SFL savaitė: kylantis Modulis ir 18-metės įvartis Visos

Prabėgo dar vienas SFL kovų savaitgalis, tad nieko nelaukdami prabėkime pro jį ir pažiūrėkime, kas įdomesnio nutiko Vilniaus miesto ir regiono stadionuose.

A divizione centrinis turo mačas buvo pats vėlyviausias – Modulis ir Top Kickers turėjo susirungti dar šeštadienį, tačiau TK negalėjo surinkti sudėties, tad mačas buvo nukeltas į ketvirtadienį. Visgi toks nukėlimas nepadėjo – ketvirtadienį Pabradės komanda namuose vis tiek įrodė savo pranašumą ir laimėjo rungtynes 3:1, susilygindama taškais su tais pačiais TK bei Ave.Ko. Tiesa, Modulio persvara – jie prieš šias komandas dar turi ir vieną mačą rezerve.

Tiek patys Ave.Ko., tiek ir lyderiai Granitas B taškų nebarstė – Kalvelių klubas atkaklioje kovoje pranoko iš medalių lenktynių kone pasitraukusius Salininkus, o Granitas B neturėjo daug sunkumų su Lentvariu.

Įdomesni dalykai vyksta lentelės apačioje, kovoje dėl išlikimo, mat čia pergales iškovojo dvi žemiausiai buvusios komandos.

Euforija 3:2 nugalėjo Nemenčinę, o Gariūnai net 5:1 sudorojo Kaišiadoris-Baltus, tad situacija dabar tokia, kad trys apatinės komandos turi po lygiai taškų, o laipteliu aukščiau esanti Nemenčinė turi vos penkiais daugiau, tad intriga išlieka didelė ir dėl vietų divizione kitais metais.

Visi A diviziono 13 turo rezultatai: Euforija 3:2 Nemenčinė, Ave.Ko 4:3 Salininkai, Granitas B 3:0 Lentvaris, Gariūnai 5:1 Kaišiadorys-Baltai, Modulis 3:1 Top Kickers.

B divizione centrinis turo mačas vyko Pilaitė, kur susikovė dvi komandos, tiesiogiai kovojančios dėl aukščiausių vietų – Ataka ir Anykščiai. Prieš mačą geresnėje pozicijoje buvo Anykščių futbolininkai, tačiau Ataka čia pradžiugino savo sirgalius – laimėjo mačą 3:2 ir ne tik įsidėjo dar tris taškus, tačiau ir aplenkė varžovus bei pakilo į antrą vietą.

Kitas aktualus mačas vyko tarp komandos, tiesiogiai pretenduojančios į trejetą bei komandos, dar norinčios į tą kovą įsivelti. Visgi čia stipresnė komanda nepaaiškėjo – Ukmergė B bei Viltis B išsiskyrė taikiai 1:1 ir ryškiai lentelėje savo pozicijų nepagerino. Visi geriausi mačo momentai – žemiau.

Sąlyginai nesunkias pergales, per daug neapsisunkindami, paėmė ir kiti pirmo penketo nariai – lyderiai Tėvynės Sąjunga susitvarkė su Futboliuku, o Navigatoriai Old Boys Rudaminoje pranoko Skaidiškes.

Tarpusavyje pasispardė ir diviziono vidutiniokai – Granito Senjorai susitvarkė su Vienais Vartais, o vienintelio įvarčio rungtynėse Imperialas nugalėjo Katastrofą.

Visi B diviziono 15 turo rezultatai: Viltis B 1:1 Ukmergė B, Granitas Senjorai 4:1 Vieni Vartai, Skaidiškės 1:3 Navigatoriai Old Boys, Imperialas 1:0 Katastrofa, Ataka 3:2 Anykščiai, Tėvynės Sąjunga 6:2 Futboliukas.

C divizione darosi vis įdomiau – jei ilgai sakėme, jog Medžiai 2 pirmauja ir artėja prie pirmos vietos, tai sunkoka antro rato pradžia nulėmė tai, kad jie nebėra vienvaldžiai lyderiai.

