Nr. Data Laikas Turas Turnyras Rungtynės Stadionas
24640 2022-06-26 17:00 1 SFL A Divizionas FK Ave.Ko. 4-2 SK Nemenčinė-Hegvita Mickūnų stadionas
24807 2022-06-19 17:00 9 SFL A Divizionas FK Ave.Ko. 4-1 Kaišiadorys-Baltai Mickūnų stadionas
24809 2022-06-19 17:00 9 SFL A Divizionas SK Nemenčinė-Hegvita 2-5 FK Granitas B Nemenčinė
24810 2022-06-19 16:00 9 SFL A Divizionas Top Kickers 4-2 FK Euforija-Tirola Senvagės stadionas
24806 2022-06-18 16:30 9 SFL A Divizionas FK Lentvaris 6-2 Gariūnai Trakų naujas
24808 2022-06-18 16:00 9 SFL A Divizionas SK Modulis 1-2 FK Salininkai Pabradė
24788 2022-06-13 20:10 8 SFL A Divizionas Gariūnai 1-1 FK Ave.Ko. Fabijoniškių VFM
24785 2022-06-12 18:00 8 SFL A Divizionas FK Euforija-Tirola 2-3 Kaišiadorys-Baltai Širvintų stadionas
24786 2022-06-12 17:00 8 SFL A Divizionas FK Salininkai 5-2 FK Lentvaris Dilgynė
24789 2022-06-12 17:00 8 SFL A Divizionas Top Kickers 4-2 SK Nemenčinė-Hegvita BFA arena
24787 2022-06-11 16:00 8 SFL A Divizionas SK Modulis 2-1 FK Granitas B Pabradė
24767 2022-06-06 20:10 7 SFL A Divizionas Gariūnai 6-3 SK Modulis Fabijoniškių VFM
24766 2022-06-05 17:00 7 SFL A Divizionas SK Nemenčinė-Hegvita 2-3 FK Salininkai Nemenčinė
24768 2022-06-05 15:00 7 SFL A Divizionas FK Granitas B 2-1 Top Kickers Naujoji Vilnia (naujasis)
24764 2022-06-05 12:45 7 SFL A Divizionas FK Euforija-Tirola 2-2 FK Ave.Ko. Širvintų stadionas
24765 2022-06-03 19:00 7 SFL A Divizionas Kaišiadorys-Baltai 0-0 FK Lentvaris Kaišiadorių centr. stad.
24745 2022-06-02 19:00 6 SFL A Divizionas SK Modulis 1-3 SK Nemenčinė-Hegvita Pabradė
24746 2022-05-30 20:10 6 SFL A Divizionas Gariūnai 3-3 FK Euforija-Tirola Fabijoniškių VFM
24747 2022-05-29 18:00 6 SFL A Divizionas FK Granitas B 0-3 FK Ave.Ko. Naujoji Vilnia (naujasis)
24744 2022-05-29 17:00 6 SFL A Divizionas FK Salininkai 1-5 Kaišiadorys-Baltai Dilgynė
24725 2022-05-22 17:00 5 SFL A Divizionas SK Nemenčinė-Hegvita 3-1 Gariūnai Nemenčinė
24722 2022-05-22 14:45 5 SFL A Divizionas FK Euforija-Tirola 1-2 FK Granitas B Širvintų stadionas
24724 2022-05-21 17:00 5 SFL A Divizionas FK Lentvaris 3-1 FK Ave.Ko. Trakų naujas
24726 2022-05-21 17:00 5 SFL A Divizionas Top Kickers 5-1 FK Salininkai BFA arena
24723 2022-05-20 19:00 5 SFL A Divizionas Kaišiadorys-Baltai 2-4 SK Modulis Kaišiadorių centr. stad.
