Nr. Data Laikas Turas Turnyras Rungtynės Stadionas
20218 2019-05-20 20:15 4 SFL Ergo A Divizionas Futbolo Broliai RAILANA - FK Lentvaris Fabijoniškių VFM
20241 2019-05-25 16:30 5 SFL Ergo A Divizionas FK Lentvaris - FC Vova Trakų naujas
20242 2019-05-26 14:00 5 SFL Ergo A Divizionas FK Salininkai - Viltis B Dilgynė
20243 2019-05-26 17:00 5 SFL Ergo A Divizionas Širvintos-VGTU-Vilkai - FK Viesulas Širvintų stadionas
20244 2019-05-26 18:30 5 SFL Ergo A Divizionas FK TEC - Top Kickers Senvagės stadionas
20246 2019-05-26 19:00 5 SFL Ergo A Divizionas FK Mostiškės-Tonitra - Futbolo Broliai RAILANA Nemenčinė
20245 2019-05-26 19:30 5 SFL Ergo A Divizionas FK Pagiriai - FK Ave.Ko. Dilgynė
20269 2019-06-02 15:00 6 SFL Ergo A Divizionas FC Vova - Top Kickers Senvagės stadionas
20270 2019-06-02 17:00 6 SFL Ergo A Divizionas Viltis B - Širvintos-VGTU-Vilkai LFF stadionas
20272 2019-06-02 18:00 6 SFL Ergo A Divizionas FK Ave.Ko. - FK Salininkai Kalveliai
20271 2019-06-02 20:00 6 SFL Ergo A Divizionas FK Viesulas - FK TEC Senvagės stadionas
20274 2019-06-03 20:15 6 SFL Ergo A Divizionas Futbolo Broliai RAILANA - FK Pagiriai Fabijoniškių VFM
20273 2019-06-04 18:00 6 SFL Ergo A Divizionas FK Lentvaris - FK Mostiškės-Tonitra Trakų naujas
20302 2019-06-09 14:00 7 SFL Ergo A Divizionas FK Salininkai - Futbolo Broliai RAILANA Dilgynė
20298 2019-06-09 15:00 7 SFL Ergo A Divizionas FK TEC - Viltis B Senvagės stadionas
20300 2019-06-09 17:00 7 SFL Ergo A Divizionas Širvintos-VGTU-Vilkai - FK Ave.Ko. Širvintų stadionas
20297 2019-06-09 18:00 7 SFL Ergo A Divizionas FK Mostiškės-Tonitra - FC Vova Nemenčinė
20301 2019-06-09 18:00 7 SFL Ergo A Divizionas FK Pagiriai - FK Lentvaris Dilgynė
20299 2019-06-09 20:00 7 SFL Ergo A Divizionas FK Viesulas - Top Kickers Fabijoniškių VFM
20329 2019-06-15 16:30 8 SFL Ergo A Divizionas FK Lentvaris - FK Salininkai Trakų naujas
20325 2019-06-16 15:00 8 SFL Ergo A Divizionas FC Vova - FK Viesulas Senvagės stadionas
20327 2019-06-16 18:00 8 SFL Ergo A Divizionas FK Ave.Ko. - FK TEC Kalveliai
20330 2019-06-16 18:00 8 SFL Ergo A Divizionas FK Mostiškės-Tonitra - FK Pagiriai Nemenčinė
20326 2019-06-16 19:00 8 SFL Ergo A Divizionas Viltis B - Top Kickers LFF stadionas
20328 2019-06-17 20:15 8 SFL Ergo A Divizionas Futbolo Broliai RAILANA - Širvintos-VGTU-Vilkai Fabijoniškių VFM
20357 2019-06-23 9 SFL Ergo A Divizionas Širvintos-VGTU-Vilkai - FK Lentvaris
20358 2019-06-23 14:00 9 SFL Ergo A Divizionas FK Salininkai - FK Mostiškės-Tonitra Dilgynė
20353 2019-06-23 19:30 9 SFL Ergo A Divizionas FK Pagiriai - FC Vova Dilgynė
20355 2019-06-23 20:00 9 SFL Ergo A Divizionas Top Kickers - FK Ave.Ko. Fabijoniškių VFM
