Įmonių lyga: Pirmas trejetas pradeda tolti Visos

Kaip ir praėjusį turą, Įmonių Lygoje trečiadienį sužaistos šešerios rungtynės. Kaip ir praėjusį turą, vėl neatvyko debiutantė Kilo Health komanda. Kaip ir praėjusį turą, buvusio B diviziono komandos iš buvusio A diviziono ekipų nenugvelbė nė vieno taško.

Autsaideriai ir lyderiai

Nenugvelbė, tai nenugvelbė, o štai, kad Kilo Health baigėsi noras žaisti futbolą – keista. Dar taip neseniai jie tai darydavo su muzika. Tikrąja prasme. Tiesiog tusindavosi, nekreipdami dėmesio į rezultatą. Kuris, teisybės dėlei, jiems būdavo labai nekoks.

Iki šiol Kilo Health nelaimėjo nė vienerių rungtynių ir teiškovojo tik vieną taškelį. Bet tai nėra kažkoks išskirtinis lūzeriškumas – tokie pat, kaip debutantų, ir Genius Sports ekipos pasiekimai. Bet ji neprarado pomėgio futbolui.

Ir pastarąjį mačą Danske Bankui Genius Sports vyrai pralaimėjo nelabai padoriu rezultatu – 1:11.

O šiaip girdėjau, kad bus svarstomas klausimas dėl Kilo Health pašalinimo iš pirmenybių. Būtų ne kas. Nes Genius Sports neturėtų su kuo konkuruot dėl priešpaskutinės vietos.

Tiesa, nuo dviejų nesėkmiukų nėra taip toli atsiplėšusi ir FL Technics ekipa. Štai tai man netikėta – ši komanda atrodo tikrai aukštesnio lygio, nei dviženklius įvarčių skaičius leidžiantys autsaideriai.

Pastarą turą FL Technics 3:5 pralaimėjo Skubai.

Vis tik nemanau, kad FL Technics ilgai trinsis trečioje vietoje nuo galo, esu įsitikinęs, kad jie kils aukštyn.

Dabar apie lyderius. Atrodo jų trejetas pamažu tolsta nuo likusiųjų. Swedbank 6:2 nugalėjo Tirolą, Danske Bank, kaip jau minėjau, 11:1 – Genius Sports, o Girteka Logistics ir buvo ta komanda, kuri pastarą turą turėjo rungtis su Kilo Health.

Nuo trejeto atitolo SEB vyrai, kuriems koją pakišo rinkimasis ir LT Advokatūros komanda. Rungtynės baigėsi 2:2 ir tai buvo ketvirtosios advokatų lygiosios šį sezoną.

Kiti rezultatai: Teltonika – Retal Lithuania 8:2, Cognizant – BetGames.TV 2:6.

Citatos

Saulius Pikturna (BetGames.TV): „Laimėjom ir esam patenkinti. Uždengėm geriausią jų žaidėją, individualiai šiam mačui gerai pasiruošėme ir gerai sukovojome. Nors ir priešininkai buvo labai geri, bet mes šį kartą buvom geresni.“

Maksimas Tabunovas (SEB): „Pasakysiu, kad galėjom laimėt, bet komanda žaidė per žemai. Praleidom įvartį, tada pakilom ir iš karto įmušėm. Po to vėl viskas pasikartojo: pradėjom žaisti žemai ir vėl praleidom, po to vėl pakilom ir vėl įmušėm. Paskutinėmis sekundėmis. Pagal tai, kaip klostėsi žaidimas, tai rezultatas tikrai neblogas. Bet iš tiesų tai norėjome laimėti ir turėjome tam galimybių. Kad ir žaidė praktiškai antra sudėtis: be vartininko, puolėjų – tiesiog tas, kas atėjo. Aš pats šiaip jau esu saugas, bet šį kartą teko pastovėt vartuose. O jei kalbėt apie visą sezoną, tai manau, kad jis einasi visai neblogai. Gal tik apmaudu,kad neįveikėm BetGames.TV savo laiku.Būtume tada laimėję - dabar būtume prie lyderių.“

Įvarčiai

Per šešerias 8-ojo turo rungtynes buvo įmušta 50  įvarčių - 8,333 įvarčio per mačą. Tai buvo rezultatyviausias šio rudens turas.

Daugiausia įvarčių – 12 buvo įmušta per Genius Sports ir Danske Bank rungtynes. Mažiausio rezultatyvumo rungtynėse SEB – LT Advokatūra įmušti 4 įvarčiai.

Danske Bank – daugiausiai įvarčių per turą įmušusi komanda – 11. Mažiausiai įvarčių įmušė Genius Sports – 1.

Rezultatyviausias turo žaidėjas – Almantas Tamulionis iš Danske Bank, imušęs 6 įvarčius. Vienu įvarčiu mažiau pelnė Aleksandras Jegorovas iš BetGames.TV

Anonsas

Jeigu reikėtų rinkti 9-ojo turo mačą, tai aš išskirčiau Danske Bank susitikimą su SEB.

Dar domina, ar šiemet visai gerai besiirianti Skuba sugebės ką nors priešpastatyti Girtekai Logistics.

20.00 susitiks: Cognizant – Kilo Health (jei pastarieji nebus pašalinti iš varžybų), Skuba – Girteka Logistics, Retal Lithuania – FL Technics ir LT Advokatūra – Teltonika.

Nuo 20.45 rungtyniaus: Danske Bank – SEB, Tirola – Genius Sports ir BetGames.TV – Swedbank.