Kviečiame registruotis į LFF taurės turnyrą Visos

 

Oficialiai startuoja registracija į šio sezono LFF taurės turnyrą.

Praėjusiame turnyre varžėsi šešios VRFS III lygos komandos, o vėlesniuose etapuose sostinės futbolo mėgėjai metė garbingą iššūkį Lietuvos A lygoje rungtyniaujančioms Gargždų „Bangos“ ir „Kauno Žalgirio“ ekipoms.   

LFF taurės varžybose privalo dalyvauti Optibet A lygos čempionate, Optibet I lygos pirmenybėse ir LFF II lygos pirmenybėse dalyvaujančios Komandos.

LFF taurės varžybose taip pat gali dalyvauti ir kitų Klubų, registruotų COMET sistemoje, komandos, dalyvaujančios LFF III lygos ir žemesnių lygų pirmenybėse (11х11).

„Praėjusiais metais į taurės turnyrą vėl galėjome priimti visas dalyvauti norinčias komandas, tad iš viso turėjome net 54 dalyvius. Nuo šiol komandas išbandyti savo sėkmę gali skatinti ir dar vienas faktas – galimybė finalines rungtynes sužaisti pilnutėliame Dariaus ir Girėno stadione Kaune, ką patyrė praėjusio sezono finalininkai.

Tai – taip pat puiki galimybė žemesnių lygų komandoms padovanoti savo bendruomenėms akistatas su aukščiausios lygos klubais bei sukurti šventes, kurias pernai išvydome Naujojoje Vilnioje bei Pilaitės stadione, tad tikimės ir dar gausesnio dalyvių skaičiaus“, – kalbėjo LFF prezidentas Edgaras Stankevičius.

Žemesnių nei LFF II lyga lygų komandos, pareiškusios norą dalyvauti 2023 m. LFF taurės varžybose, privalo žaidėjų registracijos paraiškas pateikti el. paštu v.zajarskas@lff.lt.

2022-aisiais LFF taurės nugalėtojais tapo Vilniaus „Žalgirio“ futbolininkai, kurie pratęsimo pareikalavusioje kovoje Dariaus ir Girėno stadione vykusioje futbolo šventėje 2:1 palaužė Kauno raj. „Hegelmann“ ekipą.