Nr. Data Laikas Turas Turnyras Rungtynės Stadionas
21365 2020-01-19 17:15 12 7x7 Lyga A grupė FM Perkūnas-MV Team 6-4 FK Medžiai BFA arena
21366 2020-01-19 17:15 12 7x7 Lyga A grupė FK Aktas 4-3 FK IndEx BFA arena
21367 2020-01-19 17:15 12 7x7 Lyga A grupė Sparta 3-3 El Dorado BFA arena
21368 2020-01-19 17:15 12 7x7 Lyga A grupė FK Navigatoriai 3-2 FK TEC BFA arena
21361 2020-01-19 16:30 11 7x7 Lyga A grupė FK Medžiai 1-5 FM Perkūnas-MV Team BFA arena
21362 2020-01-19 16:30 11 7x7 Lyga A grupė FK IndEx 2-2 FK Aktas BFA arena
21363 2020-01-19 16:30 11 7x7 Lyga A grupė El Dorado 2-3 Sparta BFA arena
21364 2020-01-19 16:30 11 7x7 Lyga A grupė FK TEC 3-6 FK Navigatoriai BFA arena
21357 2020-01-12 15:45 10 7x7 Lyga A grupė Širvintos-VGTU-Vilkai 1-2 FK Aktas BFA arena
21358 2020-01-12 15:45 10 7x7 Lyga A grupė FK Viltis 7-2 FK TEC BFA arena
21359 2020-01-12 15:45 10 7x7 Lyga A grupė FM Perkūnas-MV Team 3-1 FK Navigatoriai BFA arena
21360 2020-01-12 15:45 10 7x7 Lyga A grupė FK Medžiai 3-1 FK IndEx BFA arena
21353 2020-01-12 15:00 9 7x7 Lyga A grupė Širvintos-VGTU-Vilkai 3-0 FK Medžiai BFA arena
21354 2020-01-12 15:00 9 7x7 Lyga A grupė FK Aktas 1-2 FK Navigatoriai BFA arena
21355 2020-01-12 15:00 9 7x7 Lyga A grupė FM Perkūnas-MV Team 8-3 FK Viltis BFA arena
21356 2020-01-12 15:00 9 7x7 Lyga A grupė FK IndEx 3-1 FK TEC BFA arena
21345 2020-01-05 16:15 8 7x7 Lyga A grupė FK Medžiai 6-2 FK TEC Sportima
21346 2020-01-05 16:15 8 7x7 Lyga A grupė FK Viltis 1-3 FK Aktas Sportima
21347 2020-01-05 16:15 8 7x7 Lyga A grupė Širvintos-VGTU-Vilkai 3-2 El Dorado Sportima
21348 2020-01-05 16:15 8 7x7 Lyga A grupė Sparta 6-5 FM Perkūnas-MV Team Sportima
21341 2020-01-05 15:30 7 7x7 Lyga A grupė Sparta 5-5 Širvintos-VGTU-Vilkai Sportima
21342 2020-01-05 15:30 7 7x7 Lyga A grupė FK Medžiai 3-0 FK Viltis Sportima
21343 2020-01-05 15:30 7 7x7 Lyga A grupė El Dorado 2-1 FK Aktas Sportima
21344 2020-01-05 15:30 7 7x7 Lyga A grupė FK TEC 2-8 FM Perkūnas-MV Team Sportima
21281 2019-12-29 16:15 6 7x7 Lyga A grupė FK Viltis 6-2 FK IndEx Sportima
21282 2019-12-29 16:15 6 7x7 Lyga A grupė FK Navigatoriai 5-3 Širvintos-VGTU-Vilkai Sportima
21283 2019-12-29 16:15 6 7x7 Lyga A grupė FK Medžiai 0-5 El Dorado Sportima
21284 2019-12-29 16:15 6 7x7 Lyga A grupė Sparta 5-2 FK TEC Sportima
21277 2019-12-29 15:30 5 7x7 Lyga A grupė FK Viltis 3-4 FK Navigatoriai Sportima
21278 2019-12-29 15:30 5 7x7 Lyga A grupė Širvintos-VGTU-Vilkai 4-1 FK IndEx Sportima
21279 2019-12-29 15:30 5 7x7 Lyga A grupė FK Medžiai 2-3 Sparta Sportima
21280 2019-12-29 15:30 5 7x7 Lyga A grupė FK TEC 0-3 El Dorado Sportima
21249 2019-12-15 19:45 4 7x7 Lyga A grupė FK Navigatoriai 2-8 FK Medžiai BFA arena