20356 2019-06-23 20:00 9 SFL Ergo A Divizionas FK TEC - Futbolo Broliai RAILANA Senvagės stadionas
20354 2019-06-24 20:00 9 SFL Ergo A Divizionas FK Viesulas - Viltis B Fabijoniškių VFM
20384 2019-06-29 16:30 10 SFL Ergo A Divizionas FK Lentvaris - FK TEC Trakų naujas
20381 2019-06-30 15:00 10 SFL Ergo A Divizionas FC Vova - Viltis B Senvagės stadionas
20382 2019-06-30 18:00 10 SFL Ergo A Divizionas FK Ave.Ko. - FK Viesulas Kalveliai
20385 2019-06-30 18:00 10 SFL Ergo A Divizionas FK Mostiškės-Tonitra - Širvintos-VGTU-Vilkai Nemenčinė
20386 2019-06-30 18:00 10 SFL Ergo A Divizionas FK Pagiriai - FK Salininkai Dilgynė
20383 2019-07-01 20:15 10 SFL Ergo A Divizionas Futbolo Broliai RAILANA - Top Kickers Fabijoniškių VFM
20409 2019-07-07 14:00 11 SFL Ergo A Divizionas FK Salininkai - FC Vova Dilgynė
20410 2019-07-07 17:00 11 SFL Ergo A Divizionas Viltis B - FK Ave.Ko. LFF stadionas
20412 2019-07-07 18:00 11 SFL Ergo A Divizionas Top Kickers - FK Lentvaris Fabijoniškių VFM
20411 2019-07-07 18:15 11 SFL Ergo A Divizionas FK Viesulas - Futbolo Broliai RAILANA Senvagės stadionas
20414 2019-07-07 19:00 11 SFL Ergo A Divizionas Širvintos-VGTU-Vilkai - FK Pagiriai Širvintų stadionas
20413 2019-07-07 20:00 11 SFL Ergo A Divizionas FK TEC - FK Mostiškės-Tonitra Senvagės stadionas
Nr. Data Laikas Turas Turnyras Rungtynės Stadionas
20221 2019-05-22 19:00 4 SFL Ergo B Divizionas FK Stickers - FK Katastrofa Panerio
20251 2019-05-26 12:00 5 SFL Ergo B Divizionas FK Granitas B - FK Euforija-Tirola Fanų stadionas
20250 2019-05-26 16:30 5 SFL Ergo B Divizionas SK Skaidiškės - FK Ozo tapyrai Rudaminos žolės ried.
20252 2019-05-26 20:00 5 SFL Ergo B Divizionas FK Futboliukas - FK Granitas Senjorai Fanų stadionas
20249 2019-05-27 20:10 5 SFL Ergo B Divizionas Navigatoriai Old Boys - FK Stickers Senvagės stadionas
20248 2019-05-29 21:45 5 SFL Ergo B Divizionas FK Katastrofa - Tėvynės Sąjunga Fanų stadionas
20278 2019-06-02 16:00 6 SFL Ergo B Divizionas FK Euforija-Tirola - FK Katastrofa Širvintų stadionas
20275 2019-06-02 18:00 6 SFL Ergo B Divizionas FK Trivartis - SK Skaidiškės Fanų stadionas
20279 2019-06-02 18:30 6 SFL Ergo B Divizionas FK Geležinis Vilkas - FK Granitas Senjorai Kariškių stadionas
20280 2019-06-02 20:00 6 SFL Ergo B Divizionas FK Futboliukas - FK Granitas B Fanų stadionas
20276 2019-06-03 20:10 6 SFL Ergo B Divizionas Navigatoriai Old Boys - Tėvynės Sąjunga Senvagės stadionas
20277 2019-06-05 19:00 6 SFL Ergo B Divizionas FK Stickers - FK Ozo tapyrai Panerio
20303 2019-06-09 7 SFL Ergo B Divizionas FK Granitas Senjorai - FK Trivartis
20305 2019-06-09 16:27 7 SFL Ergo B Divizionas SK Skaidiškės - FK Stickers Rudaminos žolės ried.
