Nr. Data Laikas Turas Turnyras Rungtynės Stadionas
18897 2018-09-24 20:20 17 SFL Ergo A Divizionas Futbolo broliai RAILANA - FK Viesulas Fabijoniškių VFM
18924 2018-09-30 17:00 18 SFL Ergo A Divizionas FK Mostiškės-Tonitra - SK Nemenčinė-Hegvita Nemenčinė
18920 2018-09-30 18:15 18 SFL Ergo A Divizionas FK Viesulas - VJFK Trakai Senvagės stadionas
18922 2018-09-30 19:00 18 SFL Ergo A Divizionas FK Ave.Ko. - Advoco-A komanda Kalveliai
18921 2018-09-30 20:10 18 SFL Ergo A Divizionas FK Kruša-Basica - FK Geležinis Vilkas Senvagės stadionas
18925 2018-10-01 20:20 18 SFL Ergo A Divizionas Futbolo broliai RAILANA - FK Širvintos Fabijoniškių VFM
18950 2018-10-07 19 SFL Ergo A Divizionas VJFK Trakai - FK Geležinis Vilkas
18949 2018-10-07 16:00 19 SFL Ergo A Divizionas FK Širvintos - FK Viesulas
18952 2018-10-07 18:30 19 SFL Ergo A Divizionas Viltis B - FK Ave.Ko. LFF stadionas
18948 2018-10-07 20:00 19 SFL Ergo A Divizionas Advoco-A komanda - FK Mostiškės-Tonitra Fabijoniškių VFM
18947 2018-10-07 20:10 19 SFL Ergo A Divizionas FK Kruša-Basica - SK Nemenčinė-Hegvita Senvagės stadionas
18978 2018-10-14 20 SFL Ergo A Divizionas VJFK Trakai - SK Nemenčinė-Hegvita
18977 2018-10-14 16:00 20 SFL Ergo A Divizionas FK Mostiškės-Tonitra - Viltis B Nemenčinė
18974 2018-10-14 18:15 20 SFL Ergo A Divizionas FK Viesulas - FK Geležinis Vilkas Senvagės stadionas
18975 2018-10-14 20:10 20 SFL Ergo A Divizionas FK Kruša-Basica - Advoco-A komanda Senvagės stadionas
18979 2018-10-15 20:20 20 SFL Ergo A Divizionas Futbolo broliai RAILANA - FK Ave.Ko. Fabijoniškių VFM
19006 2018-10-21 21 SFL Ergo A Divizionas Viltis B - FK Kruša-Basica
19005 2018-10-21 15:00 21 SFL Ergo A Divizionas FK Mostiškės-Tonitra - Futbolo broliai RAILANA Nemenčinė
19004 2018-10-21 16:00 21 SFL Ergo A Divizionas FK Širvintos - FK Ave.Ko.
19001 2018-10-21 20:00 21 SFL Ergo A Divizionas Advoco-A komanda - VJFK Trakai Fabijoniškių VFM
19003 2018-10-22 20:20 21 SFL Ergo A Divizionas FK Geležinis Vilkas - SK Nemenčinė-Hegvita Fabijoniškių VFM
19023 2018-10-28 22 SFL Ergo A Divizionas VJFK Trakai - Viltis B
19022 2018-10-28 14:00 22 SFL Ergo A Divizionas FK Mostiškės-Tonitra - FK Širvintos Nemenčinė
19018 2018-10-28 18:15 22 SFL Ergo A Divizionas FK Viesulas - SK Nemenčinė-Hegvita Senvagės stadionas
19019 2018-10-28 20:10 22 SFL Ergo A Divizionas FK Kruša-Basica - Futbolo broliai RAILANA Senvagės stadionas
19021 2018-10-29 20:20 22 SFL Ergo A Divizionas FK Geležinis Vilkas - Advoco-A komanda Fabijoniškių VFM
18762 2018-11-03 14:00 12 SFL Ergo A Divizionas SK Nemenčinė-Hegvita - Advoco-A komanda Gedimino gimn. stadionas
Nr. Data Laikas Turas Turnyras Rungtynės Stadionas
18930 2018-09-29 12:00 18 SFL Ergo B Divizionas FK Granitas 2 - Top Kickers Naujoji Vilnia (naujasis)
18929 2018-09-30 18 SFL Ergo B Divizionas FK Pagiriai - Imperialas
18926 2018-09-30 16:00 18 SFL Ergo B Divizionas FK Katastrofa - FC Vova Fanų stadionas
18927 2018-09-30 18:00 18 SFL Ergo B Divizionas FK Trivartis - FK Ozo tapyrai Fanų stadionas
18928 2018-09-30 20:00 18 SFL Ergo B Divizionas Tėvynės Sąjunga - FK Stickers Fanų stadionas
18953 2018-10-07 19 SFL Ergo B Divizionas FK Ozo tapyrai - Tėvynės Sąjunga
18954 2018-10-07 19 SFL Ergo B Divizionas FK Stickers - FK Pagiriai
18956 2018-10-07 19 SFL Ergo B Divizionas FK Lentvaris - FC Vova
18955 2018-10-07 16:00 19 SFL Ergo B Divizionas Imperialas - FK Granitas 2 Fanų stadionas
18957 2018-10-07 16:00 19 SFL Ergo B Divizionas Top Kickers - FK Katastrofa Fabijoniškių VFM
18981 2018-10-14 20 SFL Ergo B Divizionas FK Lentvaris - Top Kickers
18983 2018-10-14 20 SFL Ergo B Divizionas FK Pagiriai - FK Ozo tapyrai
18984 2018-10-14 20 SFL Ergo B Divizionas FK Granitas 2 - FK Stickers
