Įmonių Lyga: Danske Bank - dar vienu žingsniu arčiau aukso Visos

Trečiadienis SFL Įmonių Lygoje vėl neapsiėjo be neatvykimo. Šįsyk į B diviziono rungtynes nepasirodė Nebulos Klasterio komanda. Jos varžovams Nunner Logistics įrašyta antra pergalė be žaidimo.

Nelabai kaip klostosi tas B diviziono turnyras, o A diviziono ekipos laikosi. Dažnai žaidžia septyniese, be jokio keitimo, bet kol kas ten – viskas kaip ir sklandu.

Na o ieškant B divizione pozityvo, tai galima guostis tuo, kad šį trečiadienį, skirtingai nei prieš savaitę bent vienerios rungtynės įvyko.

Jose blykstelėjo autsaideriai Kilo Health. Gana netikėtai (bent jau apžvalgininkui) 6:3 įveikę visus savo komandos įvarčius įmušusio Luko Balcaičio vediną SEB.

O kitoje aikštėje tuo metu siautėjo A diviziono lyderis Danske Bank ir ypač rezultatyviausias Įmonių Lygos snaiperis Almantas Tamulionis. Danske 9:2 sutriuškino Retal Lithuania, o Almantas pelnė net 6 įvarčius ir dabar bendrai yra įmušęs 38.

Ir kaip po tokio rezultato neprisiminsi optimistiškai kovingo Retal komandos atstovo Gedimino Markovskio nusiteikimą prieš mačą.

Nors tas kovingumas gal kiek jautėsi pirmąjį rungtynių kėlinį. Nebuvo Danske Bank per jį taip paprasta štampuoti įvarčius. Įmušė juos tris ir ne be vargo. Nors, tiesą sakant, ir tada matėsi, kad Danske Bank žaidžia pranašiau. O štai antram beliko tik įvarčius į Retal Lihuania vartus skaičiuot. Galbūt pastarieji palūžo, o gal tiesiog pavargo.

Nors galima sakyt, kad šiems laikams ekipos susirinko visai gausiai. Danske turėjo net du keitimus, o Retal – vieną.

Dar viename A diviziono mače komandos keitimų neturėjo.

Šiaip jau LT Advokatūros ir Tirolos mačas buvo visai neblogas: kovingas ir permainingas. Nei vieni, nei kiti visiškai nenorėjo nusileisti ir aistros kartą buvo peraugusios net į nedidelį apsistumdymą. Tik va teisėjas buvo labai taikus ir jokių kortelių už tai neparodė.

O viskas prasidėjo nuo dviejų Tirolos įvarčių mačo pradžioje. Ir tada atrodė, kad dar kiek ir advokatai ims ir palūš. Nė velnio. Vieną po kito jie surideno tris įvarčius ir patys išsiveržė į priekį.

Žodžiu, pirmą kėlinį įvarčių buvo gausu, komandų gynyba nebuvo puikiausia, o antras kėlinys jau buvo gerokai kitoks. Po pertraukos bent jau LT Advokatūra susitvarkė savo gynybinius redutus ir po truputį ėmė aiškėti, kad ji vis dėl to iškovos pergalę. Juolab, kad ir pavargę advokatai atrodė mažiau nei  varžovai.

Tas ir davė vaisių – LT Advokatūros pergalę 6:3.

Citatos

Elijus Burgis (LT Advokatūra): „Pradžia buvo bloga – 0:2. Bet jie pradėjo skubėti mus pribaigti, per daug žaisti puolime ir mes juos pagavom kontratakomis. Kažkaip mūsų gynyba lėtai įsivažiavo. Bet po to įsibėgėjom, pradėjom mušti įvarčius ir buvo lengviau: galima buvo leistis žemiau, greičiau bėgti į ataką. Ir ta taktika pasiteisino.

Be keitimo buvo sunku, bet kažkaip mes taktiškai sužaidėme geriau. Labiau žaidėm iš gynybos ir tam reikėjo mažiau jėgų.“

Andžejus Osipovičius (Tirola): „Pirmavom 2:0, vieną praleidom, antrą – per šiurkščią klaidą. Na o po to atsilikinėjom. Žaidėjų trūksta, žaidžiam be keitimo, lyderių komandoje jau nebėra. Per tą pandemiją daug kas pasikeitė – kai kas iš darbo išėjo. Realiai iš dvylikos šiam momentui ir likome septyniese, nes dar yra kas serga. Toks jau tas mūsų antras ratas – vos susirenkam. Bet dar turim šansų pakovoti dėl medalių. Bet tai varžomės irgi toli gražu ne su prasčiausiomis komandomis.“

Žilvinas Stončius (Danske Bank): „Mes planavom laikytis stipriai. Neskaičiavom, kiek ten įmušim, bet turėjom laimėti kaip reikiant. Iš pradžių buvo sunkiau, kol mes juos pramušėm, kol ką, bet po to pavyko viskas. Rungtynės buvo geros: susikaupėm, atėjom, laimėjom.“

Įvarčiai

Trečiadienį viso įmušti 29 įvarčiai. Arba 9,667 per mačą vidutiniškai.

Daugiausiai įvarčių įmušta per Danske Bank ir Retal Lithuania rungtynes – 11. Kituose dviejuose susitikimuose pelnyta po 9 įvarčius.

Rezultatyviausia dienos komanda – Danske Bank, 9 įvarčiai, mažiausiai įvarčių įmušė jos varžovė Retal Lithuania – 2.

Rezultatyviausias dienos žaidėjas – A. Tamulionis (Danske Bank) – 6 įvarčiai.

Kitą trečiadienį, spalio 13-ą nuo 20 val. turėtų būti žaidžiamos penkerios rungtynės.

A divizionas: Swedbank – Tirola, Danske Bank – Girteka Logistics ir Retal Lithuania – LT Advokatūra.

B divizionas: SEB – Nebulos Klasteris ir Teltonika – Kilo Health.