SFL savaitė: komandos sugrįžo gausiomis įvarčių salvėmis Visos

SFL čempionatai pagaliau sugrįžo po vasaros pertraukos. Panašu, kad komandos to veiksmo aikštėje buvo rimtai pasiilgusios, mat sugrįžimai buvo pažymėti tikrai nemažais įvarčių fejerverkais.

Apie viską – tradicinėje sugrįžusioje SFL savaitės apžvalgoje.

Startuojame nuo A diviziono. Verta pasakyti, jog čia dar buvo reikalų, besitęsusių nuo pirmo rato – tada neapžvelgėme keleto 11 turo bei kitų atkeltų susitikimų.

Kai kurios komandos per minėtą atkarpą sužaidė vienerias rungtynes, kitos į aikštę žengė du kartus, kitos – net tris.

Tarkime, tris sykius žaidęs Modulis per tuos tris išbėgimus iškovojo tris taškus – dar prieš pertrauką jie nugalėjo Ukmergės dublerius, tačiau vėliau sekė pralaimėjimai dviems iš diviziono lyderių – Granitui B bei Vilties antrai komandai.

Tris kartus žaidė ir Top Kickers, šiuo metu vis dar besilaikantys antroje lentelės vietoje. TK atkeltame 6 turo susitikime išvykoje turėjo pripažinti lyderių Lentvario pranašumą, tačiau per kitus du mačus susirinko 6 taškus – nugalėdami tiek Anykščius, tiek, praėjusį savaitgalį, ir TEC. Tiesa, abu pergalingi susitikimai klostėsi skirtingai – Anykščiuose pergalingas pranašumas buvo susikurtas dar pirmame kėlinyje, tuo tarpu su TEC po pirmų 45 minučių rezultatas dar buvo lygus, bet po pertraukos TK driokstelėjo keturiais sausais įvarčiais ir taip iškovojo dar vieną pergalę.

Du kartus per tą laiką sužaidęs Granitas B, vis dar kopiantis į viršų, paėmė dvi pergales – nugalėjo jau minėtą Modulį bei taip pat jau minėtus TEC (kurie, beje, po nesėkmingos atkarpos jau nukrito į priešpaskutinę diviziono vietą), tritaškį per du susitikimus įsidėjo Salininkai, nugalėję Tėvynės Sąjungą ir pralaimėję Anykščiams, o ta pati TS pralaimėjo ne tik šias rungtynes, bet savaitgalį nusileido ir Ukmergei B.

Žodžiu, situacija tokia, kad šiuo metu vis dar pirmauja Lentvaris (per minėtą laiką nugalėjęs jau minėtus TK bei Ave.Ko), palaikyti kovinį atstumą vis dar bando (nors tai ir nėra lengva) tie patys TK bei Granitas B (kuris savaitgalio turą praleido, tad dar turi ir mačą rezerve), šansų pakovoti dėl apdovanojimų tikrai nepraranda tiek Viltis B, tiek Anykščiai, tiek gal net ir tie patys Ukmergės dubleriai.

Sužaistos A diviziono 11 turo rungtynės: Modulis 3:1 Ukmergė B, Salininkai 3:2 Tėvynės Sąjunga, Granitas B 6:4 TEC, Anykščiai 0:6 Top Kickers.

Atkeltos A diviziono 6 turo rungtynės: Lentvaris 5:2 Top Kickers.

Atkeltos A diviziono 2 turo rungtynės: Granitas B 5:2 Modulis.

Visi A diviziono 12 turo rezultatai: Lentvaris 2:1 Ave.Ko., Anykščiai 2:0 Salininkai, Modulis 1:2 Viltis B, TEC 4:7 Top Kickers, Tėvynės Sąjunga 1:2 Ukmergė B.

**********

B divizione turas įsiminė tuo, kad net trijuose susitikimuose buvo užfiksuotos lygiosios, o kituose dviejuose mačuose viena komanda aiškiai buvo geresnė už kitą.

Kaip jau ne sykį minėjome, susidaro įspūdis, kad visos kortos, bent jau pirmame rate, krito Gariūnų naudai – jie savo susitikimus laimėdavo, o visi aplinkiai persekiotojai tarsi susitarę tarpusavyje žaidė lygiosiomis.

Prieš pirmą antro rato mačą gariūniškiai vėl iš kitur sulaukė gerų naujienų – lygiosiomis tarpusavyje sužaidė tiek Medžiai 2 su Ozu (3:3), tiek ir Navigatoriai Old Boys, išvykoje nenugalėję Granito Senjorų (2:2).

Visgi šįkart Gariūnai tinkamais rezultatais nepasinaudojo – jų dvikova išvykoje su Ketera baigėsi jų pačių lygiosiomis 2:2.

Kaip nesuksi, lyderiams turas vis tiek nebuvo nenusisekęs – antrą kartą sužaista su vienais pagrindinių varžovų, jiems nepralaimėta, neprisileista arčiau, o ir kiti varžovai nepriartėjo.

Na, šiek tiek priartėjo Nemenčinė, kuri paskutiniame turo mače namuose net 10:1 sutriuškino Imperialą. Visgi, kaip rodo protokolai, Imperialas žaidė ne tik kad be keitimų, tačiau dar ir mažumoje, tad tai nemaža dalimi ir paaiškina tokį rezultatą.

Tiesa, dar sykį žaidė Katastrofa, ir dar sykį pralaimėjo. Komanda vėl vos surinko sudėtį ir Širvintose nelabai ką pastatė prieš Euforiją, pralaimėjusi jai 0:3.

