Lyga 8x8: Lyderių dvikova baigėsi dramatiškomis lygiosiomis Visos

Šį kartą Lygos 8x8 turas buvo nukeltas iš įprastos dienos antradienio į trečiadienį. Antradienį LFF stadione vyko čempionų lygos atrankos susitikimas - rungtynės išties ganėtinai rimtos.

Bet ir trečiadienį toje pačioje aikštėje vyko rimtos rungtynės. Susitiko dvi komandos 8x8 Lygos lyderės - MV Team ir Spartakas, iki tol nepraradusios nė vieno taško.

Praktiškai šios rungtynės galėjo nulemti čempioną. Jei kuris nors iš varžovų būtų laimėjęs. Bet nenulėmė. Nes buvo užfiksuotos lygiosios.

Kur kas arčiau pergalės buvo, kaip ir vertėjo tikėtis, pilna aukščiausio kalibro lietuviškų žvaigždžių (kad ir baigusių profesionalų karjerą) MV Team ekipa. Ji pirmavo didžiąją rungtynių dalį. Spartakas vijosi.

Kai rezultatas tapo 4:2 MV Team naudai, atrodė, kad ir rungtynių baigtis ir viso turnyro nugalėtojo klausimas išspręstas. Bet likus žaisti ne tiek daug Spartakas sušvelnino. O likus žaisti vos truputį – sulygino.

O per tą likusį laiką buvo ir apsipykimų ir piktų žodžių vieni kitiems, bet įvarčių daugiau nebuvo. Kia kurie įsikarščiavę abiejų komandų žaidėjai nenurimo ir po teisėjo švilpuko ir dar kurį laiką liežuviais aiškinosi tai, ko neišsiaiškino kojomis.

Suprantama, kad Spartakas šias lygiąsias šventė kaip pergalę, o MV Team nuotaikos buvo panašios, kaip pralaimėjus. Nors kas matė juos pralaimėjusius? Tokio Lygoje 8x8 dar nėra buvę.

Vis dėl to arčiau aukso vis vien išliko žvaigždžių ekipa, Spartakui, norint ją aplenkti turnyro lentelėje per likusius keturis turus reikia gerokai pasigerinti įvarčių santykį, nes dabar jis  - +21, kai pas konkurentus - +28.

Po rungtynių MV Team komandos vadovas Valerijus Mižigurskis vis dar sunkiai atsigavo nuo ginčų su varžovais: „Nieko čia baisaus, kad lygiosiomis sužaidėm. Ir negaliu aš šių rungtynių išskirti, kaip kokių svarbiausių, nieko įspūdingo nebuvo ir žaidėme, kaip visada. Tik kas man nepatiko, tai kad varžovai neturi jokios pagarbos. Kaip kokie kaimiečiai aiškina – tas jiems ne taip, kitas – ne taip, verkia, kaip bobos. Išeini tiesiog pažaisti futbolą, o čia... Pravardžiuoja visokiais žodžiais... Nesinori su tokiais varžovais žaisti. Tiesiog nemalonu. Ir tikrai ne dėl to, kad nelaimėjom. Suprantu, kad jiems čia buvo labai svarbus grajus. Na bet jei jis toks svarbus, tai turėtų gerbti varžovus. O jie nuo pirmos minutės ima daryt nesąmones, provokuot, paleidžia liežuvius. O dėl rezultato, tai kokia čia tragedija? Mes vis vien laimėsim šitą turnyrą.“

„Tas džiaugsmas dėl to, kad mes visą grajų atsilikom: ir 0:2, ir 2:4. Bet parodėm charakterį ir paskutinę minutę išlyginom, - geros nuotaikos po susitikimo buvo Spartako vadovas Dmitrijus Raksa. - Taip, mes labai norėjom jiems įkasti ir prieš mačą buvom nusiteikę tik pergalei. Ir tikėjom, kad laimėti galim. Nes sudėtis mūsų šiais metais subalansuota. Tiesiog pradžioj nenusisekė, praleidom du tokius apmaudžius golus ir teko vytis. Bet dabar džiugu ir dėl to, kad išlyginom.

Pernai jiems pralaimėjom, bet tada iš karto gavom raudoną kortelę ir rungtynės susiklostė visai kitaip. Bet aš nemanau, kad šiemetinė MV Team yra silpnesnė nei pernai metų. Manau, kad kaip tik jie tapo stipresni: prisidėjo Marius Stankevičius, dar pora žaidėjų.“

Dar vienas atkaklus mačas tuo pat metu vyko gretimoje aikštelėje, kur susitiko VSG United ir Širvintos VGTU Vilkai. Čia viską nulėmė vienas taiklus smūgis, o tas viskas buvo išeivių iš Visagino pergalė.

Kitos ketverios rungtynės didele įtampa nepasižymėjo. Net Flamingų mačas.

Iki šiol visos Flamingų rungtynės baigdavosi ne didesniu nei vieno įvarčio skirtumu. Nesvarbu - laimėtos, ar praloštos. Septintą turą Flamingai šią taisyklę sulaužė ir į vieno autsaiderių Imperialo vartus įmušė 5 sausus įvarčius.

Ir visko per šias rungtynes buvo: ir raudona kortelė Imperialo gynėjui Pavelui Aliansevičiui ir Flamingų nerealizuotas baudinys. Bet violetinių vaikinų pranašumas buvo akivaizdus.

Ave.Ko, Dvarčionys ir New World laimėjo dar didesniais skirtumais.

Ave.Ko 9:2 nugalėjo dar vieną turnyro lentelės apačios ekipą – Stickers. Tris įvarčius įmušė kalveliškis Dominikas Mackevičius.

Abi dėl trečiosios vietos besivaržančios komandos savo priešininkus įveikė identiškai – 8:1.

Dvarčionims septintą turą atiteko trečias iš autsaiderių – nelabai kaip į mačą susirinkęs Medikas. Nugalėjo jį dvarčioniškiai be vargo. Het trikas – Simono Stankevičiaus sąskaitoje.

„Į Dvarčionis parvežame dar vieną pergalę! Medikus gerbiame už jų daromą darbą, o aikštėje - kaip aikštėje, šįkart geresni mes!“ – reziumavo FK Dvarčionių paskyra socialiniame tinkle Facebook.

Medikai rungtynes aprašė šiek tiek daugiau:

Atrodytų, kad New World septintajam turui teko lyg ir rimtesnė varžovė, nei jų konkurentams dėl bronzos – visai neblogai pirmą sezono pusę rungtyniavusi Pietų IV.

Bet jau antras rungtynes paeiliui Žalgirio ultrų ekipa buvo kaip nesava. Jau pirmą minutę Naujininkų futbolininkai išsiveržė į priekį, o vėliau tik augino savo persvarą ir jokių bėdų neturėjo.

Ruslanas Tamilinas pasižymėjo trimis įvačiais.

Anonsas

Rugpjūčio 3 d., antradienį susitiks:

18.50 Spartakas – Medikas ir Flamingai – MV Team,

19.50 Dvarčionys – Ave.Ko. ir Stickers – Pietų IV

20.50. Širvintos VGTU Vilkai – Imperialas ir New World – VSG United