7x7 vasaros lyga: Sidabras - Trakams, bronza - Vilkui Visos

Baigėsi pirmasis 7x7 Vasaros Lygos sezonas. Na galima sakyti – reguliarusis sezonas. Kadangi dar planuojamas 7x7 taurės turnyras.

Bet kokiu atveju šį trečiadienį buvo sužaistas paskutinysis pirmenybių turas ir visos komandos turnyro lentelėje sustojo į galutines vietas.

Tiesa, dar prieš šias paskutiniąsias tris rungtynes savo vietas jau žinojo Gariūnai (pirmą) ir World One United (paskutinę, šeštą).

Tad paskutinį turą svarbiausias buvo susitikimas dėl antrosios vietos, į kurią pretendavo Trakų ir Odisėjo komandos. Ir Trakus šioje dvikovoje puikiai tenkino lygiosios. Elektrėniškių lygiosios netenkino. Ir matyt todėl rungtynes aktyviau pradėjo Odisėjas. Ir išsiveržė į priekį 2:0. Bet Trakai – ne ta komanda, kuri greitai pasiduoda. Po truputį ji ėmė lenkti žaidimą savo naudai. Mačas iki pat pabaigos vyko atkakliai ir gana permainingai, o finale buvo užfiksuota Trakų pergalė 5:4. Visus keturis Odisėjo įvarčius įmušė komandos saugas Deividas Stankevičius.

Pralaimėjimas reiškė, kad Odisėjui pro pirštus išslydo ne tik antra, bet ir trečioji vieta. Taškais elektrėniškius pasivijo Geležinis Vilkas, o geresnis pastarojo klubo įvarčių santykis užkėlė jį aukščiau Odisėjo – ant bronzinio laiptelio.

Nepaisant to, Elektrėnų ekipos treneris Nerijus Kobelevas apie turnyrą ir savo komandos žaidimą jame rašė pozityviai: „Turnyru esame patenkinti, puikiai praleidome laiką. Paskutinėse rungtynėse pirmavome 2:0, tačiau rezultatą paleidome, nors kova buvo įtempta. Pralaimėjimu esame nusivylę, tačiau pačiomis rungtynėmis - patenkinti. Dėkojame organizatoriams ir komandoms, su kuriomis varžėmės.“

Geležinis Vilkas savo ruožtu įveikė visus mačus turnyre pralaimėjusius World One United rezultatu 9:6. Net penkis įvarčius nugalėtojams pelnė Matas Gudaitis. Pralaimėjusių gretose hetriku pasižymėjo Victoras Cachayus Grande.

Na o penktoji nė taško turnyre nepraradusių čempionų pergalė buvo laimėta švelniai tariant neįprastu rezultatu – 26:8.

„Nelabai ką ir rašyt yra apie paskutines rungtynes. Katastrofa buvo be keitimų – atitinkamas ir  rezultatas“, - aiškino rungtynių baigtį Gariūnų komandos vadovas Haroldas Tamulynas.

Ramūnas Radavičius šiose rungtynėse pelnė 10 įvarčių, Mindaugas Kasperūnas – 9.

Tris kartus pasižymėjo Nedas Suokas iš Katastrofos.

Paklaustas, kaip Gariūnai vertina visą turnyrą, H. Tamulynas atsakė: „Tikslas yra ateiti i stadioną su apranga, taip kad užskaitom. Stadione būti visada naudinga, nesvarbu kas esi: žaidėjas, treneris, medikas, vadovas, žiūrovas, fanas ar t.t.“

Įvarčiai

Per paskutinįjį, penktąjį turą komandos įmušė 58 įvarčius – gerokai daugiau nei per bet kurį kitą.

Viso per pirmenybes įmušti 157 įvarčiai, arba 10,133 per rungtynes.

Rezultatyviausia komanda – Gariūnai, 59 įvarčiai. Mažiausiai įmušė World One United – 13 įvarčių.

Mažiausiai praleido Trakai ir Odisėjas – po 19. Daugiausiai – Katastrofa, 52.

Rezultatyviausi turnyro žaidėjai – M. Kasperūnas ir R. Radavičius. Abu Gariūnų futbolininkai pelnė po 21 įvartį.

Anonsas

Rugpjūtčio 4 d. turėtų startuoti 7x7 taurės turnyras.