Galėjo pralaimėti dar daugiau, bet Euforija visą antrą kėlinį žaidė mažumoje, met pirmo kėlinio finiše jų futbolininkui buvo parodyta raudona kortelė. Bet Katastrofa iš to neišpešė visiškai nieko ir net žaisdami daugumoje gavo trečią ir toliau lieka be taškų. Sezone – dar 8 rungtynės, bet panašu, kad tas sezono finišas Katastrofai prailgs.

Visi B diviziono 10 turo rezultatai: Medžiai 2 3:3 Ozas, Granitas Senjorai 2:2 Navigatoriai Old Boys, Katastrofa 0:3 Euforija, Ketera 2:2 Gariūnai, Nemenčinė 10:1 Imperialas.

*********

C divizione absoliučiais turo nugalėtojais įvardinti galima lyderius Top Kickers D‘Aligner – jie laimėjo savo rungtynes, o be to sulaukė, kad pralaimėjimus patirtų trys iš keturių pagrindinių persekiotojų.

Patys TK dubleriai savo dvikovą 4:2 laimėjo prieš Sviedinį – ten jie vienu metu pirmavo net 4:0, vėliau kiek atleido vadeles, tačiau daugiau problemų neprisidarė.

Nepridarė jiems problemų ir persekiotojai – pralaimėjimus patyrė Trivartis, Olandai ir Viesulas, o tai reiškia, jog lyderiai padidino savo persvarą nuo artimiausių persekiotojų iki 5 taškų.

Savo taškus surinko vienintelė Malanka (beje, ir pakilusi į antrą vietą), kuri net 11:2 suvažinėjo Vova Juniors kolektyvą. Jau po pirmo kėlinio rezultatas buvo 7:0, tad didele intriga ten nekvepėjo.

O tuo tarpu visi konkurentų pralaimėjimai buvo kažkuo įdomus – štai Trivartis Didžiojo derbio pakartojime nuo 18 minutės turėjo žaidėjo persvarą, bet ja visiškai nepasinaudojo – Ozo tapyrai net ir mažumoje sugebėjo tvarkingai pulti, dar tvarkingiau gintis ir laimėti rungtynes 3:1.

Panašu, kad po tos raudonos kažką negero nujautė ir pats Trivartis.

Olandai Širvintose pralaimėjo A komandai, nepaisant to, kad pirmi mušė, bet pergalės tai neatnešė.

Savo ruožtu Viesulas apskritai, atrodo, nepasirodė rungtynėse su Futboliuku – sužaidus valandą medalinių ambicijų neslepiantis Viesulas nuo Futboliuko atsiliko jau 0:4. Mačo finiše pavyko įmušti garbės įvartį, bet džiaugsmo tai daug neatnešė.

Tad po šio turo faktas toks, kad pretendentų į prizines vietas skaičius dar labiau išaugo, o tai žada nemažą intrigą. O juk to mes ir norime, ar ne?

Visi C diviziono 10 turo rezultatai: Malanka 11:2 Vova Juniors, A komanda 3:1 Olandai, Sviedinys 2:4 Top Kickers D‘Aligner, Viesulas 1:4 Futboliukas, Ozo tapyrai 3:1 Trivartis.

**********

Tuo tarpu D divizione antrasis ratas startavo ketveriomis rungtynėmis iš penkerių numatytų – Problema ir Reaktyvas savo derbį nusikėlė į sezono finišą. Kas ten žino – gal tas mačas lems vienai ar kitai komandai kokį tai medalį?

Bet įdomių reikalų buvo ir tose rungtynėse, kurios buvo sužaistos. Faktas, kad pats įdomiausias reikalas – Baltosios Vokės pralaimėjimas Molėtuose vietos futbolininkams.

Molėtiškiai savo žiūrovų akivaizdoje po pirmo kėlinio pirmavo 2:0, bet svečiai iškart po pertraukos realizavo baudinį ir atrodė, kad tai taps kibirkštimi, kuri leis lyderiams grįžti į rungtynes ir jas perlaužti. Bet lūžis neįvyko, likus dešimčiai minučių šeimininkai atsakė tiksliu savo baudiniu, o pačioje mačo pabaigoje Vladyslavo Podberezskij įmuštas įvartis situacijos nepakeitė.

Įdomu, kad Baltoji Vokė pirmą ratą užbaigė pralaimėjimu, o antrąjį pradėjo lygiai taip pat. Ir štai situacija jau tokia, jog pagal prarastus taškus Baltoji Vokė net nebėra diviziono lyderiai. O dar neseniai kalbėjome, kad jie – aiškūs grupės favoritai, bet gal komanda tokias mintis pati įsileido per giliai į galvą, tad dėl pirmos vietos dar reikės rimtai paplušėti.

Bet reikia pasveikinti ir Molėtus – ekipa pademonstravo, kad gali žaisti ir su favoritais, tad išlaikius tokį stabilumą – gal galima pasvajoti ir apie smagų sezono finišą?

Pirmų taškų dar teks palaukti ir Užgiriui, kurie šį kartą tikrai padoriu skirtumu (0:2) pralaimėjo PILK komandai, o nuo apačios dar sparčiau atsispirti bando ADS Auto ekipa, tokiu pat rezultatu nugalėjusi Arpą ir jį peršokusi turnyrinėje lentelėje.

O štai Tirola B gal netikėtai be didesnių sunkumų 3:0 nugalėjo Vėtrą ir taškais juos pavijo turnyro lentelėje.

Sužaistos D diviziono 10 turo rungtynės: Vėtra 0:3 Tirola B, Molėtai 3:2 Baltoji Vokė, ADS Auto 2:0 Arpas, PILK 2:0 Užgiris.