FK Vingis

FK Vingis

Prezidentas:Taras Oriol
Komandos atstovas:Igor Podužailo
Komandos amžiaus vidurkis:43.1 metai
Vardas, pavardė Gim. data Pozicija ĮV. RP GK RK
Vitalij Baj Vitalij Baj 1975-02-21 [46 m.] Vartininkas 0 0 0 0
Konstantinas Redkov Konstantinas Redkov 1983-05-11 [38 m.] Gynėjas 0 0 0 0
Stanislav Semaško Stanislav Semaško 1971-12-21 [49 m.] Gynėjas 0 0 0 0
Igor Podužailo Igor Podužailo 1980-03-01 [41 m.] Gynėjas 0 0 0 0
Miroslav Krepstul Miroslav Krepstul 1978-02-11 [43 m.] Gynėjas 1 0 0 0
Jevgenij Rudenko Jevgenij Rudenko 1978-07-13 [43 m.] Gynėjas 0 0 0 0
Markas Soiko Markas Soiko 1979-01-03 [42 m.] Gynėjas 0 0 0 0
Ramūnas Gaiko Ramūnas Gaiko 1979-01-01 [42 m.] Gynėjas 6 0 0 0
Edvinas  Greičius Edvinas Greičius 1981-10-05 [40 m.] Gynėjas 8 0 1 0
Jurij Pestov Jurij Pestov 1971-09-30 [50 m.] Saugas 0 0 0 0
Miroslav Avižen Miroslav Avižen 1973-04-05 [48 m.] Saugas 0 0 0 0
Taras Oriol Taras Oriol 1975-07-26 [46 m.] Saugas 0 0 0 0
Valdemar Voinič Valdemar Voinič 1983-07-17 [38 m.] Saugas 3 0 0 0
Vitalii Zubko Vitalii Zubko 1986-09-27 [35 m.] Saugas 2 0 0 0
Roman Lenskyi Roman Lenskyi 1985-09-15 [36 m.] Saugas 3 0 0 0
Evgenij Finkelson Evgenij Finkelson 1980-06-07 [41 m.] Puolėjas 0 0 0 0
Jevgenij  Učajev Jevgenij Učajev 1985-08-31 [36 m.] Puolėjas 10 0 0 0
Dmitrijus  Guščinas Dmitrijus Guščinas 1975-12-12 [45 m.] Puolėjas 3 0 0 0
* žaidėjas iš aukštesnės lygos