Nr. Data Laikas Turas Turnyras Rungtynės Stadionas
16978 2017-09-24 15:00 17 SFL Ergo A Divizionas AFK - FK Olimpija LFF stadionas
16977 2017-09-24 16:00 17 SFL Ergo A Divizionas FK Elektrėnų Versmė - FK Kruša-Basica Fanų stadionas
16980 2017-09-24 16:00 17 SFL Ergo A Divizionas FK Širvintos - Imperialas Širvintų stadionas
16976 2017-09-24 17:00 17 SFL Ergo A Divizionas FK Salininkai - FK Viesulas Salininkai
16981 2017-09-24 17:00 17 SFL Ergo A Divizionas SK Nemenčinė - Šalčininkėlių FK Visinčia Nemenčinė
17008 2017-10-01 18 SFL Ergo A Divizionas FK Salininkai - SK Nemenčinė
17004 2017-10-01 14:00 18 SFL Ergo A Divizionas Šalčininkėlių FK Visinčia - Advoco-A komanda Šalčininkėliai
17005 2017-10-01 15:30 18 SFL Ergo A Divizionas Kaišiadorys-Baltai - AFK Žiežmarių stadionas
17006 2017-10-01 15:30 18 SFL Ergo A Divizionas FK Kruša-Basica - Imperialas LEU
17007 2017-10-01 18:30 18 SFL Ergo A Divizionas FK Viesulas - FK Širvintos Senvagės stadionas
17009 2017-10-02 21:30 18 SFL Ergo A Divizionas FK Olimpija - FK Elektrėnų Versmė Fanų stadionas
17033 2017-10-06 20:00 19 SFL Ergo A Divizionas Advoco-A komanda - AFK Senvagės stadionas
17035 2017-10-07 13:00 19 SFL Ergo A Divizionas FK Elektrėnų Versmė - Kaišiadorys-Baltai Fanų stadionas
17036 2017-10-08 19 SFL Ergo A Divizionas FK Salininkai - Šalčininkėlių FK Visinčia
17037 2017-10-08 15:00 19 SFL Ergo A Divizionas FK Širvintos - SK Nemenčinė Širvintų stadionas
17034 2017-10-08 16:00 19 SFL Ergo A Divizionas Imperialas - FK Olimpija Fabijoniškių VFM
17032 2017-10-08 18:30 19 SFL Ergo A Divizionas FK Viesulas - FK Kruša-Basica Senvagės stadionas
17065 2017-10-13 20:00 20 SFL Ergo A Divizionas Advoco-A komanda - FK Elektrėnų Versmė Senvagės stadionas
17061 2017-10-15 20 SFL Ergo A Divizionas Šalčininkėlių FK Visinčia - AFK
17062 2017-10-15 20 SFL Ergo A Divizionas Kaišiadorys-Baltai - Imperialas
17064 2017-10-15 20 SFL Ergo A Divizionas FK Kruša-Basica - SK Nemenčinė
17063 2017-10-15 15:00 20 SFL Ergo A Divizionas FK Širvintos - FK Salininkai Širvintų stadionas
17060 2017-10-16 21:30 20 SFL Ergo A Divizionas FK Olimpija - FK Viesulas Fanų stadionas
17088 2017-10-22 21 SFL Ergo A Divizionas FK Salininkai - FK Kruša-Basica
17090 2017-10-22 21 SFL Ergo A Divizionas SK Nemenčinė - FK Olimpija
17092 2017-10-22 21 SFL Ergo A Divizionas Šalčininkėlių FK Visinčia - FK Širvintos
17089 2017-10-22 16:00 21 SFL Ergo A Divizionas Imperialas - Advoco-A komanda Fabijoniškių VFM
17093 2017-10-22 18:00 21 SFL Ergo A Divizionas AFK - FK Elektrėnų Versmė LFF stadionas
17091 2017-10-22 18:30 21 SFL Ergo A Divizionas FK Viesulas - Kaišiadorys-Baltai Senvagės stadionas
17106 2017-10-27 20:00 22 SFL Ergo A Divizionas Advoco-A komanda - FK Viesulas Senvagės stadionas
17109 2017-10-29 22 SFL Ergo A Divizionas FK Elektrėnų Versmė - Šalčininkėlių FK Visinčia
17111 2017-10-29 22 SFL Ergo A Divizionas Kaišiadorys-Baltai - SK Nemenčinė
17107 2017-10-29 16:00 22 SFL Ergo A Divizionas Imperialas - AFK Fabijoniškių VFM
17110 2017-10-30 20:00 22 SFL Ergo A Divizionas FK Kruša-Basica - FK Širvintos Senvagės stadionas
17108 2017-10-30 21:30 22 SFL Ergo A Divizionas FK Olimpija - FK Salininkai Fanų stadionas
Nr. Data Laikas Turas Turnyras Rungtynės Stadionas
