Nr. Data Laikas Turas Turnyras Rungtynės Stadionas
22704 2020-10-04 15:00 14 SFL A1 Divizionas FK Salininkai - Navigatoriai Old Boys Dilgynė
22706 2020-10-04 16:00 14 SFL A1 Divizionas Kaišiadorys-Baltai - FK TEC Žiežmarių stadionas
22705 2020-10-04 17:00 14 SFL A1 Divizionas Širvintos-VGTU-Vilkai - FK Granitas B Širvintų stadionas
22710 2020-10-10 15:00 15 SFL A1 Divizionas Kaišiadorys-Baltai - Navigatoriai Old Boys Žiežmarių stadionas
22711 2020-10-11 15 SFL A1 Divizionas FK Granitas B - FK TEC
22712 2020-10-11 17:00 15 SFL A1 Divizionas Širvintos-VGTU-Vilkai - FK Salininkai Širvintų stadionas
22716 2020-10-18 16 SFL A1 Divizionas Širvintos-VGTU-Vilkai - Navigatoriai Old Boys
22717 2020-10-18 15:00 16 SFL A1 Divizionas FK Salininkai - FK TEC Dilgynė
22718 2020-10-18 15:00 16 SFL A1 Divizionas Kaišiadorys-Baltai - FK Granitas B Žiežmarių stadionas
Nr. Data Laikas Turas Turnyras Rungtynės Stadionas
22708 2020-10-04 15:45 14 SFL A2 Divizionas Futbolo Broliai - FK Mostiškės-Tonitra BFA arena
22709 2020-10-04 17:00 14 SFL A2 Divizionas FK Geležinis Vilkas - Top Kickers Kariškių stadionas
22707 2020-10-04 18:30 14 SFL A2 Divizionas Viltis B - FK Ave.Ko. LFF stadionas
22713 2020-10-11 15 SFL A2 Divizionas Viltis B - Top Kickers
22714 2020-10-11 15 SFL A2 Divizionas FK Geležinis Vilkas - Futbolo Broliai
22715 2020-10-11 17:00 15 SFL A2 Divizionas FK Ave.Ko. - FK Mostiškės-Tonitra Kalveliai
22719 2020-10-18 16 SFL A2 Divizionas FK Mostiškės-Tonitra - Viltis B
22721 2020-10-18 16 SFL A2 Divizionas Top Kickers - Futbolo Broliai
22720 2020-10-18 17:00 16 SFL A2 Divizionas FK Ave.Ko. - FK Geležinis Vilkas Kalveliai
Nr. Data Laikas Turas Turnyras Rungtynės Stadionas
22734 2020-10-04 18:15 14 SFL B1 Divizionas FK Viesulas - FK Katastrofa Senvagės stadionas
22735 2020-10-04 20:00 14 SFL B1 Divizionas Gariūnai - Šalčininkėlių FK Visinčia Senvagės stadionas
22736 2020-10-04 20:00 14 SFL B1 Divizionas Tėvynės Sąjunga - FK Granitas Senjorai Fanų stadionas
22741 2020-10-11 15 SFL B1 Divizionas FK Granitas Senjorai - Gariūnai
22742 2020-10-11 15:00 15 SFL B1 Divizionas Šalčininkėlių FK Visinčia - FK Katastrofa Šalčininkėliai
22740 2020-10-11 16:30 15 SFL B1 Divizionas FK Viesulas - Tėvynės Sąjunga Senvagės stadionas
22747 2020-10-18 16 SFL B1 Divizionas FK Katastrofa - FK Granitas Senjorai
22748 2020-10-18 16 SFL B1 Divizionas Gariūnai - Tėvynės Sąjunga
22746 2020-10-18 14:00 16 SFL B1 Divizionas Šalčininkėlių FK Visinčia - FK Viesulas Šalčininkėliai
22724 2020-10-24 11:00 12 SFL B1 Divizionas FK Granitas Senjorai - Šalčininkėlių FK Visinčia Naujoji Vilnia (naujasis)
Nr. Data Laikas Turas Turnyras Rungtynės Stadionas
22725 2020-09-30 21:30 12 SFL B2 divizionas Vieni vartai - FK PILK Fanų stadionas
22738 2020-10-02 20:20 14 SFL B2 divizionas FK Medžiai 2 - Vieni vartai Senvagės stadionas
22737 2020-10-04 16:00 14 SFL B2 divizionas SK Skaidiškės - FK PILK Rudaminos žolės ried.
