SFL savaitė: įspūdingi asmeniniai benefisai A ir B divizionuose Visos

SFL savaitė: įspūdingi asmeniniai benefisai A ir B divizionuose

Lietuvos rinktinės rungtynės Kaune, pasaulio krepšinio čempionato finalas... Įdomių tų sporto renginių turėsime šiandien, tačiau turbūt visiems, be abejo, įdomiausias įvykis yra dar vieno SFL čempionatų turo startas.

Turas startuoja jau šiandien, bet prieš jo pradžią kviečiame sugrįžti į praėjusios savaitės įvykius.

Kaip visada, startuojame nuo A diviziono. Čia turas įdomus tuo, kad pergales paėmė keturios pirmos komandos, rungtyniavusios prieš žemesnėse vietose esančius varžovus, taip dar labiau padidindami savo persvarą prieš tą apatinę lentelės dalį.

Tiesa, nebuvo tos pergalės labai lengvos – turbūt tik Top Kickers laimėjimas 4:1 prieš Salininkus gali pasirodyti kaip nesunkus pasivaikščiojimas, bet ir čia TK rungtynes perlaužė tik likus žaisti apie 20 minučių, kada ir sumušė tris pergalę garantavusius įvarčius.

Kurį laiką svajoti galėjo ir Anykščiai, kurie savo sirgalių akivaizdoje apie pusvalandį pirmavo prieš lyderius Lentvarį. Pirmavo, bet persvaros neišlaikė – favoritai galų gale pramušė (triskart, jei jau visai tiksliai) ir taip namo parsivežė eilinius (šiuo metu turbūt galima taip sakyti) tris taškus.

Įdomu, kad čia dubliu pasižymėjo šiaip jau pernelyg dažnai nemušantis Vasilij Novičkov.

Trejete sėkmingai toliau laikosi ir Viltis B, aname ture nugalėję TEC futbolininkus. Visgi, viltiečiai čia vos neprisidarė sau rimtų bėdų.

Sužaidus 84 minutes komanda ramiai pirmavo 3:0, tačiau tada tarsi nusprendė, kad kažkaip per lengvai čia jiems viskas sekasi ir iki rungtynių pabaigos spėjo praleisti du įvarčius. Trečio nepraleido, pergalę išlaikė, bet įspėjimą sau ateičiai gavo turbūt neblogą.

Prizininkų nepaleisti bando ir titulą vis dar ginantis Granitas B. Naujosios Vilnios komanda savaitgalį namuose 2:1 nugalėjo Ukmergę B ir toliau turi tiek pat taškų kaip Vilties B bei Top Kickers komandos. Tiesa, Granito persvara – dar turimos vienerios rungtynės rezerve.

Tuo tarpu rezultatyviausią turo akistatą sirgaliams padovanojo Ave.Ko ir Tėvynės Sąjungą. Įvarčių abi komandos primušė nemažai, bet visgi daugiau krito jų į Ave.Ko vartus – TS laimėjo rungtynes 5:3 ir vėl šiek tiek atsispyrė nuo lentelės apačios.

Puikų benefisą čia surengė Gediminas Skrockas – SFL ir kitų sostinės regiono čempionatų mohikanas, dabar vilkintis TS spalvas, sumušė visus penkis savo komandos įvarčius ir taip tapo neabejotinu viso turo MVP. Nors dar palaukim B diviziono...

Visi A diviziono 14 turo rezultatai: Anykščiai 1:3 Lentvaris, Ave.Ko. 3:5 Tėvynės Sąjunga, TEC 2:3 Viltis B, Granitas B 2:1 Ukmergė B, Top Kickers 4:1 Salininkai.

**********

B divizione turas išsitempė neįprastai ilgai – nuo sekmadienio iki pat trečiadienio. Išsitempė, bet didelių staigmenų nepaserviravo. Na, bent jau galutinių baigčių prasme – bent vienas rezultatas, gal privertęs kilstelti antakį, užfiksuotas buvo.

Užfiksuotas jis buvo turbūt būsimų čempionų ir vienų iš pretendentų į medalius dvikovoje – Gariūnai užkūrė savo puolimo mašiną ir Senvagės prieblandoje net 8:2 suvažinėjo Medžių 2 kolektyvą, kuris po tokio smūgio ir kitų konkurentų pergalių krito iš pirmo trejeto.

Kalbėjome, kad A divizione MVP tapo penkis sumušęs G. Skrockas, bet Deividas Linauskas čia sukrutėjo dar rimčiau – įmušė šešis (6, taip) iš savo komandos įvarčių ir taip tapo žaliųjų budeliu.

Gariūnai viršuje toliau jaučiasi gana saugiai, nepaisant to, kad persekiotojai irgi iškovojo pergales.

Čia po tris taškus pasiėmė Nemenčinė (2:1 prieš Ozą) ir Navigatoriai Old Boys, kurie atsitiesė po nelauktų lygiųjų su Katastrofa ir 8:2 (kažkoks populiarus B diviziono turo rezultatas) nupūtė Imperialą.

Prieš kurį laiką kalbėjome apie tai, kad Euforija, rato pradžioje susitvarkiusi su apatinės lentelės dalies komandomis, vėl gali bandyti kabintis į medalių zoną, tačiau panašu, kad iki to jiems šiek tiek pritrūks.