16986 2017-09-23 11:00 17 SFL Ergo B Divizionas FK Granitas 2 - Futbolo broliai RAILANA N.Vilnia(nauj)
16983 2017-09-24 15:00 17 SFL Ergo B Divizionas FK Valčiūnai - FK Katastrofa Dilgynė
16987 2017-09-24 15:30 17 SFL Ergo B Divizionas VJFK Trakai - Žaibai-Viltis Rūdiškės
16985 2017-09-24 16:00 17 SFL Ergo B Divizionas FK Lentvaris - FK Mostiškės-Tonitra Lentvaris
16984 2017-09-24 18:00 17 SFL Ergo B Divizionas FK Trivartis - FK Stickers Fanų stadionas
16982 2017-09-24 20:00 17 SFL Ergo B Divizionas Tėvynės Sąjunga - FK Ozo tapyrai Fanų stadionas
17014 2017-10-01 18 SFL Ergo B Divizionas FK Ozo tapyrai - VJFK Trakai
17012 2017-10-01 13:00 18 SFL Ergo B Divizionas Žaibai-Viltis - FK Mostiškės-Tonitra Senvagės stadionas
17013 2017-10-01 15:00 18 SFL Ergo B Divizionas FK Lentvaris - FK Valčiūnai Lentvaris
17015 2017-10-01 18:00 18 SFL Ergo B Divizionas FK Katastrofa - FK Granitas 2 Fanų stadionas
17011 2017-10-01 20:00 18 SFL Ergo B Divizionas Tėvynės Sąjunga - FK Trivartis Fanų stadionas
17010 2017-10-02 19:00 18 SFL Ergo B Divizionas Futbolo broliai RAILANA - FK Stickers Fabijoniškių VFM
17039 2017-10-08 19 SFL Ergo B Divizionas FK Stickers - FK Katastrofa
17040 2017-10-08 19 SFL Ergo B Divizionas FK Granitas 2 - FK Lentvaris
17041 2017-10-08 19 SFL Ergo B Divizionas FK Valčiūnai - FK Mostiškės-Tonitra
17038 2017-10-08 15:00 19 SFL Ergo B Divizionas Žaibai-Viltis - FK Ozo tapyrai Senvagės stadionas
17042 2017-10-08 18:00 19 SFL Ergo B Divizionas FK Trivartis - VJFK Trakai Fanų stadionas
17043 2017-10-08 20:00 19 SFL Ergo B Divizionas Tėvynės Sąjunga - Futbolo broliai RAILANA Fanų stadionas
17067 2017-10-15 20 SFL Ergo B Divizionas FK Ozo tapyrai - FK Trivartis
17070 2017-10-15 20 SFL Ergo B Divizionas FK Mostiškės-Tonitra - FK Granitas 2
17071 2017-10-15 20 SFL Ergo B Divizionas FK Valčiūnai - Žaibai-Viltis
17066 2017-10-15 15:00 20 SFL Ergo B Divizionas FK Lentvaris - FK Stickers Lentvaris
17068 2017-10-15 18:00 20 SFL Ergo B Divizionas FK Katastrofa - Tėvynės Sąjunga Fanų stadionas
17069 2017-10-16 19:00 20 SFL Ergo B Divizionas Futbolo broliai RAILANA - VJFK Trakai Fabijoniškių VFM
17095 2017-10-22 21 SFL Ergo B Divizionas VJFK Trakai - FK Katastrofa
17097 2017-10-22 21 SFL Ergo B Divizionas FK Stickers - FK Mostiškės-Tonitra
17098 2017-10-22 21 SFL Ergo B Divizionas FK Granitas 2 - FK Valčiūnai
17099 2017-10-22 18:00 21 SFL Ergo B Divizionas FK Trivartis - Žaibai-Viltis Fanų stadionas
17096 2017-10-22 20:00 21 SFL Ergo B Divizionas Tėvynės Sąjunga - FK Lentvaris Fanų stadionas
17094 2017-10-23 19:00 21 SFL Ergo B Divizionas Futbolo broliai RAILANA - FK Ozo tapyrai Fabijoniškių VFM
17113 2017-10-29 22 SFL Ergo B Divizionas FK Valčiūnai - FK Stickers
17115 2017-10-29 22 SFL Ergo B Divizionas FK Mostiškės-Tonitra - Tėvynės Sąjunga
17116 2017-10-29 15:00 22 SFL Ergo B Divizionas FK Lentvaris - VJFK Trakai Lentvaris
17117 2017-10-29 15:00 22 SFL Ergo B Divizionas Žaibai-Viltis - FK Granitas 2 Senvagės stadionas
17112 2017-10-29 18:00 22 SFL Ergo B Divizionas FK Katastrofa - FK Ozo tapyrai Fanų stadionas
17114 2017-10-30 19:00 22 SFL Ergo B Divizionas Futbolo broliai RAILANA - FK Trivartis Fabijoniškių VFM
Nr. Data Laikas Turas Turnyras Rungtynės Stadionas
16992 2017-09-24 10:00 15 SFL Ergo C Divizionas Pietų IV - FK Pagiriai Statybininkų reng c.