20307 2019-06-09 17:00 7 SFL Ergo B Divizionas FK Granitas B - FK Geležinis Vilkas Naujoji Vilnia (naujasis)
20308 2019-06-09 18:00 7 SFL Ergo B Divizionas FK Katastrofa - FK Futboliukas Fanų stadionas
20304 2019-06-09 20:00 7 SFL Ergo B Divizionas Tėvynės Sąjunga - FK Ozo tapyrai Fanų stadionas
20306 2019-06-10 20:10 7 SFL Ergo B Divizionas Navigatoriai Old Boys - FK Euforija-Tirola Senvagės stadionas
20336 2019-06-16 8 SFL Ergo B Divizionas FK Granitas Senjorai - FK Granitas B
20333 2019-06-16 16:00 8 SFL Ergo B Divizionas FK Euforija-Tirola - FK Ozo tapyrai Širvintų stadionas
20331 2019-06-16 18:00 8 SFL Ergo B Divizionas FK Trivartis - FK Stickers Fanų stadionas
20335 2019-06-16 18:30 8 SFL Ergo B Divizionas FK Geležinis Vilkas - FK Katastrofa Kariškių stadionas
20332 2019-06-16 20:00 8 SFL Ergo B Divizionas Tėvynės Sąjunga - SK Skaidiškės Fanų stadionas
20334 2019-06-17 20:10 8 SFL Ergo B Divizionas Navigatoriai Old Boys - FK Futboliukas Senvagės stadionas
20362 2019-06-23 9 SFL Ergo B Divizionas FK Ozo tapyrai - FK Futboliukas
20361 2019-06-23 16:30 9 SFL Ergo B Divizionas SK Skaidiškės - FK Euforija-Tirola Rudaminos žolės ried.
20359 2019-06-23 17:00 9 SFL Ergo B Divizionas FK Granitas B - FK Trivartis Naujoji Vilnia (naujasis)
20364 2019-06-23 18:00 9 SFL Ergo B Divizionas FK Katastrofa - FK Granitas Senjorai Fanų stadionas
20363 2019-06-23 18:30 9 SFL Ergo B Divizionas FK Geležinis Vilkas - Navigatoriai Old Boys Kariškių stadionas
20360 2019-06-23 20:00 9 SFL Ergo B Divizionas Tėvynės Sąjunga - FK Stickers Fanų stadionas
20388 2019-06-30 16:00 10 SFL Ergo B Divizionas FK Euforija-Tirola - FK Stickers Širvintų stadionas
20392 2019-06-30 17:00 10 SFL Ergo B Divizionas FK Granitas B - FK Katastrofa Naujoji Vilnia (naujasis)
20387 2019-06-30 18:00 10 SFL Ergo B Divizionas FK Trivartis - Tėvynės Sąjunga Fanų stadionas
20390 2019-06-30 18:30 10 SFL Ergo B Divizionas FK Geležinis Vilkas - FK Ozo tapyrai Kariškių stadionas
20389 2019-06-30 20:00 10 SFL Ergo B Divizionas FK Futboliukas - SK Skaidiškės Fanų stadionas
20391 2019-07-01 20:10 10 SFL Ergo B Divizionas Navigatoriai Old Boys - FK Granitas Senjorai Senvagės stadionas
20419 2019-07-07 11 SFL Ergo B Divizionas FK Ozo tapyrai - FK Granitas Senjorai
20418 2019-07-07 16:30 11 SFL Ergo B Divizionas SK Skaidiškės - FK Geležinis Vilkas Rudaminos žolės ried.
