Futsalas irgi grįžta: Select I lyga išsiaiškins savo nugalėtoją Visos

102 dienos. Tiek laiko praslinko nuo to vakaro, kai salės futbolo Select I lygos pirmenybėse buvo sužaistos paskutinės rungtynės.

Kovo mėnesį Select I lygos A grupėje, kovojančioje dėl medalių, buvo tik užviręs pats įdomumas. Tačiau paskelbus karantiną, visas įdomumas bei intriga atšalo ir netrukus išgaravo.

Kurį laiką Select I lygos dalyvius ir varžybų rengėjus kankino nežinia. Galiausiai buvo priimtas saliamoniškas sprendimas. B grupės pirmenybės nutraukiamos ir komandos rikiuojamos tokia tvarka, kokia buvo išsidėsčiusios iki karantino. Tuo metu A grupės pirmenybes nuspręsta baigti vasarą.

Taip pat klubų vadovai nusprendė, kad VRFS futsal Taurės finalo mačas keliamas į rudenį. Tad Vilniaus kolegija ir VGTU-Inžinerija dėl taurės grumsis prieš 2020- 2021 Futsal Select I lygos sezono startą.

Šiuo metu A grupės turnyro lentelė atrodo taip:

Elitinio A grupės septyneto komandos pavasarį spėjo sužaisti 9 rungtynes iš numatytų 21. Tad lieka dar 12.

A grupės pirmenybės oficialiai bus pratęstos antradienio vakarą Vievio gimnazijos sporto salėje dvikova tarp Elektrėnų Versmės bei FK Setalto futsalininkų.

Favoritų grupėje pirmauja VGTU-Inžinerijos komanda, siekianti pagaliau nutraukti antrųjų vietų prakeiksmą ir užkopti ant išsvajoto aukščiausios pakylos laiptelio.

Tašku nuo jų atsilieka VDU-ŠA, tačiau idealius šansus turi Spartako ekipa, atsiliekanti 2 taškais ir sužaidusi rungtynėmis mažiau.

Spartakiečiams lieka 4 rungtynės ir jie patys kontroliuoja situaciją. Jei žais pergalingai – gali sukurti didžiausią futsal sezono sensaciją.

Beveik visų dėmesys sutelktas į prasidėjusį ar prasidedantį lauko futbolo sezoną. Spartako kapitonas Dmitrijus Raksa sakė, kad pavienėse lauko ekipose žaidžiantis jis ir dar keli jo komandos nariai taip pat mėgautųsi didžiuoju futbolu ir dėl nieko nesuktų sau galvos. Tačiau susidarius tokiai situacijai, kovoms salėse bus teikiamas didelis dėmesys.

Aišku, dar nedera nurašyti ir Šalčininkėlių Visinčios komandos galimybių ir net Elektrėnų Versmės su Setaltu.

 

Likusios oficialios A grupės rungtynės:

Birželio 16 d. (antradienis), 19.30. Elektrėnų Versmė – FK Setaltas

Birželio 18 d. (ketvirtadienis), 20.45. Spartakas – Elektrėnų Versmė

Birželio 19 d. (penktadienis), 20.00. FK Setaltas – VGTU-Inžinerija

Birželio 26 d. (penktadienis), 19.30. FK Visinčia – Vilniaus kolegija

Birželio 26 d. (penktadienis). 19.30. FK Setaltas – Spartakas

Birželio 30 d. (antradienis), 20.00. FK Visinčia – VGTU-Inžinerija

Liepos 3 d. (penktadienis), 19.30. FK Setaltas – FK Visinčia

 

Derinami laikai:

VGTU Inžinerija – Elektrėnų Versmė

Vilniaus kolegija – Spartakas

Vilniaus kolegija – VDU-ŠA

Spartakas – VDU-ŠA

VDU-ŠA – FK Visinčia