18980 2018-10-14 18:00 20 SFL Ergo B Divizionas FK Katastrofa - Imperialas Fanų stadionas
18982 2018-10-14 20:00 20 SFL Ergo B Divizionas Tėvynės Sąjunga - FK Trivartis Fanų stadionas
19007 2018-10-21 21 SFL Ergo B Divizionas FK Ozo tapyrai - FK Granitas 2
19008 2018-10-21 21 SFL Ergo B Divizionas FK Stickers - FK Katastrofa
19010 2018-10-21 16:00 21 SFL Ergo B Divizionas Imperialas - FK Lentvaris Fanų stadionas
19011 2018-10-21 16:00 21 SFL Ergo B Divizionas Top Kickers - FC Vova Fabijoniškių VFM
19009 2018-10-21 18:00 21 SFL Ergo B Divizionas FK Trivartis - FK Pagiriai Fanų stadionas
19024 2018-10-28 22 SFL Ergo B Divizionas FC Vova - Imperialas
19026 2018-10-28 22 SFL Ergo B Divizionas FK Lentvaris - FK Stickers
19027 2018-10-28 22 SFL Ergo B Divizionas FK Pagiriai - Tėvynės Sąjunga
19028 2018-10-28 22 SFL Ergo B Divizionas FK Granitas 2 - FK Trivartis
19025 2018-10-28 18:00 22 SFL Ergo B Divizionas FK Katastrofa - FK Ozo tapyrai Fanų stadionas
Nr. Data Laikas Turas Turnyras Rungtynės Stadionas
18931 2018-09-30 18 SFL Ergo C Divizionas Pietų IV - FK Granitas 3
18935 2018-09-30 14:00 18 SFL Ergo C Divizionas FK Vėtra - FK Euforija Rūdiškės
18933 2018-09-30 17:00 18 SFL Ergo C Divizionas FK Olandai - FK Reaktyvas LEU
18932 2018-09-30 20:00 18 SFL Ergo C Divizionas FK PILK - FK Futboliukas Senvagės stadionas
18934 2018-10-01 21:30 18 SFL Ergo C Divizionas SK Pressas - SK Skaidiškės Fanų stadionas
18960 2018-10-07 19 SFL Ergo C Divizionas SK Skaidiškės - FK PILK
18962 2018-10-07 19 SFL Ergo C Divizionas FK Granitas 3 - FK Vėtra
18958 2018-10-07 16:00 19 SFL Ergo C Divizionas FK Reaktyvas - Pietų IV Dilgynė
18959 2018-10-07 20:00 19 SFL Ergo C Divizionas FK Futboliukas - FK Euforija Fanų stadionas
18961 2018-10-08 21:30 19 SFL Ergo C Divizionas SK Pressas - FK Olandai Fanų stadionas
18985 2018-10-14 20 SFL Ergo C Divizionas Pietų IV - SK Pressas
18989 2018-10-14 20 SFL Ergo C Divizionas FK Granitas 3 - FK Futboliukas
18988 2018-10-14 14:00 20 SFL Ergo C Divizionas FK Vėtra - FK Reaktyvas Rūdiškės
18987 2018-10-14 16:30 20 SFL Ergo C Divizionas FK Olandai - SK Skaidiškės LEU
18986 2018-10-14 20:00 20 SFL Ergo C Divizionas FK PILK - FK Euforija
18854 2018-10-21 12:00 15 SFL Ergo C Divizionas FK Granitas 3 - SK Pressas Naujoji Vilnia (naujasis)
Nr. Data Laikas Turas Turnyras Rungtynės Stadionas
18911 2018-09-24 20:00 17 SFL Ergo D Divizionas Navigatoriai Old Boys - Ave.Ko. 2 Senvagės stadionas
18939 2018-09-28 20:20 18 SFL Ergo D Divizionas FK Medžiai 2 - FK Viesulas 2 Fanų stadionas
18937 2018-09-30 18 SFL Ergo D Divizionas FK Pabradė - Top Kickers muscleshop.lt
18938 2018-09-30 15:00 18 SFL Ergo D Divizionas Ave.Ko. 2 - FK Pagiriai 2 Kalveliai
18940 2018-09-30 16:00 18 SFL Ergo D Divizionas FK Molėtai - FC Vova Juniors Molėtų stadionas
18936 2018-09-30 17:20 18 SFL Ergo D Divizionas FK Arpas - Navigatoriai Old Boys Maišiagala
18964 2018-10-07 19 SFL Ergo D Divizionas FK Pabradė - FK Molėtai
18966 2018-10-07 19 SFL Ergo D Divizionas FK Pagiriai 2 - FK Arpas
18967 2018-10-07 19 SFL Ergo D Divizionas FC Vova Juniors - Ave.Ko. 2
18963 2018-10-07 18:15 19 SFL Ergo D Divizionas FK Viesulas 2 - Top Kickers muscleshop.lt Fabijoniškių VFM
18965 2018-10-08 20:00 19 SFL Ergo D Divizionas Navigatoriai Old Boys - FK Medžiai 2 Senvagės stadionas
18993 2018-10-12 20:20 20 SFL Ergo D Divizionas FK Medžiai 2 - FK Pagiriai 2 Fanų stadionas
18991 2018-10-14 20 SFL Ergo D Divizionas FK Arpas - FC Vova Juniors
18994 2018-10-14 20 SFL Ergo D Divizionas FK Molėtai - Top Kickers muscleshop.lt
18992 2018-10-14 15:00 20 SFL Ergo D Divizionas Ave.Ko. 2 - FK Pabradė Kalveliai
18990 2018-10-14 18:15 20 SFL Ergo D Divizionas FK Viesulas 2 - Navigatoriai Old Boys Fabijoniškių VFM