20420 2019-07-07 17:00 11 SFL Ergo B Divizionas FK Granitas B - Navigatoriai Old Boys Naujoji Vilnia (naujasis)
20415 2019-07-07 18:00 11 SFL Ergo B Divizionas FK Katastrofa - FK Trivartis Fanų stadionas
20417 2019-07-07 19:30 11 SFL Ergo B Divizionas FK Stickers - FK Futboliukas Panerio
20416 2019-07-07 20:00 11 SFL Ergo B Divizionas Tėvynės Sąjunga - FK Euforija-Tirola Fanų stadionas
20247 2019-07-14 18:30 5 SFL Ergo B Divizionas FK Geležinis Vilkas - FK Trivartis Kariškių stadionas
Nr. Data Laikas Turas Turnyras Rungtynės Stadionas
20255 2019-05-22 19:00 5 SFL Ergo C Divizionas Lentvaris B - Ave.Ko. 2 Lentvaris
20259 2019-05-24 20:00 5 SFL Ergo C Divizionas FC Vova Juniors - Top Kickers-Koloro Senvagės stadionas
20254 2019-05-26 5 SFL Ergo C Divizionas Imperialas - FK Medžiai 2
20257 2019-05-26 15:00 5 SFL Ergo C Divizionas FK Olandai - FK PILK Senvagės stadionas
20262 2019-05-26 17:30 5 SFL Ergo C Divizionas FK Reaktyvas - SK Modulis Dilgynė
20256 2019-05-26 18:00 5 SFL Ergo C Divizionas FK Molėtai - FK Arpas Molėtų stadionas
20261 2019-05-26 20:00 5 SFL Ergo C Divizionas FK Viesulas 2 - Vieni vartai Fabijoniškių VFM
20395 2019-05-28 19:15 10 SFL Ergo C Divizionas Lentvaris B - Šalčininkėlių FK Visinčia Lentvaris
20253 2019-05-31 19:00 5 SFL Ergo C Divizionas ADS AUTO Nemenčinė - Gariūnai Nemenčinė
20284 2019-05-31 19:30 6 SFL Ergo C Divizionas Ave.Ko. 2 - FK Olandai Kalveliai
20283 2019-05-31 20:10 6 SFL Ergo C Divizionas FK Medžiai 2 - FK Molėtai Senvagės stadionas
20281 2019-06-02 6 SFL Ergo C Divizionas Imperialas - ADS AUTO Nemenčinė
20285 2019-06-02 6 SFL Ergo C Divizionas FK Arpas - FK Pagiriai 2
20290 2019-06-02 6 SFL Ergo C Divizionas SK Modulis - FK PILK
20289 2019-06-02 16:00 6 SFL Ergo C Divizionas FK Vėtra - Vieni vartai Rūdiškės
20287 2019-06-02 17:30 6 SFL Ergo C Divizionas FK Reaktyvas - Šalčininkėlių FK Visinčia Dilgynė
20288 2019-06-02 18:00 6 SFL Ergo C Divizionas Top Kickers-Koloro - FK Viesulas 2 Fabijoniškių VFM
20286 2019-06-02 19:30 6 SFL Ergo C Divizionas SK Pressas - FC Vova Juniors LFF stadionas
20282 2019-06-04 20:14 6 SFL Ergo C Divizionas Gariūnai - Lentvaris B Senvagės stadionas
20318 2019-06-07 19:30 7 SFL Ergo C Divizionas Ave.Ko. 2 - SK Modulis Kalveliai
20316 2019-06-07 20:00 7 SFL Ergo C Divizionas Vieni vartai - FK Reaktyvas Fanų stadionas
20312 2019-06-09 7 SFL Ergo C Divizionas FK Pagiriai 2 - FK Medžiai 2
20313 2019-06-09 7 SFL Ergo C Divizionas FC Vova Juniors - FK Arpas
20314 2019-06-09 7 SFL Ergo C Divizionas Šalčininkėlių FK Visinčia - FK PILK
20317 2019-06-09 16:00 7 SFL Ergo C Divizionas FK Vėtra - Top Kickers-Koloro Rūdiškės
20310 2019-06-09 18:00 7 SFL Ergo C Divizionas FK Molėtai - Imperialas Molėtų stadionas
20315 2019-06-09 18:15 7 SFL Ergo C Divizionas FK Viesulas 2 - SK Pressas Senvagės stadionas
20311 2019-06-11 20:15 7 SFL Ergo C Divizionas Gariūnai - FK Olandai Senvagės stadionas