16988 2017-09-24 16:00 15 SFL Ergo C Divizionas Top Kickers - FC Vova Fabijoniškių VFM
16989 2017-09-24 17:00 15 SFL Ergo C Divizionas FK Reaktyvas - FK Futboliukas Dilgynė
16990 2017-09-25 19:00 15 SFL Ergo C Divizionas FK Geležinis Vilkas - FK Olandai Fabijoniškių VFM
17017 2017-10-01 16 SFL Ergo C Divizionas FK Olandai - FK Reaktyvas
17016 2017-10-01 13:00 16 SFL Ergo C Divizionas FC Vova - Pietų IV Senvagės stadionas
17018 2017-10-01 14:00 16 SFL Ergo C Divizionas FK Pagiriai - FK Geležinis Vilkas Fanų stadionas
17020 2017-10-01 16:00 16 SFL Ergo C Divizionas Top Kickers - FK Vėtra Fabijoniškių VFM
17019 2017-10-01 17:00 16 SFL Ergo C Divizionas FK Futboliukas - SK Skaidiškės Statybininkų reng c.
17046 2017-10-06 19:00 17 SFL Ergo C Divizionas SK Skaidiškės - FK Olandai Rudaminos žolės ried.
17045 2017-10-08 15:00 17 SFL Ergo C Divizionas FK Vėtra - FC Vova Rūdiškės
17048 2017-10-08 16:00 17 SFL Ergo C Divizionas FK Futboliukas - Top Kickers Fanų stadionas
17047 2017-10-08 17:00 17 SFL Ergo C Divizionas FK Reaktyvas - FK Pagiriai Dilgynė
17044 2017-10-09 19:00 17 SFL Ergo C Divizionas FK Geležinis Vilkas - Pietų IV Fabijoniškių VFM
17072 2017-10-15 18 SFL Ergo C Divizionas Pietų IV - FK Reaktyvas
17074 2017-10-15 18 SFL Ergo C Divizionas FC Vova - FK Geležinis Vilkas
17073 2017-10-15 16:00 18 SFL Ergo C Divizionas Top Kickers - FK Olandai Fabijoniškių VFM
17075 2017-10-15 16:00 18 SFL Ergo C Divizionas FK Pagiriai - SK Skaidiškės Fanų stadionas
17076 2017-10-15 20:00 18 SFL Ergo C Divizionas FK Futboliukas - FK Vėtra Fanų stadionas
16905 2017-10-20 19:00 12 SFL Ergo C Divizionas SK Skaidiškės - FK Reaktyvas Rudaminos žolės ried.
Nr. Data Laikas Turas Turnyras Rungtynės Stadionas
16997 2017-09-23 15:30 15 SFL Ergo D Divizionas FK Medžiai 2 - ADS AUTO Nemenčinė Panerio
16996 2017-09-23 16:00 15 SFL Ergo D Divizionas SŽK Pabradė 2 - SK Pressas Pabradė
16993 2017-09-24 12:00 15 SFL Ergo D Divizionas FK Granitas 3 - FK Arpas N.Vilnia(nauj)
16995 2017-09-24 16:45 15 SFL Ergo D Divizionas FK Viesulas 2 - FK PILK Senvagės stadionas
17023 2017-10-01 16 SFL Ergo D Divizionas ADS AUTO Nemenčinė - SŽK Pabradė 2
17024 2017-10-01 16 SFL Ergo D Divizionas FK Arpas - FK Medžiai 2
17025 2017-10-01 15:00 16 SFL Ergo D Divizionas Ave.Ko. 2 - FK Granitas 3 Kalveliai
17022 2017-10-01 16:45 16 SFL Ergo D Divizionas FK Viesulas 2 - SK Pressas Senvagės stadionas
17021 2017-10-01 20:15 16 SFL Ergo D Divizionas FK PILK - FK Euforija Senvagės stadionas
17050 2017-10-07 16:00 17 SFL Ergo D Divizionas SŽK Pabradė 2 - FK Arpas Pabradė
17049 2017-10-08 17 SFL Ergo D Divizionas ADS AUTO Nemenčinė - FK Viesulas 2
17052 2017-10-08 17 SFL Ergo D Divizionas FK Medžiai 2 - Ave.Ko. 2
17053 2017-10-08 18:00 17 SFL Ergo D Divizionas FK Euforija - FK Granitas 3 Fabijoniškių VFM
17051 2017-10-11 21:30 17 SFL Ergo D Divizionas SK Pressas - FK PILK Fanų stadionas
17077 2017-10-15 18 SFL Ergo D Divizionas FK Arpas - FK Viesulas 2
17078 2017-10-15 15:00 18 SFL Ergo D Divizionas Ave.Ko. 2 - SŽK Pabradė 2 Kalveliai
17079 2017-10-15 18:00 18 SFL Ergo D Divizionas FK Euforija - FK Medžiai 2 Fabijoniškių VFM
17081 2017-10-15 20:15 18 SFL Ergo D Divizionas FK PILK - FK Granitas 3 Senvagės stadionas
17080 2017-10-18 21:30 18 SFL Ergo D Divizionas SK Pressas - ADS AUTO Nemenčinė Fanų stadionas
16941 2017-10-25 21:30 13 SFL Ergo D Divizionas SK Pressas - FK Granitas 3 Fanų stadionas