Sulaukė Euforija pirmo rimtesnio testo antrame rate ir jo neišlaikė – išvykoje 1:3 pralaimėta Keteros futbolininkams ir taip vėl šiek tiek atsitraukta iš kovos dėl aukštesnių pozicijų.

O štai Katastrofa, panašu, vėl rodo gyvybės ženklus. Jau kalbėjome apie seniau iškovotą pirmą tašką, o aname ture, nors ir liko be taškų, bet ir pirmavo, ir kovą davė, ir įvarčius mušė.

Tiesa, mušė mažiau nei varžovai ir antradienio vakarą Naujojoje Vilnioje 2:3 pralaimėjo Granito Senjorams.

Visi B diviziono 12 turo rezultatai: Ketera 3:1 Euforija, Gariūnai 8:2 Medžiai 2, Ozas 1:2 Nemenčinė, Granitas Senjorai 3:2 Katastrofa, Navigatoriai Old Boys 8:2 Imperialas.

**********

O štai C divizione, panašu, jau tiesiog reikia imti ir pripažinti, kad Top Kickers D‘Aligner tiesiog yra stipresnė komanda už kitas ir pelnytai, turbūt, laimės divizioną.

Čia ir pats apžvalgininkas pripažins, kad kurį laiką jo viduje kirbėjo mintis, kad, na, negali TK dubleriai taip lengvai praskrieti pro C divizioną, na turi jiems kažkas duoti rimtesnę kovą, bet kol tie potencialūs kovos davėjai daužosi ir dalinasi taškais tarpusavyje, TK ramiai eina toliau, renka pergales ir dabar turi jau aštuonių taškų pranašumą prieš artimiausius varžovus.

Pastarajame ture lyderiai 3:1 nuskausmino Olandus. Smagi pergalė – ir toliau viršuje sėdi, ir dar potencialų konkurentą atstumi toliau nuo savęs.

O konkurentai, kaip ir minėjome, daužėsi tarpususavyje. Štai Viesulas susitiko su Trivarčiu ir nugalėjo Trivartį. Nugalėjo nelengvai, nugalėjo įmušę pergalingą įvartį 76 minutę, bet nugalėjo, trys taškai į kraitį įkrito ir šiuo metu Viesulas jau yra trečias.

Trivartis, savo ruožtu, sėkmingai artėja prie savo tikslo įgyvendinimo – nepakilimo į aukštesnį divizioną.

Tiek pat taškų, kiek Viesulas, turi ir Malanka, bet ji yra laipteliu aukščiau. O praėjusios savaitės ture Malanka išvykoje nugalėjo Sviedinį 3:2.

Tiesa, kaip rašė Sviedinio raštinė, pralaimėjo jie tas rungtynes labai panašiai, kaip pastaruoju metu pralaimi dažnai – turėdami didesnę teritorinę persvarą, lyg ir daugiau atakuodami, bet niekaip taip ir nesurasdami daugiau įvarčių nei suranda jų varžovai. Tad nuotaikos čia – kardinaliai skirtingos. Jei Malanka kaunasi dėl prizinių vietų, Sviediniui jau tenka pagrindinį akcentą dėti ties vietos C divizione išsaugojimu.

Patyliukais čia vandenis pamutinti dar pabandys ir Ozo tapyrai. Oranžiniai antrą ratą pradėjo itin sėkmingai ir jau visiškai kvėpuoja pirmam trejetui į nugaras ir nuo jų atsilieka tik trimis taškais.

Praėjusią savaitę nugalėjo tapyrai diviziono autsaiderius Vova Juniors – 3:0.

Visi C diviziono 12 turo rezultatai: Vova Juniors 0:3 Ozo tapyrai, Sviedinys 2:3 Malanka, Trivartis 1:2 Viesulas, Futboliukas 0:1 A komanda, Top Kickers D‘Aligner 3:1 Olandai.

**********

Ir pabaigai – tradiciškai D divizionas. Praėjusiame ture jame staigmenų nebuvo užfiksuota visiškai. Na, gal šiokia tokia staigmena gali būti sunkumai, kurie kilo Problemai nugalint ADS Auto futbolininkus – čia potencialūs prizininkai atsilikinėjo, turėjo gelbėtis, bet likus dviems minutėms įmušė pergalingą įvartį ir taškų nebarstė.

Apskritai, būtų galima sakyti, kad pirmo penketo komandos tiesiog nugalėjo antro penketo komandas, tačiau tai nebūtų iki galo tikslu – Molėtai, 2:1 namuose nugalėję PILK komandą, į tą penketą įšoko Vėtros sąskaita. Vėtra tame penkete buvo iki tol, bet tada 0:4 nusileido Baltajai Vokei ir iš penketo iškrito.

Na bet žiūrint grynai į dabartinę lentelės situaciją matome, kad pirmos penkios komandos nugalėjo kitas penkias, tai čia su šiomis įžvalgomis galima ir baigti.

Lyderiais toliau išlieka Reaktyvas – pastarajame ture jiems teko vienas lengvesnių mačų antrame rate ir pasivaikščiojimas 6:0 su Užgiriu, o savo ambicijų dar pakovoti dėl apdovanojimų nepaleidžia ir Tirola B, kuri savaitgalį 3:1 nugalėjo Arpą.

Visi D diviziono 12 turo rezultatai: Molėtai 2:1 PILK, Užgiris 0:6 Reaktyvas, ADS Auto 2:3 Problema, Arpas 1:3 Tirola B, Vėtra 0:4 Baltoji Vokė.