Nr. Data Laikas Turas Turnyras Rungtynės Stadionas
28507 2024-06-01 17:00 7 SFL A Divizionas FK Lentvaris - FK Geležinis Vilkas Dilgynė
28510 2024-06-02 7 SFL A Divizionas FK Ketera - VJFK Trakai
28446 2024-06-02 16:00 7 SFL A Divizionas FK TEC - SK Modulis-Nemenčinė Fanų stadionas
28508 2024-06-02 16:00 7 SFL A Divizionas FK Salininkai - FK Anykščiai Dilgynė
28389 2024-06-02 17:00 7 SFL A Divizionas FK Ave.Ko. - FK Tėvynės Sąjunga Mickūnų stadionas
28530 2024-06-08 16:30 8 SFL A Divizionas FK Ketera - FK Lentvaris Šalčininkų 1000-mečio gimn.
28528 2024-06-09 8 SFL A Divizionas VJFK Trakai - FK Tėvynės Sąjunga
28529 2024-06-09 15:00 8 SFL A Divizionas FK Anykščiai - FK TEC Anykščių m. stadionas
28526 2024-06-09 17:00 8 SFL A Divizionas FK Ave.Ko. - FK Salininkai Mickūnų stadionas
28527 2024-06-09 18:30 8 SFL A Divizionas FK Geležinis Vilkas - SK Modulis-Nemenčinė Kariškių stadionas
28547 2024-06-16 9 SFL A Divizionas FK Lentvaris - VJFK Trakai
28548 2024-06-16 9 SFL A Divizionas FK Salininkai - FK Geležinis Vilkas
28546 2024-06-16 16:00 9 SFL A Divizionas FK TEC - FK Ave.Ko. Fanų stadionas
28549 2024-06-16 18:00 9 SFL A Divizionas SK Modulis-Nemenčinė - FK Ketera Nemenčinė
28550 2024-06-16 20:00 9 SFL A Divizionas FK Tėvynės Sąjunga - FK Anykščiai Fanų stadionas
28450 2024-06-22 17:00 4 SFL A Divizionas FK Ketera - FK Anykščiai Šalčininkų 1000-mečio gimn.
28447 2024-06-23 17:00 1 SFL A Divizionas FK Ave.Ko. - FK Geležinis Vilkas Mickūnų stadionas
Nr. Data Laikas Turas Turnyras Rungtynės Stadionas
28514 2024-06-01 16:00 7 SFL B Divizionas FC Malanka - FK Granitas Senjorai BFA arena
28511 2024-06-02 19:00 7 SFL B Divizionas Kaišiadorys-Baltai - Top Kickers-DAligner Kaišiadorių šviet. ir sporto c.
28512 2024-06-02 19:10 7 SFL B Divizionas FK Olandai - FK Ozas BFA arena
28513 2024-06-03 20:15 7 SFL B Divizionas Navigatoriai Old Boys - FK Euforija Senvagės stadionas
28533 2024-06-09 8 SFL B Divizionas Kaišiadorys-Baltai - FC Malanka
28534 2024-06-09 8 SFL B Divizionas FK Granitas Senjorai - FK Medžiai 2
28532 2024-06-09 16:00 8 SFL B Divizionas FK Euforija - FK Olandai Širvintų stadionas
28531 2024-06-09 18:15 8 SFL B Divizionas FK Ozas - Top Kickers-DAligner Fabijoniškių VFM
28552 2024-06-14 20:10 9 SFL B Divizionas FK Medžiai 2 - Kaišiadorys-Baltai Senvagės stadionas
28554 2024-06-15 16:00 9 SFL B Divizionas FC Malanka - Top Kickers-DAligner BFA arena
28551 2024-06-16 18:00 9 SFL B Divizionas FK Euforija - FK Ozas Širvintų stadionas
28553 2024-06-17 20:15 9 SFL B Divizionas Navigatoriai Old Boys - FK Granitas Senjorai Senvagės stadionas
28431 2024-07-01 12:00 3 SFL B Divizionas FK Granitas Senjorai - FK Euforija Mickūnų stadionas
28471 2024-07-03 19:15 5 SFL B Divizionas FK Granitas Senjorai - Top Kickers-DAligner Naujoji Vilnia (naujasis)
28491 2024-07-31 16:15 6 SFL B Divizionas FK Ozas - Navigatoriai Old Boys Fabijoniškių VFM
Nr. Data Laikas Turas Turnyras Rungtynės Stadionas
28516 2024-05-31 20:00 7 SFL C Divizionas FK Katastrofa - FK Citus Futboliukas Fanų stadionas
28518 2024-06-02 15:00 7 SFL C Divizionas FK Molėtai - FK Baltoji Vokė Molėtų stadionas
28517 2024-06-02 16:00 7 SFL C Divizionas Imperialas - FK Viesulas Dilgynė
28519 2024-06-02 18:00 7 SFL C Divizionas FC Problema - FK Trivartis Fanų stadionas
28515 2024-06-02 18:15 7 SFL C Divizionas FK Ozo tapyrai - A Komanda Fabijoniškių VFM
28535 2024-06-09 8 SFL C Divizionas FK Trivartis - FK Viesulas
28538 2024-06-09 8 SFL C Divizionas FK Baltoji Vokė - FK Ozo tapyrai
