7x7 vasaros lyga: Atkaklios kovos - nuo pirmo teisėjo švilpuko Visos

Pirmasis naujojo SFL turnyro 7x7 Vasaros Lygos turas pavyko ganėtinai įdomus. Rungtynės nėjo į vienus vartus ir visos vyko intriguojančiai. Apie tai byloja jų rezultatai – nebuvo nė vieno susitikimo, kuriame abi pusės nepasiektų įvarčio ir nė viena ekipa savo varžovės neįveikė daugiau nei dviejų įvarčių skirtumu.

Viso tų įvarčių buvo 20, arba 6,667 per susitikimą vidutiniškai.

Gariūnų pergalę lėmė įvarčiai mačo pabaigoje

Šiaip tai man bene didžiausią susidomėjimą kėlė Trakų ir Gariūnų mačas. Ir tai, kad ir vienus, ir kitus kai kurie komandų vadovai prieš turnyrą minėjo, kaip galimus jo favoritus, ir tai, kad tai buvo vyriausios ir jauniausios amžiumi komandų susitikimas, darė šias rungtynes šiek tiek išsiskiriančias iš kitų. Ir kova jose buvo tikrai atkakli.

„Du lemiamus įvarčius sumušėm pabaigoj, - sakė Gariūnų komandos vadovas Haroldas Tamulynas. - Mums šis mačas buvo tikrai sunkus. Kaip jau esu sakęs, šiame turnyre mes dalyvaujam vietoj veteranų pirmenybių, o Trakai – jauni: bėga ir bėga...“

O tai yra kur bėgioti tame aikštės ketvirtyje?..

„Na gal ir ne tiek daug kur, - atsakė Haris. - Nerką (Radžių – aut. past.) pastatom ant stulpo, metam jam ir toks visas tas futbolas, tiek to judėjimo.“

Anot pašnekovo, žaidimas vyko ne ypač draugiškoje atmosferoje: „Kalbėjo kažką varžovai. Sakė: „Negerbiat mūsų“. Tai ir nesupratau, kurie kuriuos čia turi gerbt – ar vyresni jaunesnius ar jaunesni vyresnius? Kaip aš sakau, šiais laikais jauni „šeria“ senukus ir nori, kad juos glostytų. Standartiškas jaunimas – loja, gauna į kepenis ir po to kiauksi.“

Tiesa, tų pasibarimų H. Tamulynas nenorėjo vadinti bent kiek rimtesniu konfliktu.

Mažesniame turnyre Katastrofa startavo pergale

Didžiojo futbolo turnyruose – SFL A divizione ar SFL taurėje Katastrofai sekasi ne ypač. Ir net visai ne ypač. Bet 7x7 Vasaros Lygoje ši komanda startavo pergale.

Ta pergalė nebuvo labai lengva, pasistengti teko, bet 3 taškai yra 3 taškai.

World One United įmušė pirmi. Bet, pasak Katastrofos futbolininko Tomo Delnicko, tas varžovams pavyko, suklydus teisėjui.

„Tas jų įvartis buvo įmuštas po teisėjo klaidos. Tiesiog teisėjas nepamatė, kad kamuolys buvo pusę metro išėjęs į autą. Mes tada jau sustojom, bet teisėjas nešvilpė ir varžovai įmušė tą golą“, - pasakojo Tomas.

Vėliau Katastrofos pranašumas žaidime išryškėjo ir virto trimis atsakomaisiais įvarčiais. Kita vertus, galėjo mačas baigtis ir kitaip. Anot T. Delnicko, abi komandos turėjo nemažai progų.

„Galėjo baigtis ir 8:4. Ir jie neišnaudojo labai daug progų ir mes neišnaudojom“, - kalbėjo jis.

Katastrofa šias rungtynes žaidė, neturėdama keitimų.

„Šiaip keičiančiųjų trūko, o be tų keitimų šiek tiek stigo jėgų žaisti“, - prisipažino Tomas.

Vilkas grobį vijosi, vijosi ir pavijo

Trečiosios rungtynės baigėsi be laimėtojo. Nors, kai rezultatas tapo 4:2 Odisėjo naudai, atrodė kad pergalė jau jo kišenėje.

Vilkai rado savyje jėgų nepalūžti ir sulyginti rezultatą. Kaip jie išsireiškė – kovoje iki paskutinio kraujo lašo. Nes to kraujo mače išties buvo. Apie tai Geležinio Vilko komandos vadovas Darius Indriūnas: „Pastoviai teko vytis varžovus. Buvo atkakli kova. Rezultatui esant 2:4, mūsų pagrindiniam gynėjui kovojant dėl kamuolio alkūne buvo prakirsta nosis. Džiugu, kad parodėme charakterį, kovojome iki paskutinio kraujo lašo ir trečią kartą pasivijome varžovus.

Mes įmušėme 5 įvarčius (vieną į savo vartus), varžovai tik 3. Taip, kad baigėme kovingomis lygiosiomis 4:4.“

Primetu, kad Odisėjui turėjo būti apmaudu. Bet komandos treneris Nerijus Kobelevas apie apmaudą, neišlaikius pergalingo rezultato, nekalbėjo, tik kaltino savą komandą, mačo pabaigoje, padariusią klaidų.

„Rungtynės vyko įtemptai nuo pirmų minučių. Varžovų komandoje išsiskyrė keli žaidėjai, per kuriuos jie ir vystė atakas. Žaidimas vyko gan apylygis, tačiau antrame kėlinyje įgijome 2 įvarčių persvarą (4:2). Bet klydome ir varžovai, pasinaudoję tomis klaidomis, išlygino rezultatą. 0

Turėjome savo komandoje po keitimą į kiekvieną poziciją, todėl fiziškai pavyko tempą palaikyti gerą.

Varžovų komandą įvertinčiau, kaip lygią mums priešininkę.

Pasižaidimą vertinu gerai, turėčiau pastabų teisėjui. Su visa pagarba, bet antrame kėlinyje paleido žaidimą, sunkiai kontroliavo padėtį“, - rašė Nerijus.

Anonsas

Birželio 30 d. 20.15 val. antrame 7x7 Vasaros Lygos ture Fanų stadione susitiks:

Odisėjas – Gariūnai, World One United – Trakai ir Geležinis Vilkas – Katastrofa

 

Pirmojo turo galerija: https://www.facebook.com/media/set?vanity=VilniausFutbolas&set=a.4081491988601406

Šis SFL Projektas dalinai finansuojamas sporto rėmimo fondo lėšomis.