėję nusivylę neliko. Nusivilti galėjo tik rungtynių dalyviai – Modulis, nes neišlaikė turėtos persvaros, Granitas – nes jų viltys apginti titulą su kiekvienu turu vis slopsta.

Paminėti reikia ir svarbią TEC pergalę prieš Tėvynės Sąjungą (3:2), kuri leido TEC‘ams prašokti tuos pačius TS ir juos pastumti iki dešimtos turnyro lentelės vietos.

Visi A diviziono 13 turo rezultatai: Viltis B 2:0 Ukmergė B, Modulis 3:3 Granitas B, Ave.Ko 2:2 Top Kickers, Lentvaris 1:1 Salininkai, Tėvynės Sąjunga 2:3 TEC.

**********

B divizione įvyko ketverios iš numatytų rungtynių – Gariūnai su Ozu dar nesužaidė ir, tikimės, sužais kažkada vėliau.

Jei anksčiau kalbėdavome, kad Gariūnai ir patys imdavo savo taškus, ir sulaukdavo dovanų iš varžovų, tai šįkart taip nenutiko – pergalę iškovojo ir Medžiai 2, ir, kas dar svarbiau – vienus tiesioginių favoritų nugalėjusi Nemenčinė, kuri dabar dar aktyviau grįžta į apdovanojimų medžioklę.

Dviejų Vilniaus regiono komandų akistatoje Nemenčinė po vienintelio Dominyko Radzevičiaus smūgio 1:0 nugalėjo Keterą, aplenkė juos lentelėje ir dabar rikiuojasi pirmame trejete.

Keterai – viena vertus, apmaudu, bet iš kitos pusės – per du antro rato susitikimus jie jau sužaidė su dviem iš pagrindinių konkurentų, tad eigoje jiems gal bus šiek tiek lengviau, bet faktas, kad tuos taškus irgi reikės susirinkti.

Tuo tarpu antroje vietoje išlieka Medžiai 2, išvykoje 2:1 pranokę Granito Senjorus. Žalieji ten pirmavo dviejų įvarčių persvara, šeimininkai vienu smūgiu sugebėjo priartėti, bet į taškus, galų gale, neįsikabino.

Jei sakėme, kad Keterai kol kas tenka dvikovos su tiesioginiais varžovais, tai Euforija renkasi taškus prieš lentelės apačios komandas ir nepaleidžia į priekį aukščiau esančių komandų.

Pirmame antro rato susitikime Euforija susitvarkė su Katastrofa, o dabar, gal kiek sunkiau, bet nugalėjo ir Imperialą.

Euforiją nuo prizininkų dabar skiria 4 taškai, ekipai dar liko mačai su visomis aukščiau esančiomis komandomis, tad viskas iš esmės laikosi jų pačių rankose.

Pasidžiaugti galima ir už Katastrofą – komanda, kaip pati rašo, pagaliau sužaidė solidesnes rungtynes ir tose rungtynėse nuskausmino vienus iš potencialių medalininkų – Navigatorius Old Boys.

Kurį laiką Katastrofa net ir pirmavo, tačiau po pertraukos Navigai padidino spaudimą, tačiau įmušė tik sykį, ir tą patį – iš baudinio.

Neaišku, kiek ilgalaikis bus tas Katastrofos atsigavimas, komanda pakilti iš apatinio trejeto šansų iš esmės neturi, tad svarbu jau pradėti dėtis pagrindus ir kitam sezonui.

Sužaistos B diviziono 11 turo rungtynės: Granitas Senjorai 1:2 Medžiai 2, Euforija 2:1 Imperialas, Nemenčinė 1:0 Ketera, Katastrofa 1:1 Navigatoriai Old Boys.

**********

C divizione buvo nesužaistos net dvejos rungtynės – savo santykius vėliau išsiaiškinti nusprendė Trivarčio ir A komandos bei Futboliuko ir Olandų kolektyvai. O iš to, kas buvo sužaista, vėl labiausiai laimėjo Top Kickers D‘Aligner.

