C divizionas: Modulis toliau šluoja varžovus, Trivartis vėl pralaimi derbį Visos

11 turų sužaista Sekmadienio Futbolo Lygos C divizione. O prieš 11-ąjį dar ir vienos atidėtos rungtynės įvyko. Tad dabar visos komandos yra tvarkingai sužaidusios po 11 susitikimų.

Po tų 11 turų aiškus lyderis yra Pabradės Modulis. Ši komanda vėl laimėjo ir laimėjo užtikrintai. Dabar ji 8 taškais pirmauja prieš du persekiotojus – Ozo Tapyrus ir Nemenčinę.

Ave.Ko.-2 – Nemenčinė Hegvita 2:3

Atidėtosios 5-ojo turo rungtynės buvo žaidžiamos Kalveliuose.

Nepatiko ten atvykusiai Nemenčinei nei vietos stadionas, nei teisėjas. Patiko, suprantama, rezultatas.

Gerai pradėjusi Nemenčinė į pertrauką išėjo pirmaudama 2:0, o iš karto po jos įmušė ir trečią.

Bet nedidelių išmatavimų Kalvelių aikštėje 3:0 dar nėra rezultatas užtikrinantis tau ramų gyvenimą. Įvarčių čia mušama daug.

Ir per šias rungtynes tai pasitvirtino. Kai žaisti liko 9-ios minutės, rezultatas buvo jau tik 2:3, o pakylėti sėkmės šeimininkai, suprantama užgriuvo lyginti.

To jiems nepavyko ir svečiai vis dėl to išsivežė tris taškus

 „Žadėjau nerašyti apie teisėjavimą, bet čia išskirtinis atvejis, - dėstė Nemenčinės Hegvitos komandos vadovas Vladimiras Pivovaras. - Nemenčinė - 3, teisėjas - 2. Visi kiti perliukai nublunka prieš šitai. Teisėjas Ave.Ko. žaidėjams: "Nepergyvenkit, tiek kiek eis vartininkas (Nemenčinės) kamuolio, tiek aš laiko ir pridėsiu.“; „(citatos pabaiga) ...chebra, aš visai nešališkas...“

Apie žaidimą toje aikštėje galima paskaityti ir Presso išvykos aprašymuose ir kitų komandų. Nelabai būtų ką pridėti. Futbolu to nepavadinsi.“

Apžvalgininko prognozė šiam mačui buvo 3:2. Ir viskas būtų atspėta puikiai. Jei viskas būtų į kitą pusę...

Trivartis – Ozo Tapyrai 1:2

Na nepatraukia Trivartis derbio. Ir vėl pralaimėjo. Nors šįkart atrodė – viskas jau einasi visai neblogai. Po nerezutatyvaus pirmojo kėlinio antrajame trivartininkai išsiveržė į priekį. Bet... 84 minutę puikiu tolimu smūgiu Tapyrai persvėrė rezultatą, laimėjo ir po turo su Nemenčine dalinasi antra-trečia turnyro lentelės vietomis.

Apie rungtynes pasakoja Ozo Tapyrų atstovas Tomas Beinoras: „Nors laikas buvo nevisai tradicinis, bet susirinkom gausiai turėjom gal 7-8 keitimus

Trivartis nenustebino, nes žaidė klampiai 7 gynėjų taktika.

Kamuolio kontrolę turėjom, bet momentų pavojingesnių kažkaip daugiau prie mūsų vartų kildavo.

Pirma kelini baigėm 0:0, o antro pradžioj, po berods visiškai nepavojingo standarto mūsų dublerinis vartininkas kažkaip pagalvojo, kad kamuolys neina į vartus ir leido jam riedėt “į užribį”. O šis atsitrenkė į virpstą ir nuriedėjo ant kojos Trivarčio žaidėjui

Na po to kažkaip sugebėjom atsitiest ir įrident atsakomąjį.

Momentų daug nebuvo, bet 84-ą minutę kamuolys netyčia nukrito Raimiui po kojomis ir jis, nestabdęs, pralupo iš kokių 25-30 metrų tiesiai į devinkę. Gavosi sezono įvartis.