28539 2024-06-09 15:30 8 SFL C Divizionas A Komanda - FC Problema BFA arena
28536 2024-06-09 16:00 8 SFL C Divizionas Imperialas - FK Katastrofa Dilgynė
28537 2024-06-09 20:00 8 SFL C Divizionas FK Citus Futboliukas - FK Molėtai Fanų stadionas
28555 2024-06-16 9 SFL C Divizionas FK Ozo tapyrai - FK Citus Futboliukas
28556 2024-06-16 9 SFL C Divizionas FK Katastrofa - FK Viesulas
28557 2024-06-16 15:00 9 SFL C Divizionas FK Molėtai - Imperialas Molėtų stadionas
28558 2024-06-16 15:00 9 SFL C Divizionas A Komanda - FK Trivartis BFA arena
28559 2024-06-16 18:00 9 SFL C Divizionas FC Problema - FK Baltoji Vokė Fanų stadionas
28398 2024-06-16 20:00 1 SFL C Divizionas FK Citus Futboliukas - FC Problema
28396 2024-06-24 18:00 1 SFL C Divizionas FK Katastrofa - FK Molėtai
28455 2024-06-30 22:00 4 SFL C Divizionas FK Viesulas - FK Ozo tapyrai
Nr. Data Laikas Turas Turnyras Rungtynės Stadionas
28505 2024-05-28 18:30 6 SFL D Divizionas FK Mostiškės-Tonitra - Los Faveleros Mickūnų stadionas
28501 2024-05-28 19:45 6 SFL D Divizionas FK Arpas - FK Reaktyvas Dilgynė
28525 2024-06-02 17:00 7 SFL D Divizionas FK Utenos Utena - FK Užgiris Utenos Krašuonos progimnazija
28522 2024-06-02 17:15 7 SFL D Divizionas SK Skaidiškės - FK Arpas Rudaminos žolės ried.
28520 2024-06-02 18:00 7 SFL D Divizionas FK Reaktyvas - Inter Nemenčinė-ZINA.pl Senvagės stadionas
28523 2024-06-02 19:15 7 SFL D Divizionas FK Mostiškės-Tonitra - FC Vova Mickūnų stadionas
28524 2024-06-02 20:00 7 SFL D Divizionas FK Sviedinys - FK Vėtra Senvagės stadionas
28521 2024-06-03 20:00 7 SFL D Divizionas FK PILK - Los Faveleros Fabijoniškių VFM
28540 2024-06-07 20:00 8 SFL D Divizionas FC Vova - FK Užgiris Senvagės stadionas
28541 2024-06-09 8 SFL D Divizionas FK Arpas - FK Sviedinys
28542 2024-06-09 8 SFL D Divizionas FK Mostiškės-Tonitra - FK PILK
28545 2024-06-09 8 SFL D Divizionas Los Faveleros - FK Reaktyvas
28543 2024-06-09 16:00 8 SFL D Divizionas FK Vėtra - FK Utenos Utena Trakų miesto stadionas
28544 2024-06-09 18:00 8 SFL D Divizionas Inter Nemenčinė-ZINA.pl - SK Skaidiškės Nemenčinė
28564 2024-06-16 9 SFL D Divizionas FK Užgiris - FK Vėtra
28565 2024-06-16 16:00 9 SFL D Divizionas FK Utenos Utena - FK Arpas
28562 2024-06-16 17:15 9 SFL D Divizionas SK Skaidiškės - Los Faveleros Rudaminos žolės ried.
28560 2024-06-16 18:00 9 SFL D Divizionas FK Reaktyvas - FK Mostiškės-Tonitra Senvagės stadionas
28563 2024-06-16 20:00 9 SFL D Divizionas FK Sviedinys - Inter Nemenčinė-ZINA.pl BFA arena
28561 2024-06-17 20:00 9 SFL D Divizionas FK PILK - FC Vova Fabijoniškių VFM
28570 2024-06-20 20:00 10 SFL D Divizionas Inter Nemenčinė-ZINA.pl - FK Utenos Utena Nemenčinė
28566 2024-06-21 20:00 10 SFL D Divizionas FC Vova - FK Vėtra Senvagės stadionas
28567 2024-06-23 10 SFL D Divizionas FK Arpas - FK Užgiris
28569 2024-06-23 10 SFL D Divizionas FK Mostiškės-Tonitra - SK Skaidiškės
28571 2024-06-23 10 SFL D Divizionas Los Faveleros - FK Sviedinys
28568 2024-06-25 20:00 10 SFL D Divizionas FK PILK - FK Reaktyvas Fabijoniškių VFM
28576 2024-06-30 11 SFL D Divizionas FK Užgiris - Inter Nemenčinė-ZINA.pl
28574 2024-06-30 16:00 11 SFL D Divizionas FK Vėtra - FK Arpas Trakų miesto stadionas
28577 2024-06-30 16:00 11 SFL D Divizionas FK Utenos Utena - Los Faveleros
28573 2024-06-30 17:15 11 SFL D Divizionas SK Skaidiškės - FK PILK Rudaminos žolės ried.
28572 2024-06-30 18:00 11 SFL D Divizionas FK Reaktyvas - FC Vova Senvagės stadionas
28575 2024-06-30 18:00 11 SFL D Divizionas FK Sviedinys - FK Mostiškės-Tonitra BFA arena