VRFS rinktinės varžovus treniruos žinomas specialistas Visos

 

Šiemet vyksiančio Carlsberg nealkoholinio regionų mėgėjų rinktinių turnyro pusfinalyje birželio 2 d. VRFS rinktinei iššūkį mes jungtinė Kauno-Marijampolės komanda. Ką šiuo metu žinome apie varžovus?

Svarbiausia naujiena varžovų stovykloje ta, kad jų komandai sutiko vadovauti žinomas treneris Vitalijus Stankevičius. Anksčiau jis treniravo Kauno „Inkarą“, Kėdainių „Nevėžį“, Vilniaus „Žalgirį“ ir Lietuvos U-21 rinktinę, dirbo nacionalinės rinktinės trenerio asistentu.

„Džiaugiamės, kad pavyko įtraukti legendinį trenerį. Galiu patikinti, kad V. Stankevičius šias pareigas užims ne šiaip sau – į šį pasiūlymą pažiūrėjo rimtai. Jis jau dabar analizuoja mūsų komandų sudėtis, lankysis rungtynėse ir atsirinks ryškesnius žaidėjus. Treneriui tai ne naujiena, nes pastaruoju metu treniravo „Nevėžį“ ir „Garliavą“, tad su kai kuriais žaidėjais gerai susipažino futbolo aikštėse“, – pasakojo KAFF atsakingasis sekretorius Mantas Babianskas.

Ar į Kauno-Marijampolės komandą pritrauks garsių pavardžių, varžovai neatskleidžia. Rimtai svarstoma apie Marijampolės „Sūduvos“ trenerių štabo narį Vaidą Slavicką, jeigu jam nesutrukdys A lygos tvarkaraštis. Tikrai būtų pakvietę Ričardą Beniušį, bet jis vis dar tęsia savo karjerą „Jonavos“ komandoje II lygoje.

VRFS III lygos komandos jau pradėjusios savo sezoną, kai kurios spėjo pasirodyti ir LFF bei Vilniaus taurės turnyruose, o ateinantį savaitgalį lygoje žais 3 turo rungtynes. Tuo metu Kaunas-Marijampolė dar tik bunda iš žiemos miego. Šių dviejų apskričių jungtinės pirmenybės startuoja būtent šį savaitgalį.

Pernai jose varžėsi 8 komandos (po 14 rungtynių, nugalėjo Kazlų Rūda), o šiemet įsteigus LFF II lygos B divizioną, Kauno-Marijampolės lygoje beliko vos 6 mėgėjų komandos. Todėl M. Babianskas atskleidė, kad vienintele išeitimi gaivinti mėgėjų futbolą regione tampa jungtinės Kauno-Marijampolės-Alytaus apskričių pirmenybės. To bus siekiama nuo kitų metų.

Kauno-Marijampolės ir VRFS komandų rungtynės įvyks birželio 2 dieną, sekmadienį 19 val. Kauno NFA stadione. Tą pačią dieną kitame pusfinalyje Klaipėda susitiks su Šiaulių-Panevėžio rinktine. Pusfinalių nugalėtojai rudenį S. Dariaus ir S. Girėno stadione kovos dėl regionų mėgėjų taurės.

LFF nuotrauka