Fortūna buvo mūsų pusėj.“

Šiaip, kiek tiesos kalba Tapyrai, galima įsitikinti čia:

O aš, prognozuodamas, vėl nepataikiau. Spėjau lygiąsias 1:1.

Reaktyvas – Vova Juniors 1:1

Ten kur spėjau 1:1, Tapyrai laimėjo 2:1. Kai čia spėjau 2:1 (Reaktyvo naudai), komandos sužaidė 1:1...

O bent jau pagal Reaktyvo vadovo Justino Baužio pasakojimą, nebuvau toli nuo tiesos, Reaktyvas žaidimo persvarą iš tiesų turėjo.

Bet ekipoms pavyko tik apsimainyti įvarčiais susitikimo pradžioje.

Justinas Baužys: „Šiose rungtynėse mes turėjome visus komponentus pergalei pasiekti, išskyrus du. Mes susirinkome lygiai 11, todėl buvo daug baimės, kad neištempsime rungtynių. Nebuvo kapitono ir jaunimo, bet viskas gavosi labai gerai, iki puikiai pritrūko dar vieno įvarčio iš 3 labai gerų progų.

Taigi, turėjome kamuolio kontrolę, daugiau mušėme į vartus, uždirbome daugiau kampinių, išprovokavome daugiau pražangų, laimėjome nemažai dvikovų 1vs1, turėjome daug pozicinio futbolo, kas būna retai, puikiai veikė ir greiti išpuoliai. Visi komponentai buvo mūsų pusėje. Varžovas suorganizavo keletą greitų kontratakų, kur mūsų gynėjams teko ir palenktyniauti ir pakovoti situacijoje vienas prieš vieną kraštuose, bet visada tokiose situacijoje nugalėdavo patirtis.

Turėjome 3 šimtaprocentines progas. Vieną puolėjas sugadino smūgiavęs iš 5 metrų į tuščius vartus ir pataikęs virš jų. Antrą – saugas akistatoje su vartininku iš 15 metrų nepataikė į vartų plotą, trūko kokio 1 metro ar mažiau. Lyginant su pirmomis rungtynėmis su jais, daug teisingiau būtų, jeigu būtume laimėję šiandien, o lygiomis sužaidę I rato rungtynes. Įvartį praleidome irgi netipinėje situacijoje, kai nuo savų vartų išmušinėjome kamuolį, nespėjome susispausti viduryje, o tas išmušimas gavosi trumpas, tiesiai varžovui ant galvos. Tas atliko perdavimą ant 16 metrų esančiam puolėjui, o jam kamuolys užlipo tiesiai į kampą.

80 minutę buvom smarkiai pavargę, tai rimto šturmo suorganizuoti nepavyko, bet bala nematė to rezultato, svarbu - gerai žaidėme ir nereikėjo 70 minučių gintis, kaip ne vienose I rato rungtynėse.“

Modulis – Ave.Ko.-2 4:1

Ave.Ko.-2 per nepilnas dvi paras patyrė du pralaimėjimus. Po nesėkmės namie su Nemenčine, Kalvelių futbolininkai vyko atsiimt į Pabradę.

Na iš tiesų vargu ar jie vyko atsiimt? Matyt galvojo ir apie laimėjimą. Juolab, kad pirmą turą namuose jiems pavyko nugalėti Modulį 3:2 (Ave.Ko.-2 – vienintelė C diviziono komanda, sugebėjusi įveikti Pabradės ekipą). Bet atsiėmė. Modulis jau trečią mačą paeiliui laimėjo trimis įvarčiais.

Šį kartą įsižaidė vienas komandos senbuvių Saulius Kaušinis. Po jo hetriko tapo daugiau mažiau aišku, kad Ave.Ko.-2 Pabradės aikštėje taškų nesužvejos. Tiesa, svečiai nelabai norėjo su tuo sutikt ir netrukus sušvelnino rezultatą. Bet pasiekė tik tiek. O paskutinę minutę ketvirtuoju įvarčiu Modulis užtvirtino savo pergalę.