Žalieji patys, nepabijokime to žodžio, paleido savo pergalę su Ozo tapyrais – likus žaisti 10 minučių jie dar komfortabiliai pirmavo 3:1, tačiau paskutinėmis minutėmis sugebėjo praleisti du ir mačas baigėsi 3:3.

Tik to ir telaukė Ketera – ji pati savo mače 2:1 pranoko tiesioginius varžovus Olandus ir dabar situacija tokia, kad Ketera prieš Medžių antrą komandą turi šešių taškų persvarą, bet pastarieji dar turi dvi dvikovas rezerve, tad iš esmės – lygybė, o negali būti atmestas ir auksinių rungtynių variantas.

Pozicijose nuo 4 iki 6 – vėl grūstis, mat A komanda tik lygiosiomis sužaidė su Reaktyvu, o Viesulas nugalėjo PILK komandą, tad A komanda, Ozo tapyrai ir Viesulas dėl 4 vietos dar tikrai pasikaus.

O štai Top Kickers-Koloro bei Presso komandoms iš esmės belieka kautis dėl 7 vietos. Tą vietą kol kas turi turą praleidę Vova Juniors, o dvi minėtos ekipos šiame ture santykius aiškinosi tarpusavyje.

Aiškinosi dramatiškai, kietai, su rimtai, bet taip ir neišsiaiškino – stipresnė komanda nepaaiškėjo, mat rungtynės pasibaigė lygiosiomis 1:1.

Visi C diviziono 15 turo rezultatai: Pressas 1:1 Top Kickers-Koloro, Ozo tapyrai 3:3 Medžiai 2, A komanda 1:1 Reaktyvas, Olandai 1:2 Ketera, PILK 0:2 Viesulas.

O štai D divizione reikalų nusimato dar daugiau ir dar įdomesnių. Pirmoje vietoje vis dar išlieka Sviedinys, bet, bet, bet...

Čempionate dabartiniai lyderiai Sviedinys patyrė viso labo du pralaimėjimus. Pirmasis nutiko pirmame rate, žaidžiant namuose, su Molėtais, antrasis – antrame rate, žaidžiant išvykoje... su Molėtais.

Nutiko, nepaisant to, kad Sviedinys pirmavo ir 2:0, ir 3:2, tačiau nesugebėjo persvaros išlaikyti abu kartus ir turėjo patirti nesėkmę. Žinoma, apie viską geriausiai nupasakoja Sviedinio raštinė, tad kviečiame ten apie visus reikalus ir skaityti.

Tokiu būdu ne tik Molėtai grįžo į kovą dėl pirmos vietos, bet ir kiti du tiesioginiai persekiotojai, kurie savo mačuose taip pat paėmė pergales.

Jei Trivarčio laimėjimas 3:0 prieš ADS Auto nėra didelė staigmena, tai faktas, kad Malanka nugalėjo Vėtrą, gali iš esmės reikšti du dalykus.

Pirmas – pati Malanka vėl kovoja dėl pirmos vietos, kitas – kad tuo pačiu buvo šiek tiek atmušta ir ta pati Vėtra, kuri patyliukais galvojo dar įsitraukti į kovą dėl medalių. Tačiau dabar Rūdiškių futbolininkus nuo 2-4 vietų skiria šeši taškai, tad toks deficitas lengvai panaikinamas nebus.

Tuo tarpu Trivartis, Malanka ir Molėtai šiuo metu nuo lyderių jau atsilieka jau tik trimis taškais (tiesa, Molėtai yra sužaidę rungtynėmis daugiau už savo varžovus), tad intriga čia sugrįžta pilnu pajėgumu.

Kituose, ne tokiuose centriniuose turo mačuose, Nemenčinė B išsiskyrė rezultatyviomis lygiosiomis su Arpu, o Tirola B stipriai suvalgė FK Vilnius Spark Energy komandą. Tiesa, pastarojoje įvarčiu pasižymėjo 18-metė Adriana Alekberovaitė.

Visi D diviziono 15 turo rezultatai: Nemenčinė B 3:3 Arpas, Tirola B 8:1 FK Vilnius Spark Energy, Vėtra 3:4 Malanka, ADS Auto 0:3 Trivartis, Molėtai 4:3 Sviedinys.