SFL savaitė: blėstanti B diviziono intriga ir netikėtas komandos pasitraukimas Visos

Jūsų dėmesiui sekmadienios futbolo lygos (SFL) įvykių apžvalga, kurią remia bendrovė Betsafe. Pastaroji savaitė SFL batalijų sukūryje turbūt įsimins kaip viena liūdniausių – viena komanda pranešė apie savo pasitraukimą iš pirmenybių ir toliau savo kovos nebetęs.

Ta komanda – gal kiek netikėtai – tapo A divizione žaidžiantys Futbolo Broliai. Žinoma, jie jau buvo nesusirinkę į rungtynes su Visinčia, tačiau galbūt tai dar nebuvo galutinis ženklas apie komandos sezono pabaigą.

Visgi pastarajame ture jie nesusirinko dar sykį, šį kartą jau mače prieš Ave.Ko., o ketvirtadienio popietę buvo oficialiai patvirtinta, kad Futbolo Broliai dėl komplektacijos bėdų pranešė besitraukią iš SFL pirmenybių. Kadangi ekipa jau buvo sužaidusi daugiau nei pusę rungtynių, jos taškai bus palikti galioti, o visose likusiose akistatose jiems bus įskaityti techniniai pralaimėjimai 0:3.

Liūdna, žinoma, tačiau tokiais momentais belieka komandai palinkėti stiprybės ir galbūt sugrįžti ateityje.

Toks liūdnas nutikimas kiek aptempė ir kitą svarbų dalyką – centrinę turo akistatą, kurioje Lentvaris visiškai be gailesčio 6:1 sutaršė artimiausius persekiotojus Geležinį Vilką. Įdomu, kad GV net ir pirmi įmušė, tačiau taip tarsi pažadino Lentvarį, kurie po to užsikūrė ir varžovams nepaliko jokių šansų. Laimėtojų komandoje net keturis įvarčius pelnė Romuald Kliukoit, o po pergalės Lentvario atstovai neslėpė ambicijų išlikti pirmoje lentelės vietoje iki pat sezono pabaigos.

GV nesėkmės tik ir laukė jų konkurentai – pergales iškovoję artimiausi konkurentai pradėjo antros vietos medžioklę.

Apie techninę Ave.Ko. pergalę jau užsiminėm, tačiau tris taškus į savo sąskaitą taip pat pridėjo ir Granitas B, kurie po galbūt kiek netikėtai sunkios (bent jau apžvalgininkui) kovos 2:1 namuose palaužė Visinčią. „Palaužė“ čia skamba tinkamai, mat pergalingą įvartį Naujosios Vilnios ekipa pelnė tik 89 minutę. Vertą paminėti ir tai, kad abu sykius puikiai suveikė tas pats tandemas – Andrius Kondratovič du sykius asistavo Artiomui Sidorovui, kuris abu kartus ir pasiuntė kamuolį į tinklą.

Artėti prie medalių zonos bando ir pergales iškovoję Top Kickers bei Gariūnai. Pirmieji 4:1 susitvarkė su turnyro autsaidere Katastrofa, o Gariūnai įvarčių lenktynėse 6:3 pranoko Aktą, kurio viltys įšokti į pirmą trejetą tampa vis blankesnės.

Na ir diviziono apžvalgos pabaigai – dar sykį pagyrimai Kaišiadorims-Baltams, kurie sugrįžo į savo stadioną ir jame paėmė antrą pergalę iš eilės, šį kartą 3:2 palauždami Navigatorių Old Boys.

Ką pastarieji sudėjo iš vizito į Kaišiadoris – skaitykite žemiau.

Visi A diviziono 15 turo rezultatai: Lentvaris 6:1 Geležinis Vilkas, Navigatoriai Old Boys 2:3 Kaišiadorys-Baltai, Futbolo Broliai 0:3 Ave.Ko. (be žaidimo), Gariūnai 6:3 Aktas, Granitas B 2:1 Visinčia, Katastrofa 1:4 Top Kickers.

Tuo tarpu B divizione, panašu, lyderiai vis sparčiau artėja prie medalių ir už tai „padėkoti“ turbūt reikia Tėvynės Sąjungai, kurie sužaidė geras rungtynes su Moduliu ir išvykoje iš jų atėmė taškus – 5:5.

Atėmė, net ir nepaisant to, kad sužaidus valandą dar atsiliko 3:5. Visgi čia už tašką TS turi būti dėkingi, kone tradiciškai, Lukui Vaičiūnui, kurio sąskaitoje šį kartą – trys įvarčiai ir du rezultatyvūs perdavimai. Klasika.

Lyderiai Nemenčinė, jau žinodami rungtynių Pabradėje rezultatą, savo kovai su Vienais Vartais nusiteikė rimtai ir taškų nemetė – laimėjo 4:0 ir dabar Modulį lenkia šešiais taškais ir, negana to, turi persvarą tarpusavio akistatose, tad nugalėtojas, gali būti, po truputį aiškėja. Tai savo puslapyje tarsi konstatavo ir Pabradės komanda, tačiau neaišku, ar tai sportinis varžovo pajėgumo pripažinimas, ar veikiau tiesiog visokie žaidimai.

Savo ruožtu ant trečiojo laiptelio vėl tvirčiau atsistojo Skaidiškės – pastarosiomis savaitėmis komanda buvo pralaimėjusi abiems lyderiams, tačiau susiėmė ir savo aikštėje 4:1 nugalėjo artimiausią persekiotoją Imperialą, taip vėl susikurdami kiek saugesnę 4 taškų persvarą.