Pamenu, kad anonsuodamas susitikimą ilgokai galvojau, kurį rezultatą: 4:1 ar 3:1 Modulio naudai įrašyt prognozėje. Nusprendžiau įrašyt 3:1. Pats ir kaltas...

Viesulas-2 – Olandai 2:2

11-ajame ture tvarkaraštis suvedė dvi pastaruoju metu nesėkmingai rungtyniaujančias ekipas. Viesulas-2 prieš tai buvo nelaimėjęs jau 3-uose mačuose, Olandai – 4-iuose.

Nelaimėjo nė vieni ir šįkart.

Viesulo dubleriai čia du kartus buvo išsiveržę į priekį, Olandai du kartus lygino. O po to, po raudonos kortelės viesulų liko 10. Ir iškovotą tašką Viesulo-2 atstovas Donatas Lesnikas įvertino, labiau kaipo sėkmę negu kaip nuostolį.

Štai jo pasakojimas apie rungtynes:: „Pirmą rudens savaitės sekmadienį renkamės normaliai - 15 bei apšilinėjame prieš akistatą su Olandais. Po gan aktyvaus apšilimo, vartininkas Dainius bemušdamas pendelį sugebėjo pasitempti šlaunies raumenį. Susirenka visi pagrindiniai, keturi Viesulo fanai: Tomo žmona, Rokas, treneris Tomas bei asistentas Darius M. Rungtynėms diriguos teisėjas Regimantas Jasiūnas, dar žinomas, kaip BFA arenos šeimininkas, pastaruoju metu audringų pastabų sugeriantis ir iš varžovų pusės, ir iš mūsų. Šiame mače irgi nebus kitaip.

Captain Rožė laimi burtus, imam kamuolį, nuaidi švilpukas - pirmyn! Pradžia, kaip ir visus pastaruosius kartus, - gan intensyvi, presinguojame varžovus ir tai pakankamai sekasi. Jau pirmosiomis minutėmis sugebame perimti kamuolius bei atlikti keletą pavojingų smūgių į vartų plotą. Tiesa, vienas pagrindinių gynybos ramsčių - Viktoras, gan anksti užsidirba geltoną kortelę. Nepaisant to ant vejos pasirodo Viesulo snaiperis Vygiuks Belenkoks su savo optiniu taikikliu, ir po saugo uždirbtos baudos, netoli baudos aikštelės - 15' įšauna pirmą įvartį! 1:0, bet džiaugtis ilgai neteko, nes varžovai jau kitą minutę lygina rezultatą - 1:1. Toliau žaidimas išsilygina, Viesulo jėgos senka. Bet tas pats Vygius Belenkoks, gal todėl, kad belenkoks, asistuoja saugui kuris pramiega pasą, bet į jį reaguoja, ką tik iš atostogų grįžęs Artūras M. ir pramušęs į kairįjį tolimąjį kampą, persveria rezultatą Viesulo naudai: 32' - 2:1. Toliau nieko įsimintino nevyksta ir baigiasi pirmas kėlinys. Atsipūsti einame su nerimu, nes antrame kėlinyje visada pritrūksta jėgų ir gan greitai išbarstome pranašumą. Prasidėjus antram kėliniui, scenarijus - kokio buvo galima tikėtis: varžovai gerokai intensyviau mus atakuoja. Kuria progas viena po kitos ir 74' krenta įvartis - 2:2. BFA arenoje užverda kažkoks chaosas, kiekvienoje situacijoje vis komentarai, rėkimas, apeliavimas į teisėją dėl neteisingų sprendimų ir t. t. Ir varžovai didina apsukas, o mes pradedame rinkti geltonas korteles, nespėdami paskui greitesnius jų jaunuolius. Ir kas blogiausia - 76', abejotinoje situacijoje teisėjas išdrįsta rodyti antrą geltoną Viktorui - taigi netenkame pagrindinio gynėjo ir tęsiame varžybas mažumoje. Nusileidžiame visi žemiau, kad bent išsaugoti esamą rezultatą, dar atlaikome ne vieną pavojingą išpuolį. Patys taip pat dar randame jėgų ir surengiame neprastų reidų prie Olandų vartų Bet baigiasi antras kėlinys ir rezultatas lygus - 2:2. Po keleto paskutinių pralaimėtų rungtynių - pagaliau taškelis į mūsų sąskaita!“

Prognozavau šioms rungtynėms Viesulo-2 pergalę 2:1.