22739 2020-10-04 19:15 14 SFL B2 divizionas FK Euforija-Tirola - FK Futboliukas Širvintų stadionas
22745 2020-10-09 20:15 15 SFL B2 divizionas FK Medžiai 2 - SK Skaidiškės Senvagės stadionas
22743 2020-10-11 18:15 15 SFL B2 divizionas FK PILK - FK Euforija-Tirola Senvagės stadionas
22744 2020-10-11 20:00 15 SFL B2 divizionas FK Futboliukas - Vieni vartai Fanų stadionas
22751 2020-10-14 21:30 16 SFL B2 divizionas Vieni vartai - FK Euforija-Tirola Fanų stadionas
22749 2020-10-18 14:45 16 SFL B2 divizionas FK PILK - FK Medžiai 2 Senvagės stadionas
22750 2020-10-18 20:00 16 SFL B2 divizionas FK Futboliukas - SK Skaidiškės Fanų stadionas
Nr. Data Laikas Turas Turnyras Rungtynės Stadionas
22550 2020-10-02 20:00 15 SFL C Divizionas FC Vova Juniors - FK Trivartis Senvagės stadionas
22552 2020-10-04 17:00 15 SFL C Divizionas FK Reaktyvas - Ave.Ko. 2 Dilgynė
22554 2020-10-04 17:30 15 SFL C Divizionas FK Olandai - FK Ozo tapyrai BFA arena
22551 2020-10-04 19:30 15 SFL C Divizionas FK Viesulas 2 - SK Nemenčinė-Hegvita BFA arena
22553 2020-10-05 21:30 15 SFL C Divizionas SK Pressas - SK Modulis Fanų stadionas
22560 2020-10-11 16 SFL C Divizionas FK Ozo tapyrai - FC Vova Juniors
22562 2020-10-11 16 SFL C Divizionas SK Modulis - FK Reaktyvas
22563 2020-10-11 16:00 16 SFL C Divizionas SK Nemenčinė-Hegvita - Ave.Ko. 2 Nemenčinė
22561 2020-10-11 17:30 16 SFL C Divizionas FK Olandai - SK Pressas BFA arena
22564 2020-10-11 18:00 16 SFL C Divizionas FK Trivartis - FK Viesulas 2 Fanų stadionas
22571 2020-10-16 19:30 17 SFL C Divizionas Ave.Ko. 2 - FK Trivartis Kalveliai
22570 2020-10-16 20:00 17 SFL C Divizionas FC Vova Juniors - FK Viesulas 2 Senvagės stadionas
22572 2020-10-18 16:00 17 SFL C Divizionas SK Nemenčinė-Hegvita - SK Modulis Nemenčinė
22573 2020-10-18 17:00 17 SFL C Divizionas FK Reaktyvas - FK Olandai Dilgynė
22574 2020-10-19 21:30 17 SFL C Divizionas SK Pressas - FK Ozo tapyrai Fanų stadionas
22581 2020-10-25 18 SFL C Divizionas FK Ozo tapyrai - FK Reaktyvas
22583 2020-10-25 18 SFL C Divizionas SK Modulis - FK Trivartis
22582 2020-10-25 17:30 18 SFL C Divizionas FK Olandai - SK Nemenčinė-Hegvita BFA arena
22584 2020-10-25 19:30 18 SFL C Divizionas FK Viesulas 2 - Ave.Ko. 2 BFA arena
22580 2020-10-26 21:30 18 SFL C Divizionas SK Pressas - FC Vova Juniors Fanų stadionas
Nr. Data Laikas Turas Turnyras Rungtynės Stadionas
22558 2020-10-03 14:00 15 SFL D Divizionas FK Elektrėnų Versmė B - ADS Auto Elektrėnų SM
22557 2020-10-03 17:00 15 SFL D Divizionas FKS Ukmergė B - A Komanda-Margiris B Ukmergės centrinis
22559 2020-10-04 16:40 15 SFL D Divizionas FK Arpas - FK Anykščiai Nemenčinė
22556 2020-10-04 18:00 15 SFL D Divizionas Imperialas - FK Molėtai Fanų stadionas
22565 2020-10-11 16 SFL D Divizionas Top Kickers-Koloro - FK Arpas
22566 2020-10-11 16 SFL D Divizionas FK Anykščiai - FK Elektrėnų Versmė B
22568 2020-10-11 15:00 16 SFL D Divizionas A Komanda-Margiris B - Imperialas Širvintų stadionas
22567 2020-10-11 16:00 16 SFL D Divizionas ADS Auto - FKS Ukmergė B Nemenčinė
22579 2020-10-17 14:00 17 SFL D Divizionas FK Elektrėnų Versmė B - FK Arpas Elektrėnų SM
22575 2020-10-18 17 SFL D Divizionas FK Molėtai - Top Kickers-Koloro
22578 2020-10-18 17 SFL D Divizionas FKS Ukmergė B - FK Anykščiai
22577 2020-10-18 16:00 17 SFL D Divizionas Imperialas - ADS Auto Fanų stadionas
22585 2020-10-25 18 SFL D Divizionas Top Kickers-Koloro - FK Elektrėnų Versmė B
22586 2020-10-25 18 SFL D Divizionas FK Arpas - FKS Ukmergė B
22587 2020-10-25 18 SFL D Divizionas FK Anykščiai - Imperialas
22589 2020-10-25 15:00 18 SFL D Divizionas A Komanda-Margiris B - FK Molėtai Širvintų stadionas