20309 2019-06-12 19:00 7 SFL Ergo C Divizionas ADS AUTO Nemenčinė - Lentvaris B Nemenčinė
20341 2019-06-14 19:30 8 SFL Ergo C Divizionas Ave.Ko. 2 - Šalčininkėlių FK Visinčia Kalveliai
20340 2019-06-14 20:10 8 SFL Ergo C Divizionas FK Medžiai 2 - FC Vova Juniors Senvagės stadionas
20339 2019-06-16 8 SFL Ergo C Divizionas Imperialas - FK Pagiriai 2
20342 2019-06-16 8 SFL Ergo C Divizionas FK Arpas - FK Viesulas 2
20343 2019-06-16 8 SFL Ergo C Divizionas FK PILK - Vieni vartai
20346 2019-06-16 8 SFL Ergo C Divizionas SK Modulis - Gariūnai
20338 2019-06-16 16:30 8 SFL Ergo C Divizionas FK Olandai - Lentvaris B Senvagės stadionas
20345 2019-06-16 17:30 8 SFL Ergo C Divizionas FK Reaktyvas - Top Kickers-Koloro Dilgynė
20337 2019-06-16 18:00 8 SFL Ergo C Divizionas FK Molėtai - ADS AUTO Nemenčinė Molėtų stadionas
20344 2019-06-18 20:00 8 SFL Ergo C Divizionas SK Pressas - FK Vėtra LFF stadionas
20374 2019-06-19 19:00 9 SFL Ergo C Divizionas Lentvaris B - SK Modulis Lentvaris
20366 2019-06-23 9 SFL Ergo C Divizionas FK Pagiriai 2 - FK Molėtai
20367 2019-06-23 9 SFL Ergo C Divizionas FC Vova Juniors - Imperialas
20368 2019-06-23 9 SFL Ergo C Divizionas Šalčininkėlių FK Visinčia - Gariūnai
20371 2019-06-23 16:00 9 SFL Ergo C Divizionas Vieni vartai - Ave.Ko. 2 Fanų stadionas
20370 2019-06-23 17:00 9 SFL Ergo C Divizionas FK Vėtra - FK Arpas Rūdiškės
20373 2019-06-23 17:30 9 SFL Ergo C Divizionas FK Reaktyvas - SK Pressas Dilgynė
20372 2019-06-23 18:00 9 SFL Ergo C Divizionas Top Kickers-Koloro - FK PILK Fabijoniškių VFM
20369 2019-06-23 18:15 9 SFL Ergo C Divizionas FK Viesulas 2 - FK Medžiai 2 Senvagės stadionas
20397 2019-06-25 20:15 10 SFL Ergo C Divizionas Gariūnai - Vieni vartai Senvagės stadionas
20365 2019-06-26 19:00 9 SFL Ergo C Divizionas ADS AUTO Nemenčinė - FK Olandai Nemenčinė
20399 2019-06-28 19:30 10 SFL Ergo C Divizionas Ave.Ko. 2 - Top Kickers-Koloro Kalveliai
20398 2019-06-28 20:10 10 SFL Ergo C Divizionas FK Medžiai 2 - FK Vėtra Senvagės stadionas
20393 2019-06-30 10 SFL Ergo C Divizionas FK Pagiriai 2 - ADS AUTO Nemenčinė
20396 2019-06-30 10 SFL Ergo C Divizionas Imperialas - FK Viesulas 2
20400 2019-06-30 10 SFL Ergo C Divizionas FK Arpas - FK Reaktyvas
20401 2019-06-30 10 SFL Ergo C Divizionas FK PILK - SK Pressas
20394 2019-06-30 18:00 10 SFL Ergo C Divizionas FK Molėtai - FC Vova Juniors Molėtų stadionas
20402 2019-06-30 20:00 10 SFL Ergo C Divizionas FK Olandai - SK Modulis Senvagės stadionas
20145 2019-07-05 19:30 1 SFL Ergo C Divizionas Ave.Ko. 2 - FK Reaktyvas Kalveliai
20260 2019-07-07 19:15 5 SFL Ergo C Divizionas Šalčininkėlių FK Visinčia - FK Vėtra Šalčininkėliai
20142 2019-07-07 20:00 1 SFL Ergo C Divizionas FC Vova Juniors - FK Olandai Senvagės stadionas
20233 2019-07-14 20:00 4 SFL Ergo C Divizionas FK Viesulas 2 - Šalčininkėlių FK Visinčia Fabijoniškių VFM