Pressas – Nemenčinė Hegvita 0:0

Ir vėl nieko neatspėjau prognozuodamas, kad Pressas įveiks savo varžovus rezultatu 3:1. Abi komandos rimtai surėmė ragus šioje dvikovoje, bet skirstytis joms teko taip ir neįmušus įvarčio. Presso keturių pergalių paeiliui serija nutrūko. Nemenčinė eilinį kartą po pergalės sužaidė lygiomis.

 „Su Pressu gavosi labai geras grajus, varžovai, manau, jį gražiau apipavidalins, ten yra kam... Rezultatas sakyčiau dėsningas, tik neturėjo būti sausas. 2:2 kaip minimumas.“ – vertino rungtynes V. Pivovaras.

O tas Presso rungtynių „apipavidalinimas“ – čia:

 

Anonsas

Ave.Ko.-2 – Olandai

09.11 19.30 Kalveliai

Olandai pirmą ratą Axe.Ko.-2 nugalėjo 3:0. Tiesa, to mačo pirmą kėlinį svečiai iš Kalvelių laikėsi ir rezultatas buvo lygus 0:0.

Ave.Ko.-2 negalės padėti diskvalifikuotasis gynėjas Vitaljjus Seniutas.

Abi komandos, turnyro lentelės kaimynės šiuo metu rungtyniauja blogiau, nei joms norėtųsi. Ir aiškiai, abi norėtų pradėti atsigavimą nuo šio penktadienio susitikimo.

Bet to pažadėt aš joms negaliu. Nes manau, kad rungtynėse nugalėtojų nebus – 2:2.

Vova Juniors – Modulis

09.11 20.00 Senvagės

Pirmą ratą Pabradėje Modulis sutvarkė Vovos jaunimą įtikinamai 5:2.

O dabar lyderiai yra dar geriau įsižaidę. Spėsiu, kad ir čia daug vargo su Vova Juniors Modulis neturės, laimės rungtynes 3:0.

Ozo Tapyrai – Viesulas-2

09.13 17.00 Panerio

Pirmą ratą Ozo Tapyrai Viesulą-2 sutriuškino 4:0.

Nujaučiu, kad Viesulo dubleriai būtų visai nieko prieš atsilyginti už tą pralaimėjimą.

Tik bijau, kad jėgų tam jiems nepakaks. Bent jau Viktoras Ananikovas ir Linas Jančiauskas jiems nepadės. Dėl kortelių.

Spėsiu Ozo Tapyrų pergalę 3:2.

Nemenčinė Hegvita – Reaktyvas

09.13 17.30 Nemenčinė

Pirmą ratą Nemenčinė suvalgė Reaktyvą rezultatu 10:2.

Todėl dabar turėtų į aikštę išeiti atsipalaidavusi ir nelabai rimtai vertinanti varžovą. Ir dar be diskvalifikuotojo Tomo Rudzianeco.

Manau, Reaktyvas turi nemažų galimybių atimt iš šeimininkų taškų. Bet spėsiu labai sunkią Nemenčiniškių pergalę į rungtynių pabaigą susikaupus. 2:1.

Trivartis – Pressas

09.13 18.00 Fanų

Pirmąjį ratą ekipos sužaidė lygiąsias 1:1.

Dabar abi komandos turės po nuostolį. Trivarčiui neatstovaus Martynas Savickas, Pressui – Ąžuolas Radzevičius.

Vis dėl to Pressas potencialu stipresnis už Trivartį ir antrą kartą taškų jam padalinti neturėtų būti nusiteikęs. 2:0 žurnalistų naudai.