21250 2019-12-15 19:45 4 7x7 Lyga A grupė FK IndEx 3-9 Sparta BFA arena
21251 2019-12-15 19:45 4 7x7 Lyga A grupė FK Viltis 1-2 El Dorado BFA arena
21252 2019-12-15 19:45 4 7x7 Lyga A grupė FM Perkūnas-MV Team 4-3 FK Aktas BFA arena
21245 2019-12-15 19:00 3 7x7 Lyga A grupė FK Medžiai 2-0 FK Aktas BFA arena
21246 2019-12-15 19:00 3 7x7 Lyga A grupė Sparta 2-0 FK Viltis BFA arena
21247 2019-12-15 19:00 3 7x7 Lyga A grupė FM Perkūnas-MV Team 6-2 FK IndEx BFA arena
21248 2019-12-15 19:00 3 7x7 Lyga A grupė FK Navigatoriai 0-2 El Dorado BFA arena
21241 2019-12-08 15:45 2 7x7 Lyga A grupė FM Perkūnas-MV Team 1-4 Širvintos-VGTU-Vilkai BFA arena
21242 2019-12-08 15:45 2 7x7 Lyga A grupė FK IndEx 3-7 El Dorado BFA arena
21243 2019-12-08 15:45 2 7x7 Lyga A grupė Sparta 5-4 FK Navigatoriai BFA arena
21244 2019-12-08 15:45 2 7x7 Lyga A grupė FK TEC 4-12 FK Aktas BFA arena
21237 2019-12-08 15:00 1 7x7 Lyga A grupė FK Aktas 2-5 Sparta BFA arena
21238 2019-12-08 15:00 1 7x7 Lyga A grupė FK Navigatoriai 3-5 FK IndEx BFA arena
21239 2019-12-08 15:00 1 7x7 Lyga A grupė El Dorado 2-4 FM Perkūnas-MV Team BFA arena
21240 2019-12-08 15:00 1 7x7 Lyga A grupė Širvintos-VGTU-Vilkai 2-2 FK TEC BFA arena
Nr. Data Laikas Turas Turnyras Rungtynės Stadionas
21381 2020-01-19 15:45 12 7x7 Lyga B grupė Vieni vartai 3-3 FK Lentvaris BFA arena
21382 2020-01-19 15:45 12 7x7 Lyga B grupė FK 78 2-2 VSG United BFA arena
21383 2020-01-19 15:45 12 7x7 Lyga B grupė IFEX Margiris 8-2 Spartakas BFA arena
21384 2020-01-19 15:45 12 7x7 Lyga B grupė FK Ave.Ko. 0-4 Šalčininkėlių FK Visinčia BFA arena
21377 2020-01-19 15:00 11 7x7 Lyga B grupė FK Lentvaris 1-4 Vieni vartai BFA arena
21378 2020-01-19 15:00 11 7x7 Lyga B grupė VSG United 1-3 FK 78 BFA arena
21379 2020-01-19 15:00 11 7x7 Lyga B grupė Spartakas 0-2 IFEX Margiris BFA arena
21380 2020-01-19 15:00 11 7x7 Lyga B grupė Šalčininkėlių FK Visinčia 7-3 FK Ave.Ko. BFA arena
21373 2020-01-12 17:15 10 7x7 Lyga B grupė VJFK Trakai 3-5 FK 78 BFA arena
21374 2020-01-12 17:15 10 7x7 Lyga B grupė FK Ozas 5-7 Šalčininkėlių FK Visinčia BFA arena
21375 2020-01-12 17:15 10 7x7 Lyga B grupė Vieni vartai 1-3 FK Ave.Ko. BFA arena
21376 2020-01-12 17:15 10 7x7 Lyga B grupė FK Lentvaris 3-4 VSG United BFA arena
21369 2020-01-12 16:30 9 7x7 Lyga B grupė VJFK Trakai 1-4 FK Lentvaris BFA arena
21370 2020-01-12 16:30 9 7x7 Lyga B grupė FK 78 5-3 FK Ave.Ko. BFA arena
21371 2020-01-12 16:30 9 7x7 Lyga B grupė Vieni vartai 2-3 FK Ozas BFA arena
21372 2020-01-12 16:30 9 7x7 Lyga B grupė VSG United 1-7 Šalčininkėlių FK Visinčia BFA arena
21337 2020-01-05 14:45 8 7x7 Lyga B grupė FK Lentvaris 4-7 Šalčininkėlių FK Visinčia Sportima
21338 2020-01-05 14:45 8 7x7 Lyga B grupė FK Ozas 2-4 FK 78 Sportima
21339 2020-01-05 14:45 8 7x7 Lyga B grupė VJFK Trakai 3-6 Spartakas Sportima
21340 2020-01-05 14:45 8 7x7 Lyga B grupė IFEX Margiris 5-1 Vieni vartai Sportima
21333 2020-01-05 14:00 7 7x7 Lyga B grupė IFEX Margiris 8-4 VJFK Trakai Sportima
21334 2020-01-05 14:00 7 7x7 Lyga B grupė FK Lentvaris 2-4 FK Ozas Sportima
21335 2020-01-05 14:00 7 7x7 Lyga B grupė Spartakas 2-5 FK 78 Sportima
21336 2020-01-05 14:00 7 7x7 Lyga B grupė Šalčininkėlių FK Visinčia 4-3 Vieni vartai Sportima
21273 2019-12-29 14:45 6 7x7 Lyga B grupė FK Ozas 4-1 VSG United Sportima
21274 2019-12-29 14:45 6 7x7 Lyga B grupė FK Ave.Ko. 3-3 VJFK Trakai Sportima
21275 2019-12-29 14:45 6 7x7 Lyga B grupė FK Lentvaris 1-4 Spartakas Sportima
21276 2019-12-29 14:45 6 7x7 Lyga B grupė IFEX Margiris 5-3 Šalčininkėlių FK Visinčia Sportima
21269 2019-12-29 14:00 5 7x7 Lyga B grupė FK Ozas 4-2 FK Ave.Ko. Sportima
21270 2019-12-29 14:00 5 7x7 Lyga B grupė VJFK Trakai 2-0 VSG United Sportima
21271 2019-12-29 14:00 5 7x7 Lyga B grupė FK Lentvaris 3-10 IFEX Margiris Sportima
21272 2019-12-29 14:00 5 7x7 Lyga B grupė Šalčininkėlių FK Visinčia 6-2 Spartakas Sportima
21265 2019-12-15 21:15 4 7x7 Lyga B grupė FK Ave.Ko. 3-3 FK Lentvaris BFA arena
21266 2019-12-15 21:15 4 7x7 Lyga B grupė VSG United 0-7 IFEX Margiris BFA arena
21267 2019-12-15 21:15 4 7x7 Lyga B grupė FK Ozas 1-4 Spartakas BFA arena
21268 2019-12-15 21:15 4 7x7 Lyga B grupė Vieni vartai 2-5 FK 78 BFA arena
21261 2019-12-15 20:30 3 7x7 Lyga B grupė FK Lentvaris 2-7 FK 78 BFA arena
21262 2019-12-15 20:30 3 7x7 Lyga B grupė IFEX Margiris 1-1 FK Ozas BFA arena
21263 2019-12-15 20:30 3 7x7 Lyga B grupė Vieni vartai 7-1 VSG United BFA arena
21264 2019-12-15 20:30 3 7x7 Lyga B grupė FK Ave.Ko. 4-2 Spartakas BFA arena
21257 2019-12-08 17:15 2 7x7 Lyga B grupė Vieni vartai 4-3 VJFK Trakai BFA arena
21258 2019-12-08 17:15 2 7x7 Lyga B grupė VSG United 2-5 Spartakas BFA arena
21259 2019-12-08 17:15 2 7x7 Lyga B grupė IFEX Margiris 7-1 FK Ave.Ko. BFA arena
21260 2019-12-08 17:15 2 7x7 Lyga B grupė Šalčininkėlių FK Visinčia 11-1 FK 78 BFA arena
21253 2019-12-08 16:30 1 7x7 Lyga B grupė FK 78 0-2 IFEX Margiris BFA arena
21254 2019-12-08 16:30 1 7x7 Lyga B grupė FK Ave.Ko. 1-1 VSG United BFA arena
21255 2019-12-08 16:30 1 7x7 Lyga B grupė Spartakas 1-2 Vieni vartai BFA arena
21256 2019-12-08 16:30 1 7x7 Lyga B grupė VJFK Trakai 2-1 Šalčininkėlių FK Visinčia BFA arena
Nr. Data Laikas Turas Turnyras Rungtynės Stadionas
21427 2020-01-19 16:15 8 7x7 Lyga C grupė FC Vova 10-2 SK Dūkštos Sportima
21428 2020-01-19 16:15 8 7x7 Lyga C grupė FK Geležinis Vilkas 6-2 Western Union Sportima
21421 2020-01-19 15:30 7 7x7 Lyga C grupė Western Union 3-4 FC Vova Sportima
21422 2020-01-19 15:30 7 7x7 Lyga C grupė SK Dūkštos 1-4 FK Geležinis Vilkas Sportima
21423 2020-01-19 14:45 8 7x7 Lyga C grupė SK Nemenčinė-Hegvita 2-1 Navigatoriai Old Boys Sportima
21424 2020-01-19 14:45 8 7x7 Lyga C grupė LMFT Medikas 1-8 Futbolo Broliai RAILANA Sportima
21425 2020-01-19 14:45 8 7x7 Lyga C grupė FK Viesulas 3-10 FK Mostiškės-Tonitra Sportima
21426 2020-01-19 14:45 8 7x7 Lyga C grupė Top Kickers 6-1 FK Dineris Sportima
21417 2020-01-19 14:00 7 7x7 Lyga C grupė Top Kickers 6-3 FK Viesulas Sportima
21418 2020-01-19 14:00 7 7x7 Lyga C grupė SK Nemenčinė-Hegvita 3-2 LMFT Medikas Sportima
21419 2020-01-19 14:00 7 7x7 Lyga C grupė FK Mostiškės-Tonitra 3-3 Futbolo Broliai RAILANA Sportima
21420 2020-01-19 14:00 7 7x7 Lyga C grupė Navigatoriai Old Boys 1-4 FK Dineris Sportima
21391 2020-01-12 16:15 6 7x7 Lyga C grupė LMFT Medikas 7-3 SK Dūkštos Sportima
21392 2020-01-12 16:15 6 7x7 Lyga C grupė Western Union 1-10 FK Viesulas Sportima
21393 2020-01-12 16:15 6 7x7 Lyga C grupė SK Nemenčinė-Hegvita 3-4 FK Mostiškės-Tonitra Sportima
21394 2020-01-12 16:15 6 7x7 Lyga C grupė Top Kickers 3-3 Navigatoriai Old Boys Sportima
21385 2020-01-12 15:30 5 7x7 Lyga C grupė LMFT Medikas 1-3 Western Union Sportima
21386 2020-01-12 15:30 5 7x7 Lyga C grupė FK Viesulas 6-1 SK Dūkštos Sportima
21387 2020-01-12 15:30 5 7x7 Lyga C grupė SK Nemenčinė-Hegvita 3-9 Top Kickers Sportima
21388 2020-01-12 15:30 5 7x7 Lyga C grupė Navigatoriai Old Boys 0-6 FK Mostiškės-Tonitra Sportima
21395 2020-01-12 11:45 6 7x7 Lyga C grupė FC Vova 7-0 FK Dineris Sportima
21396 2020-01-12 11:45 6 7x7 Lyga C grupė FK Geležinis Vilkas 0-2 Futbolo Broliai RAILANA Sportima
21389 2020-01-12 11:00 5 7x7 Lyga C grupė Futbolo Broliai RAILANA 1-0 FC Vova Sportima
21390 2020-01-12 11:00 5 7x7 Lyga C grupė FK Dineris 1-0 FK Geležinis Vilkas Sportima
21305 2020-01-05 15:45 4 7x7 Lyga C grupė Western Union 4-7 SK Nemenčinė-Hegvita BFA arena
21306 2020-01-05 15:45 4 7x7 Lyga C grupė SK Dūkštos 4-3 Top Kickers BFA arena
21307 2020-01-05 15:45 4 7x7 Lyga C grupė LMFT Medikas 3-2 FK Mostiškės-Tonitra BFA arena
21308 2020-01-05 15:45 4 7x7 Lyga C grupė FK Dineris 0-1 Futbolo Broliai RAILANA BFA arena
21301 2020-01-05 15:00 3 7x7 Lyga C grupė SK Nemenčinė-Hegvita 4-8 Futbolo Broliai RAILANA BFA arena
21302 2020-01-05 15:00 3 7x7 Lyga C grupė Top Kickers 6-0 LMFT Medikas BFA arena
21303 2020-01-05 15:00 3 7x7 Lyga C grupė FK Dineris 2-2 SK Dūkštos BFA arena
21304 2020-01-05 15:00 3 7x7 Lyga C grupė Western Union 1-5 FK Mostiškės-Tonitra BFA arena
21291 2019-12-29 15:45 4 7x7 Lyga C grupė FC Vova 2-2 Navigatoriai Old Boys BFA arena
21292 2019-12-29 15:45 4 7x7 Lyga C grupė FK Geležinis Vilkas 2-2 FK Viesulas BFA arena
21287 2019-12-29 15:00 3 7x7 Lyga C grupė FK Viesulas 1-1 FC Vova BFA arena
21288 2019-12-29 15:00 3 7x7 Lyga C grupė Navigatoriai Old Boys 1-0 FK Geležinis Vilkas BFA arena
21233 2019-12-15 14:45 2 7x7 Lyga C grupė FC Vova 1-0 SK Nemenčinė-Hegvita Sportima
21234 2019-12-15 14:45 2 7x7 Lyga C grupė FK Geležinis Vilkas 4-1 LMFT Medikas Sportima
21231 2019-12-15 14:00 1 7x7 Lyga C grupė LMFT Medikas 0-3 FC Vova Sportima
21232 2019-12-15 14:00 1 7x7 Lyga C grupė SK Nemenčinė-Hegvita 4-0 FK Geležinis Vilkas Sportima
21225 2019-12-08 16:15 2 7x7 Lyga C grupė FK Dineris 2-1 FK Viesulas Sportima
21226 2019-12-08 16:15 2 7x7 Lyga C grupė SK Dūkštos 3-1 FK Mostiškės-Tonitra Sportima
21227 2019-12-08 16:15 2 7x7 Lyga C grupė Top Kickers 8-2 Western Union Sportima
21228 2019-12-08 16:15 2 7x7 Lyga C grupė Navigatoriai Old Boys 1-3 Futbolo Broliai RAILANA Sportima
21221 2019-12-08 15:30 1 7x7 Lyga C grupė Futbolo Broliai RAILANA 2-2 Top Kickers Sportima
21222 2019-12-08 15:30 1 7x7 Lyga C grupė Western Union 4-1 SK Dūkštos Sportima
21223 2019-12-08 15:30 1 7x7 Lyga C grupė FK Mostiškės-Tonitra 2-4 FK Dineris Sportima
21224 2019-12-08 15:30 1 7x7 Lyga C grupė FK Viesulas 2-0 Navigatoriai Old Boys Sportima
Nr. Data Laikas Turas Turnyras Rungtynės Stadionas
21433 2020-01-19 13:15 10 7x7 Lyga D grupė FK Ozo tapyrai 2-4 Tėvynės Sąjunga Sportima
21434 2020-01-19 13:15 10 7x7 Lyga D grupė FK Stickers 4-3 FK Reaktyvas Sportima
21435 2020-01-19 13:15 10 7x7 Lyga D grupė Top Kickers-Koloro 3-2 FK Žemaičiai Sportima
21436 2020-01-19 13:15 10 7x7 Lyga D grupė FK Katastrofa 3-6 A komanda Sportima
21429 2020-01-19 12:30 9 7x7 Lyga D grupė FK Ozo tapyrai 3-1 FK Katastrofa Sportima
21430 2020-01-19 12:30 9 7x7 Lyga D grupė Tėvynės Sąjunga 5-1 FK Žemaičiai Sportima
21431 2020-01-19 12:30 9 7x7 Lyga D grupė Top Kickers-Koloro 2-0 FK Stickers Sportima
21432 2020-01-19 12:30 9 7x7 Lyga D grupė A komanda 6-1 FK Reaktyvas Sportima
21403 2020-01-12 14:45 8 7x7 Lyga D grupė FK Katastrofa 3-1 FK Reaktyvas Sportima
21404 2020-01-12 14:45 8 7x7 Lyga D grupė FK Stickers 2-4 Tėvynės Sąjunga Sportima
21405 2020-01-12 14:45 8 7x7 Lyga D grupė FK Ozo tapyrai 3-0 FK Trivartis Sportima
21406 2020-01-12 14:45 8 7x7 Lyga D grupė Viltis B 3-2 Top Kickers-Koloro Sportima
21397 2020-01-12 14:00 7 7x7 Lyga D grupė Viltis B 0-2 FK Ozo tapyrai Sportima
21398 2020-01-12 14:00 7 7x7 Lyga D grupė FK Katastrofa 6-3 FK Stickers Sportima
21399 2020-01-12 14:00 7 7x7 Lyga D grupė FK Trivartis 0-4 Tėvynės Sąjunga Sportima
21400 2020-01-12 14:00 7 7x7 Lyga D grupė FK Reaktyvas 2-2 Top Kickers-Koloro Sportima
21407 2020-01-12 11:45 8 7x7 Lyga D grupė FK PILK 4-5 A komanda Sportima
21408 2020-01-12 11:45 8 7x7 Lyga D grupė FK Polivektris 6-4 FK Žemaičiai Sportima
21401 2020-01-12 11:00 7 7x7 Lyga D grupė FK Žemaičiai 0-1 FK PILK Sportima
21402 2020-01-12 11:00 7 7x7 Lyga D grupė A komanda 3-2 FK Polivektris Sportima
21313 2020-01-05 17:15 6 7x7 Lyga D grupė FK Stickers 1-6 A komanda BFA arena
21314 2020-01-05 17:15 6 7x7 Lyga D grupė FK Žemaičiai 2-3 FK Ozo tapyrai BFA arena
21315 2020-01-05 17:15 6 7x7 Lyga D grupė FK Katastrofa 7-4 FK Trivartis BFA arena
21316 2020-01-05 17:15 6 7x7 Lyga D grupė Viltis B 5-3 FK Reaktyvas BFA arena
21309 2020-01-05 16:30 5 7x7 Lyga D grupė FK Stickers 4-3 FK Žemaičiai BFA arena
21310 2020-01-05 16:30 5 7x7 Lyga D grupė FK Ozo tapyrai 3-3 A komanda BFA arena
21311 2020-01-05 16:30 5 7x7 Lyga D grupė FK Katastrofa 2-4 Viltis B BFA arena
21312 2020-01-05 16:30 5 7x7 Lyga D grupė FK Reaktyvas 3-2 FK Trivartis BFA arena
21321 2020-01-05 11:45 6 7x7 Lyga D grupė FK PILK 1-6 Top Kickers-Koloro Sportima
21322 2020-01-05 11:45 6 7x7 Lyga D grupė FK Polivektris 5-3 Tėvynės Sąjunga Sportima
21317 2020-01-05 11:00 5 7x7 Lyga D grupė Tėvynės Sąjunga 6-2 FK PILK Sportima
21318 2020-01-05 11:00 5 7x7 Lyga D grupė Top Kickers-Koloro 1-4 FK Polivektris Sportima
21289 2019-12-29 15:45 4 7x7 Lyga D grupė FK PILK 1-4 FK Reaktyvas BFA arena
21290 2019-12-29 15:45 4 7x7 Lyga D grupė FK Polivektris 5-4 FK Ozo tapyrai BFA arena
21285 2019-12-29 15:00 3 7x7 Lyga D grupė FK Ozo tapyrai 6-0 FK PILK BFA arena
21286 2019-12-29 15:00 3 7x7 Lyga D grupė FK Reaktyvas 2-1 FK Polivektris BFA arena
21215 2019-12-15 16:15 4 7x7 Lyga D grupė FK Žemaičiai 1-3 FK Katastrofa Sportima
21216 2019-12-15 16:15 4 7x7 Lyga D grupė A komanda 3-4 Viltis B Sportima
21217 2019-12-15 16:15 4 7x7 Lyga D grupė FK Stickers 2-2 FK Trivartis Sportima
21218 2019-12-15 16:15 4 7x7 Lyga D grupė Top Kickers-Koloro 1-3 Tėvynės Sąjunga Sportima
21211 2019-12-15 15:30 3 7x7 Lyga D grupė FK Katastrofa 1-2 Tėvynės Sąjunga Sportima
21212 2019-12-15 15:30 3 7x7 Lyga D grupė Viltis B 1-2 FK Stickers Sportima
21213 2019-12-15 15:30 3 7x7 Lyga D grupė Top Kickers-Koloro 0-12 A komanda Sportima
21214 2019-12-15 15:30 3 7x7 Lyga D grupė FK Žemaičiai 5-3 FK Trivartis Sportima
21200 2019-12-08 14:45 2 7x7 Lyga D grupė FK PILK 2-3 FK Katastrofa Sportima
21201 2019-12-08 14:45 2 7x7 Lyga D grupė FK Polivektris 7-3 FK Stickers Sportima
21198 2019-12-08 14:00 1 7x7 Lyga D grupė FK Stickers 2-3 FK PILK Sportima
21199 2019-12-08 14:00 1 7x7 Lyga D grupė FK Katastrofa 3-4 FK Polivektris Sportima
21194 2019-12-01 16:15 2 7x7 Lyga D grupė Top Kickers-Koloro 1-6 FK Ozo tapyrai Sportima
21195 2019-12-01 16:15 2 7x7 Lyga D grupė A komanda 11-6 FK Trivartis Sportima
21196 2019-12-01 16:15 2 7x7 Lyga D grupė Viltis B 4-3 FK Žemaičiai Sportima
21197 2019-12-01 16:15 2 7x7 Lyga D grupė FK Reaktyvas 5-2 Tėvynės Sąjunga Sportima
21190 2019-12-01 15:30 1 7x7 Lyga D grupė Tėvynės Sąjunga 0-2 Viltis B Sportima
21191 2019-12-01 15:30 1 7x7 Lyga D grupė FK Žemaičiai 1-4 A komanda Sportima
21192 2019-12-01 15:30 1 7x7 Lyga D grupė FK Trivartis 1-1 Top Kickers-Koloro Sportima
21193 2019-12-01 15:30 1 7x7 Lyga D grupė FK Ozo tapyrai 3-1 FK Reaktyvas Sportima
Nr. Data Laikas Turas Turnyras Rungtynės Stadionas
21447 2020-01-19 16:15 10 7x7 Lyga E grupė FK Odisėjas 6-3 FK Pagiriai Sportima
21448 2020-01-19 16:15 10 7x7 Lyga E grupė Ave.Ko. 2 2-3 FK Olandai Sportima
21441 2020-01-19 15:30 9 7x7 Lyga E grupė FK Olandai 3-2 FK Odisėjas Sportima
21442 2020-01-19 15:30 9 7x7 Lyga E grupė FK Pagiriai 6-5 Ave.Ko. 2 Sportima
21443 2020-01-19 11:45 10 7x7 Lyga E grupė WorldOne United 0-1 FK Futboliukas Sportima
21444 2020-01-19 11:45 10 7x7 Lyga E grupė Gariūnai 2-2 Ataka Sportima
21445 2020-01-19 11:45 10 7x7 Lyga E grupė SKK Oniksas-TEC 4-2 Imperialas Sportima
21446 2020-01-19 11:45 10 7x7 Lyga E grupė FK Euforija-Tirola 9-0 FK Vilniaus Partizanas-G.Vilkas Sportima
21437 2020-01-19 11:00 9 7x7 Lyga E grupė WorldOne United 0-10 FK Euforija-Tirola Sportima
21438 2020-01-19 11:00 9 7x7 Lyga E grupė FK Futboliukas 0-1 Imperialas Sportima
21439 2020-01-19 11:00 9 7x7 Lyga E grupė SKK Oniksas-TEC 5-2 Gariūnai Sportima
21440 2020-01-19 11:00 9 7x7 Lyga E grupė FK Vilniaus Partizanas-G.Vilkas 2-6 Ataka Sportima
21413 2020-01-12 13:15 8 7x7 Lyga E grupė FK Euforija-Tirola 3-8 Ataka Sportima
21414 2020-01-12 13:15 8 7x7 Lyga E grupė Gariūnai 3-4 FK Futboliukas Sportima
21415 2020-01-12 13:15 8 7x7 Lyga E grupė WorldOne United 2-3 FK Olandai Sportima
21416 2020-01-12 13:15 8 7x7 Lyga E grupė FK Pagiriai 3-2 SKK Oniksas-TEC Sportima
21409 2020-01-12 12:30 7 7x7 Lyga E grupė FK Pagiriai 5-1 WorldOne United Sportima
21410 2020-01-12 12:30 7 7x7 Lyga E grupė FK Euforija-Tirola 4-2 Gariūnai Sportima
21411 2020-01-12 12:30 7 7x7 Lyga E grupė FK Olandai 1-3 FK Futboliukas Sportima
21412 2020-01-12 12:30 7 7x7 Lyga E grupė Ataka 6-3 SKK Oniksas-TEC Sportima
21329 2020-01-05 13:15 6 7x7 Lyga E grupė Gariūnai 11-2 FK Vilniaus Partizanas-G.Vilkas Sportima
21330 2020-01-05 13:15 6 7x7 Lyga E grupė Imperialas 2-1 WorldOne United Sportima
21331 2020-01-05 13:15 6 7x7 Lyga E grupė FK Euforija-Tirola 3-3 FK Olandai Sportima
21332 2020-01-05 13:15 6 7x7 Lyga E grupė FK Pagiriai 1-8 Ataka Sportima
