III lygos komandos sužinojo varžovus LFF taurėje (Visos poros) Visos

LFF nuotrauka

 

Penkios VRFS III lygos komandos užsiregistravo į 2024 metų LFF Taurės turnyrą.

Šiandien ištraukti burtai lėmė, su kokiais varžovais susitiks III lygos penketas kovoje dėl kelialapio į šešioliktfinalį

III lygos nugalėtojai FK Granitas kovos su LFF I lygoje žaidžiančia BE1 Jonava, AFK priims Utenos Utenį iš II lygos, o Top Kickers - Dembavą iš to paties diviziono. Dvi III lygos komandos į varžovus gavo SFL atstovus: Širvintos/VGTU-Vilkai susitiks su FK Katastrofa, o FK Tera žais su Euforija-Tirola.

Pirmo etapo mačai turi būti sužaisti balandžio 19-23 dienomis.

Prieš burtų traukimą buvo pristatytas ir naujasis taurės partneris FPRO, kuriam atiteko ir turnyro vardo teisės, tad turnyras šiais metais vadinsis FPRO LFF taure.

FPRO – tai yra Lietuvoje sukurta ir vystoma interaktyvi individualių įgūdžių programa skirta tiek mažiesiems futbolo mylėtojams, tiek ir suaugusiems. FPRO mokymų programa apima tris pagrindinius techninius elementus – pradedantieji seka linijas ir skaičius ant kilimėlio su mokomaisiais vaizdo įrašais, antras lygis patobulina kamuolio valdymą pažengusiems žaidėjams, o trečiasis lygis padeda gerinti techniką.

Pirmame taurės etape dalyvauja 42 ekipos (etapą praleidžia tik TOPsport A lygos komandos). Dvi komandos burtų keliu iškart žengė į kitą etapą, likusios 40 buvo paskirstytos į 20 porų.

Šių porų nugalėtojai (20) prisijungs prie burtų keliu tolyn patekusių komandų (2) bei prie TOPsport A lygos atstovų (10), tad nuo antrojo etapo turnyre toliau varžysis 32 komandos.

Visos I etapo poros: