Įmonių Lyga: Girteka sudorojo ir Tesonet Visos

Ketvirtąjį turą sužaidė Įmonių Lygos komandos. Ir tame ketvirtajame ture įvyko dviejų vien pergalėmis iki tol žengusių ekipų susitikimas. Savotiška lyderių dvikova.

Pirmoje vietoje prieš ketvirtąjį turą buvo įsitaisiusi ne kokia nors pripažinta Įmonių Lygos favoritė, o Tesonet komanda, iš kurios niekas per daug nieko nesitiki, bet ji sugebėjo laimėti tris pirmąsias savo rungtynes.

Tuo metu Lygos 2022-ųjų čempionė Girteka Logistics buvo laimėjusi du susitikimus. Nes tiek ir žaidė. Lygoje, kurioje dalyvauja nelyginis komandų skaičius – devynios, viena ekipų būtinai privalo praleisti turą.

Bet jokios intriguojančios atkaklios kovos dviejų iki tol nepralaimėjusių komandų susitikime nebuvo. Tesonet pasaka užsibaigė greitai ir skaudžiai. Rezultatu 1:7. Girteka nepaliko išsišokėliams nei bereikalingų vilčių, nei galimybių pasiguosti, kad „štai jei ne tai, tai būtume laimėję...“ Nieko. Teoriškai ta pergale ji tuo pavijo Tesonet, o praktiškai – nurūko į priekį. Tiesą sakant, šiuo metu po 9 taškus surinkusios yra trys komandos. Be Girtekos ir Tesonet - dar ir Danske Bank. Bet ir Tesonet ir Danske Bank tuos 9 taškus surinko per ketverias rungtynes, Girteka – per trejas. Atitinkamai uždėjusi abiem šiems turnyro lentelės kaimynams per tarpusavio susitikimus.

Ta trečioji Danske Bank pergalė buvo tikrai nelengva. Dantukus parodė Teltonika. Ir panašu, kad tie Teltonikos dantukai ne tokie ir maži – net jei Danske Banką sugraužt jais nepavyko, tai daugelis komandų turėtų jų rimtai pasisaugoti. Ilgai tais dantukais Teltonika kandžiojosi ir tik susitikimo pabaigoje Danske Bank pavyko dvikovą pasukt sau naudingai.

Atkaklus buvo dviejų Lygos debiutantų susirėmimas. Ir permainingas. Pirmavo tai vieni tai kiti, bet galop pergalę 3:2 prieš TG LAB iškovojo Guidehouse. Pirmąją savo pergalę turnyre.

Swedbank didelio vargo per rungtynes su Payswix neturėjo. Laimėjo 8:2. Ir panašu, kad iš pradžių lyg ir atrodžiusi nuo pernai sustiprėjusia, Payswix komanda vis dėl to pasmerkta būti turnyro lentelės gale ir taškus rinktis labai nelengvai ir retai.

Kita vertus, šį mačą Payswix sužaidė kur kas geriau nei rungtynes prieš savaitę. Kai TG LAB futbolininkams nusileido net 3:16.

Rezultatyviausias turo žaidėjas – Rimvydas Strazdas (Girteka Logistics), įmušęs į Tesonet vartus tris įvarčius.

Rezultatyviausias turnyro futbolininkas – Daumantas Žukauskas (TG LAB). Viso jis pelnė 9 įvarčius, o šį turą pasižymėjo du kartus.

Rezultatai

Danske Bank – Teltonika 6:4, Tesonet – Girteka Logistics 1:7, TG LAB – Guidehouse 2:3, Swedbank – Payswix 8:2.

Citatos

Jaroslavas Šiško (Teltonika): „Šiaip šios rungtynės galėjo ir neįvykti (apie tai informavome lygą, norėjome perkelti susitikimą, bet nebuvo tokios galimybės), nes turėjome šiek tiek problemų su susirinkimu (nors kai atvykome pamatėme, kad ir Danske nebuvo pilnos sudėties susirinkę), bet pavyko surasti rezervą, kad ir be tikro vartininko.

Mačas buvo permainingas, pirmam kėlinyje pirmavo tai vieni, tai kiti, o jis baigėsi 2:2 - mums gan netikėtai. Tada jau buvome nusiteikę bandyto kabintis net už pergalės, bet jau pirmą antro kėlinio minutę praleidome įvartį ir dėl to šiek tiek pasimetėm. Bet galiu pasidžiaugti už savo žaidėjus - parodė charakterį ir ne tik sulygino, bet ir persvėrė santykį. Tačiau, kaip vėliau parodė įvykiai aikštelėje, tai ir buvo viskas, ką gero mums pavyko padaryti. Vliau praleidome 3 įvarčius jau nebuvo nei laiko, nei jėgų grįžti į žaidimą. Sveikinimai priešininkams, jie tikrai parodė, kad patirtis vis dėl to nemažai reiškia šioje lygoje. Šiaip rezultatas neigiamas, bet pačių žaidimų bent jau aš esu patenkintas ir jį vertinčiau tvirtu septynetu.

Dėl mūsų šiais metais suburtos komandos, tai manau, kad jei pavyks kiekvienose rungtynėse turėti bent jau 4-5 keitimus ir visada turėti vartininką, galim pakovoti dėl trečios vietos. Bet tik laikas parodys, kaip bus. Kol kas nepavyksta į kiekvienas rungtynes surinkti bent jau pagrindinius žaidėjus. Kol kas kiekvieną kartą pas mus susirenka skirtinga sudėtis. Bet norėčiau tikėtis, kad jau ateinančiose rungtynėse su Tesonet susirinksime ir duosime kovą šiai neblogai sukomplektuotai komandai.“

Kasparas Martyšius (Guidehouse): „Buvo tikrai permainingos rungtynes. Mums pavyko įmušti pirmąjį įvartį rungtynių pradžioje, tačiau kelios mūsų klaidos leido TG LAB išlyginti ir po to išsiveržti į priekį. 1:2 pirmajame kėlinyje, abu įvarčius varžovai įmušė iš standartinių situacijų, mušdami laisvus smūgius. Antrą kėlinį pradėjom užsivedę laimėti, nes prieš tai tikrai buvom susikūrę pavojingų situacijų, tik niekaip nepavyko jų realizuoti. Todėl žinojom, kad galim laimėti. Antro kelinio viduryje tolimu smūgiu pavyko išlyginti rezultatą ir po kelių stipraus spaudimo minučių pavyko išsiveržti į priekį - 3:2. Kadangi abi komandos žaidė tik su 2 keitimais, tai rungtynių pabaigoje tikrai atidavėme visas savo jėgas. Tiek varžovai, padavę spaudimo, tiek mes, kuriems pavyko atsilaikyti ir išlaikyti mums naudingą rezultatą. Kova buvo tikrai apylygė bet vis dėl to šiuo atveju nugalėjo stipresnė komanda.

Nuotaikos labai geros. Morališkai reikėjo šios pergalės, Nors ir ne visa komanda galėjo žaisti, tačiau atidavėm viską aikštelėje, todėl ši pergalė dar saldesnė.“

Anonsas

Gegužės 31 d. trečiadienį 20.10 val. susitiks: Payswix – LT Advokatūra, Girteka Logistics – TG LAB, Teltonika – Tesonet ir Guidehouse – Swedbank.