A grupė: El Dorado iki bronzos pritrūko vos vos Visos

Sužaistos ir dvejos paskutinės Sekmadienio Futbolo Lygos žiemos 7x7 pirmenybių A grupės rungtynės. Po jų paaiškėjo, kad trečiąją vietą užėmė Navigatorių futbolininkai.

Tas dvejas paskutines žaidė jau gerokai anskčiau A diviziono nugalėtojų titulą užsitikrinusi Viltis ir į bronzinę trečią vietą pretendavę El Dorado. Tam, kad iškovotų brinzą El Dorado turėjo du kartus įveikti stipriausią grupės komandą. O tai, sutikite, ne pati lengviausia užduotis.

Tačiau sekmadienį pasirodė, kad ta El Dorado užduotis nėra tik drambliuko svajonė. Pirmą mačą pretendentai į bronzą laimėjo 2:1. Antrame pirmavo 3:1. Bet pergalingo rezultato išlaikyti nepavyko. Susitikimas baigėsi lygiosiomis 3:3 ir El Dorado liko it musę kandę su mediniais medaliais.

Beje, reikia pastebėti, kad Viltis abu mačus žaidė turėdama vienu žaidėju mažiau.

O po susitikimo čempionų Facebook paskyroje įsiplieskė ginčas, kai vienas El Dorado žaidėjas apkaltino Viltį „laiko užmušinėjimu, vartininko kamuolio metimu į kitą ketvirtį, spardymais į kitus ketvirčius, kamuolio metimu El Dorado vartininkui į galvą...“

Viltis į tai atsikirto, kad pirmaudami 3:1 varžovai irgi tempė laiką.

Žodžiu komandos ir po mačo dar ilgą laiką gyveno futbolo aistromis.

Na bet kaip ten bebūtų, faktas yra toks: El Dorado netapo vienintele diviziono komanda, įveikusia Viltį du kartus, o A grupės prizininkai išsirikiavo taip: 1. Viltis, 2. Aktas, 3. Navigatoriai.

4-7 vietas aukščiausiame 7x7 divizione užėmė El Dorado, VGTU-Vilkai, TEC ir Rings-Avelita.

Kitą sezoną B grupėje turėtų žibėti žūtbūtiniame mūšyje dėl išlikimo A divizione Ringsams kelią užleidęs Ozas, taip pat Kruša-Basica ir Ateities-Švara.