Lyga 8x8: Lyderiai stengėsi pagerinti savo įvarčių santykius Visos

Lygoje 8x8 sužaistas 8-asis turas.  Iki sezono pabaigos komandoms liko sužaisti juos tris.

O lyderiai pirmenybėse yra du: po tiek pat taškų turintys ir tarpusavyje lygiosiomis sužaidę MV Team ir Spartakas. Ir yra labai didelė tikimybė, kad čempioną nuspręs įvarčių santykis. Ir atrodo, kad abi komandos tai neblogai suvokia: ir MV Team, ir Spartakas šį turą pasistengė tą santykį pasigerinti. Abi jos įmušė po 11 įvarčių į varžovų vartus. Vienas skirtumas – MV Team praleido tris atsakomuosius, Spartakas nepraleido nė vieno. Ir skirtumas tarp jų sumažėjo. Dabar MV Team įvarčių santykis yra +36, o Spartako - +32.

Kita vertus, lyderių varžovai buvo nevienareikšmiai. Spartakas rungėsi su vienu iš autsaiderių Mediku, MV Team atiteko kietesnis riešutas – stiprūs vidutiniokai Flamingai.

Beje MV Team ir Flamingų susitikimas vyko ne antradienį, kai buvo žaidžiami visi kiti turo mačai, o dieną prieš.

Valerijus Mižigurskis per tas rungtynes buvo nesulaikomas. 6 įmušti įvarčiai ir rezultatyviausių lygos futbolininkų sąraše aplenktas komandos draugas Edgaras Česnauskis. Dabar snaiperių lyderis yra įmušęs 18 kartų ir lenkia E. Česnauskį dviem taikliais smūgiais.

Spartako mače su Mediku rezultatyviausias buvo Dmitrijus Raksa, pasižymėjęs 3 kartus.

Atkakli kova vyksta ir dėl trečiosios vietos. Po 8-ojo turo pagrindiniu pretendentu į ją galima laikyti Dvarčionių komandą. Nes per jį situacija pasikeitė. Pagrindinis Dvarčionių konkurentas New World prarado du taškus. Jo rungtynėse su VSG United užfiksuotos lygiosios 3:3. Ta proga New World smuktelėjo turnyro laipteliu žemyn, į trečią vietą praleisdamas dvarčioniškius.

Nesėkmingos New World šios rungtynės buvo dar ir tuo, kad raudona kortelė buvo parodyta jo lyderiui Ruslanui Tamilinui, kuris turės praleisti bent vienas rungtynes.

Dvarčionys tuo metu užtikrintai nugalėjo Ave.Ko. Lukas Žukauskas įmušė hetriką.

„Na, kai pralaimi rezultatu 2:5, tai negali sakyti, kad žaidėme lygiai, varžovas nebuvo stipresnis. Dvarčionys – gera, jauna, techniška komanda. Nors pas mus irgi žaidė jaunimas. Šiame turnyre mes daugiausia jaunimą ir leidžiam žaisti. Šios rungtynės mums – savotiška treniruotė, pasirengimas 11x11 pirmenybėms. Jis mums tam visai tinka. Va tik galėtų vykti ne antradieniais, o trečiadieniais – kaip tik vidury savaitės, nes kai sekmadienį sužaidi 11x11, tai geriau būtų dar vieną dieną pailsėti“, - kalbėjo Ave.Ko. atstovas Viliamas Novickis.

 Dabar Dvarčionys lenkia New World vienu tašku. Priešpaskutiniame ture šios komandos susitiks tarpusavyje ir tas mačas lems labai daug. Labai daug, bet nebūtinai viską. Nes net New World sėkmės atveju, Dvarčionims veikiausiai niekas nebus prarasta. Kadangi Naujininkų komandą paskutinį mačą žais su MV Team. O jei primestume, kad MV Team pergalė veikiausiai bus reikalinga, kaip oras, norint užimti pirmąją vietą...

Dar vienerios lygiosios buvo užfiksuotos Širvintų VGTU Vilkų ir Imperialo mače (1:1). Imperialui jos leido atsiplėšti nuo kitų dviejų autsaiderių Medikų ir Stickers vienu tašku.

Po kelių ne kokio susirinkimo mačų į rungtynes su Stickers Pietų IV futbolininkų sugužėjo tiek, kad net marškinėlių visiems žaidėjams pritrūko ir teko jais dalintis.

Didžiausia problema komandos „trenerių štabui“ buvo sureguliuoti keitimus taip, kad visi susirinkę bent šiek tiek pažaistų. Nes nugalėjo Žalgirio fanai varžovus be didelio vargo, jau rungtynių pradžioje keliais įvarčiais nužudę susitikimo intrigą.

Po tris įvarčius įmušė Airijus Dambrauskas ir Mindaugas Kasperūnas.