Informacija dėl VRFS Futsal čempionato Visos

Kovo 25 dieną Lietuvos Respublikos Vyriausybė, atsižvelgdama į kintančią situaciją ir epidemiologų rekomendacijas, nusprendė pratęsti šalyje karantino laikotarpį iki balandžio 13 dienos. Atsižvelgus į galiojančius ribojimus sporto renginiams ir numatomą VRFS ir SFL didžiojo futbolo sezono pradžią buvo priimti atitinkami sprendimai dėl VRFS Futsal čempionato ir taurės turnyro.

 

Pasitarus su čempionate dalyvavusių komandų vadovais buvo nuspręsta, kad VRFS Futsal B lygos varžybos nebus tęsiamos, o nugalėtojais skelbiama iki varžybų sustabdymo pirmoje turnyro lentelės vietoje buvusi FK Mostiškės komanda. Tuo metu VRFS Futsal A lygoje nugalėtojas paaiškės specialiame turnyre, kurio metu A diviziono komandos sužais likusias rungtynes.

 

Klubų vadovai nusprendė, kad VRFS Futsal Taurės finalinis mačas nukeliamas į rudenį. Tad Vilniaus kolegija ir VGTU-Inžinerija dėl taurės grumsis prieš 2020- 2021 Futsal Select I lygos sezono startą.

 

VRFS atsiprašo visų Futsal čempionato dalyvių už nepatogumus. VRFS Futsal A lygos turnyro taisyklės ir tvarkaraštis bus paskelbti paaiškėjus karantino ribojimų laikotarpiui.