21325 2020-01-05 12:30 5 7x7 Lyga E grupė Gariūnai 3-0 Imperialas Sportima
21326 2020-01-05 12:30 5 7x7 Lyga E grupė WorldOne United 4-0 FK Vilniaus Partizanas-G.Vilkas Sportima
21327 2020-01-05 12:30 5 7x7 Lyga E grupė FK Euforija-Tirola 3-4 FK Pagiriai Sportima
21328 2020-01-05 12:30 5 7x7 Lyga E grupė Ataka 4-1 FK Olandai Sportima
21323 2020-01-05 11:45 6 7x7 Lyga E grupė FK Odisėjas 1-9 SKK Oniksas-TEC Sportima
21324 2020-01-05 11:45 6 7x7 Lyga E grupė Ave.Ko. 2 2-3 FK Futboliukas Sportima
21319 2020-01-05 11:00 5 7x7 Lyga E grupė FK Futboliukas 2-1 FK Odisėjas Sportima
21320 2020-01-05 11:00 5 7x7 Lyga E grupė SKK Oniksas-TEC 14-4 Ave.Ko. 2 Sportima
21297 2019-12-29 17:15 4 7x7 Lyga E grupė Imperialas 2-5 FK Euforija-Tirola BFA arena
21298 2019-12-29 17:15 4 7x7 Lyga E grupė FK Vilniaus Partizanas-G.Vilkas 2-4 FK Pagiriai BFA arena
21299 2019-12-29 17:15 4 7x7 Lyga E grupė Gariūnai 8-2 FK Olandai BFA arena
21300 2019-12-29 17:15 4 7x7 Lyga E grupė SKK Oniksas-TEC 3-0 FK Futboliukas BFA arena
21293 2019-12-29 16:30 3 7x7 Lyga E grupė FK Euforija-Tirola 5-2 FK Futboliukas BFA arena
21294 2019-12-29 16:30 3 7x7 Lyga E grupė FK Pagiriai 2-4 Gariūnai BFA arena
21295 2019-12-29 16:30 3 7x7 Lyga E grupė SKK Oniksas-TEC 6-1 FK Vilniaus Partizanas-G.Vilkas BFA arena
21296 2019-12-29 16:30 3 7x7 Lyga E grupė Imperialas 2-0 FK Olandai BFA arena
21235 2019-12-15 14:45 4 7x7 Lyga E grupė FK Odisėjas 1-4 Ataka Sportima
21236 2019-12-15 14:45 4 7x7 Lyga E grupė Ave.Ko. 2 1-4 WorldOne United Sportima
21229 2019-12-15 14:00 3 7x7 Lyga E grupė WorldOne United 1-4 FK Odisėjas Sportima
21230 2019-12-15 14:00 3 7x7 Lyga E grupė Ataka 9-2 Ave.Ko. 2 Sportima
21209 2019-12-08 14:45 2 7x7 Lyga E grupė FK Odisėjas 2-3 FK Euforija-Tirola Sportima
21210 2019-12-08 14:45 2 7x7 Lyga E grupė Ave.Ko. 2 2-11 Gariūnai Sportima
21204 2019-12-08 14:00 1 7x7 Lyga E grupė Gariūnai 8-2 FK Odisėjas Sportima
21205 2019-12-08 14:00 1 7x7 Lyga E grupė FK Euforija-Tirola 6-2 Ave.Ko. 2 Sportima
21206 2019-12-01 14:45 2 7x7 Lyga E grupė SKK Oniksas-TEC 4-4 WorldOne United Sportima
21207 2019-12-01 14:45 2 7x7 Lyga E grupė FK Pagiriai 0-5 Imperialas Sportima
21208 2019-12-01 14:45 2 7x7 Lyga E grupė Ataka 7-2 FK Futboliukas Sportima
21220 2019-12-01 14:45 2 7x7 Lyga E grupė FK Vilniaus Partizanas-G.Vilkas 6-1 FK Olandai Sportima
21189 2019-12-01 14:00 1 7x7 Lyga E grupė FK Futboliukas 1-1 FK Pagiriai Sportima
21202 2019-12-01 14:00 1 7x7 Lyga E grupė FK Olandai 2-2 SKK Oniksas-TEC Sportima
21203 2019-12-01 14:00 1 7x7 Lyga E grupė WorldOne United 2-3 Ataka Sportima
21219 2019-12-01 14:00 1 7x7 Lyga E grupė Imperialas 1-2 FK Vilniaus Partizanas-G.Vilkas Sportima