Jie centriniame mače po nelengvos kovos išvykoje 3:1 nugalėjo iki tol antroje vietoje ėjusią (tiesa, ir dabar ten dar išliekančią) Malanką ir dabar antrą vietą jau lenkia aštuoniais taškais, taip, atrodo, artėdami prie pirmos vietos.

Du įvarčius laimėtojams pelnė rezultatyviausias diviziono žaidėjas German Rudnev, kurio sąskaitoje – jau 12 tikslių smūgių. Verta pasakyti ir tai, kad artimiausius persekiotojus jis lenkia dvigubai.

Trejete yra ir Viesulas. Jie, pasinaudoję Trivarčio nežaidimu ir patys nugalėję Vova Juniors (ganėtinai ramiai, 3:0), susilygino taškais su Malanka ir vėl pastatė savo į neprastas pozicijas pakovojimui dėl apdovanojimų.

Du įvarčius laimėtojams mušė Tomas Kitkovskij, kuris prieš tai, beje, įsigudrino dar ir nerealizuoti 11 metrų baudinio. Na bet gerai tai, kas gerai baigiasi.

Pakalbėti reikia ir apie Ozo tapyrus, kurie taip tyliai, tyliai, bet vėl kyla lentelėje. Laimėjo jie antrą didįjį derbį prieš Trivartį, o praėjusiame ture pranoko ir Sviedinį, kuriam, atrodo, šviesa tunelio gale niekaip neįsižiebia. Na bet gal viena pergalė – pavyzdžiui, kitame ture prieš Malanką – būtų taip reikalingas emocinis impulsas? Na, kol tai neįvyks, nesužinosime.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by FK Sviedinys (@fksviedinys)

Sužaistos C diviziono 11 turo rungtynės: Vova Juniors 0:3 Viesulas, Malanka 1:3 Top Kickers D‘Aligner, Ozo tapyrai 2:1 Sviedinys.

**********

O va D divizione po ilgo laiko turime ir naują lyderį. Juo tapo Reaktyvas, kuris gal kiek netikėtai stipriai 6:1 suvažinėjo PILK ir atsidūrė lentelės viršuje. Na, nepadėjo PILK ekipai ir tai, kad teko žaisti be keitimų, žinoma.

Taip, reikia paminėti ir tai, kad prie Reaktyvo atsidūrimo viršūnėje prisidėjo ir tas faktas, kad šį turą nežaidė ir rungtynes į priekį nusikėlė Baltoji Vokė, kuri planuotą susitikimą su ADS Auto žais vėliau.

Tiesa, apskritai situacija tokia, kad dabar pirmos trys komandos yra sužaidusios vieneriomis rungtynėmis mažiau už visas likusias, tad tai, kaip nesuksi, irgi yra šiokia tokia persvara.

Galėjo situacija viršuje būti ir dar karštesnė, tačiau Problema nenugalėjo Molėtų futbolininkų (lygiosios 2:2) ir dabar nuo pirmų dviejų komandų šiek tiek atsilieka. Na bet taip, atsilikimas toks, kuris gali būti panaikintas per vienerias rungtynes, tad panikai didelio tikslo dar tikrai nėra.

Galima pasakyti, kad antrame rate solidžiau tarsi atrodo ir Užgiris. Taškų gal dar ir nėra, bet bent jau tie pralaimėjimai ganėtinai respektabilūs – antroje sezono dalyje buvo 0:2 pralaimėta PILK, o praėjusiame ture 1:2 pralaimėta Tirolai B.

Žinoma, tas pralaimėjimas – toks su žvaigždute, mat daugiau nei kėlinį Užgiris dėl varžovų raudonos turėjo žaidėjo persvarą, bet ja pasinaudojo tik sykį.

O vidutiniokų akistatoje Vėtra 3:1 įveikė Arpą.

Sužaistos D diviziono 11 turo rungtynės: Tirola B 2:1 Užgiris, Molėtai 2:2 Problema, Vėtra 3:1 Arpas, Reaktyvas 6:1 PILK.

FK Ketera nuotr.;