O štai lentelės viduryje kova vis aštrėja – tą patį Imperialą ir gal dar net Skaidiškes dar bandys gaudyti ir Viesulas, ir Euforija, kurie abu pastarajame ture iškovojo pergales.

Euforija išvykoje 4:2 pranoko Granito Senjorus ir lentelėje juos peršoko, o Viesulas paskutinių minučių dramoje 2:1 palaužė Futboliuką.

Rimtą duobę pasigavusi ir Vilties B-MTG komanda, kuri nelaimėjo jau ketvirtą sykį iš eilės. Tiesa, galima į šią situaciją žvelgti ir kitaip – buvo nutraukta trijų pralaimėjimų serija, tačiau faktas, kad su Medžiais 2 buvo sužaista lygiosiomis, turbūt komandos netenkina.

Visi B diviziono 15 turo rezultatai: Modulis 5:5 Tėvynės Sąjunga, Skaidiškės 4:1 Imperialas, Granitas Senjorai 2:4 Euforija, Nemenčinė 4:0 Vieni Vartai, Viltis B-MTG 1:1 Medžiai 2, Futboliukas 1:2 Viesulas.

C divizione aną savaitę jau tarsi kabinome Anykščiams aukso medalius, tačiau dabar kova sugrįžo – anykštėnai kiek netikėtai pametė taškus tik lygiosiomis sužaisdami su PILK, o tuo pasinaudojo Ukmergė B.

Ukmergiškiai vėlų trečiadienio vakarą, kol Lietuvos rinktinė vargo Italijoje, taršė Pressą ir antrą kartą sezone sutartė identišku rezultatu 6:0. Žurnalistai ir po tokio smūgio plunksnos nenusausino ir sudėliojo vą tokį rungtynių nupiešimą.

Dabar pirmas dvi komandas vėl skiria tik du taškai, tad aišku tai, kad niekas čia dar neaišku.

Ne tik PILK pateikė netikėtumą šiame ture – panašiai sukrutėjo ir Viesulo dubleriai, kurie pavyzdingai atsitiesė po anksti praleisto įvarčio ir 2:1 nugalėjo pagrindinius pretendentus į bronzą Ozo tapyrus.

Oranžiniams šis pralaimėjimas nebuvo malonus, tačiau panašu, kad geros nuotaikos jie neprarado ir po jo, o tai atsispindėjo ir porungtyniniame komentare.

Prie tapyrų šiek tiek priartėti galėję (na, šiek tiek ir priartėjo, bet ne tiek, kiek priartėję būtų su pergale) Olandai 2:2 išsiskyrė su Ave.Ko.2, o Vova Juniors 2:1 palaužė Reaktyvą.

Visi C diviziono 13 turo rezultatai: Ave.Ko2 2:2 Olandai, Vova Juniors 2:1 Reaktyvas, Ozo tapyrai 1:2 Viesulas 2, PILK 1:1 Anykščiai, Pressas 0:6 FKS Ukmergė B.

O štai  D divizione, panašu, ambicijas į medalius vis tvirčiau rodo Molėtai, kurie lygoje iškovojo jau penktą pergalę iš eilės ir, kas svarbiausia, tos pergalės yra imamos prieš pagrindinius konkurentus.

Kiek anksčiau buvo sutvarkyta A komandos-Margirio B komanda, o praėjusį savaitgalį – ir Sviedinys, kuris buvo palaužtas 2:0.

Sviedininiai savo apžvalgoje sutiko, kad Molėtai tą sykį buvo stipresni, bet panašu, kad kovoje dėl medalių ginklų jie dar toli gražu nesudeda.

Tiesa, dovanėlių iš aukščiau Molėtai kol kas nesulaukia – pergales pasiėmė tiek jau minėti Margirio dubleriai (5:1 prieš ADS Auto), tiek ir Top Kickers-Koloro (1:0 prieš Tirolą B).

Abi šios komandos savo sąskaitose turi po 28 taškus, tačiau tik trimis lenkia podiumo papėdėje kol kas vis dar esančius Molėtus.

Oi, pamiršome pakalbėti apie diviziono lyderius. Bet šį kartą gal ir neišsiplėskime – Ataka 12:0 sudorojo Arpą ir toliau artėja prie sezono, kuriame nebus prarastas nė vienas taškas, finišo.

Na, dar kalbėdami apie pretendentus į medalius, neturėtume nurašyti ir Trivarčio, kuris per savaitę nuskynė net dvi pergales.

Įprasto turo rungtynėse jie išvykoje 2:0 palaužė Vėtrą, o kiek vėliau, atkeltose rungtynėse, 4:2 susitvarkė ir su Arpu.

Žinoma, varžovai gal ir ne iš topinės lentynos, tačiau siekiant kovoti dėl medalių taškus čia rinkti reikia, o tą Trivartis, dabar turintis jau 24 taškus, ir padarė.

Visi D diviziono 13 turo rezultatai: Sviedinys 0:2 Molėtai, A komanda-Margiris B 5:1 ADS Auto, Vėtra 0:2 Trivartis, Top Kickers-Koloro 1:0 Tirola B, Ataka 12:0 Arpas.

Atkeltos 10 turo rungtynės: Trivartis 4:2 Arpas.