24705 2022-05-16 21:30 4 SFL A Divizionas Top Kickers 3-4 SK Modulis BFA arena
24703 2022-05-15 17:00 4 SFL A Divizionas FK Salininkai 1-1 FK Ave.Ko. Dilgynė
24704 2022-05-15 17:00 4 SFL A Divizionas SK Nemenčinė-Hegvita 1-0 FK Euforija-Tirola Nemenčinė
24702 2022-05-15 16:00 4 SFL A Divizionas FK Lentvaris 2-2 FK Granitas B Fanų stadionas
24701 2022-05-15 12:00 4 SFL A Divizionas Kaišiadorys-Baltai 3-2 Gariūnai Kaišiadorių centr. stad.
24684 2022-05-08 19:30 3 SFL A Divizionas Top Kickers 3-2 Gariūnai BFA arena
24682 2022-05-08 17:00 3 SFL A Divizionas FK Salininkai 4-3 FK Granitas B Dilgynė
24683 2022-05-08 17:00 3 SFL A Divizionas FK Ave.Ko. 5-1 SK Modulis Mickūnų stadionas
24680 2022-05-08 16:00 3 SFL A Divizionas FK Euforija-Tirola 5-2 FK Lentvaris Širvintų stadionas
24681 2022-05-06 19:10 3 SFL A Divizionas Kaišiadorys-Baltai 0-0 SK Nemenčinė-Hegvita Kaišiadorių centr. stad.
24662 2022-05-02 20:10 2 SFL A Divizionas Gariūnai 3-2 FK Salininkai Fabijoniškių VFM
24663 2022-05-01 17:30 2 SFL A Divizionas FK Granitas B 1-0 Kaišiadorys-Baltai Kaišiadorių centr. stad.
24659 2022-05-01 17:00 2 SFL A Divizionas FK Ave.Ko. 3-1 Top Kickers Kalveliai
24661 2022-05-01 17:00 2 SFL A Divizionas SK Nemenčinė-Hegvita 12-1 FK Lentvaris Gedimino gimn. stadionas
24660 2022-04-30 16:00 2 SFL A Divizionas SK Modulis 3-0 FK Euforija-Tirola Pabradė
24638 2022-04-24 18:00 1 SFL A Divizionas FK Euforija-Tirola 2-4 FK Salininkai Širvintų stadionas
24639 2022-04-23 17:00 1 SFL A Divizionas Kaišiadorys-Baltai 1-2 Top Kickers Kaišiadorių centr. stad.
24641 2022-04-23 16:00 1 SFL A Divizionas SK Modulis 2-0 FK Lentvaris Pabradė
24642 2022-04-22 20:30 1 SFL A Divizionas FK Granitas B 4-0 Gariūnai BFA arena
Nr. Data Laikas Turas Turnyras Rungtynės Stadionas
24846 2022-07-02 11:00 11 SFL B Divizionas FK Granitas Senjorai 1-2 Ataka Naujoji Vilnia (naujasis)
24829 2022-06-26 20:00 10 SFL B Divizionas Tėvynės Sąjunga 1-0 FK Granitas Senjorai Fanų stadionas
24831 2022-06-26 20:00 10 SFL B Divizionas Ataka 3-2 FK Futboliukas Pilaitės stadionas
24830 2022-06-26 19:30 10 SFL B Divizionas Viltis B 5-1 SK Skaidiškės LFF stadionas
24827 2022-06-26 18:00 10 SFL B Divizionas FK Katastrofa 0-8 FKS Ukmergė B Fanų stadionas
24812 2022-06-19 20:00 9 SFL B Divizionas FK Futboliukas 5-1 Vieni vartai Fanų stadionas
24811 2022-06-19 18:00 9 SFL B Divizionas Imperialas 3-1 Viltis B Fanų stadionas
24813 2022-06-19 18:00 9 SFL B Divizionas SK Skaidiškės 2-7 FK Granitas Senjorai Rudaminos žolės ried.
24816 2022-06-19 15:00 9 SFL B Divizionas FK Anykščiai 5-2 FK Katastrofa Anykščių m. stadionas
24814 2022-06-18 17:30 9 SFL B Divizionas Ataka 1-3 Tėvynės Sąjunga Pilaitės stadionas
24815 2022-06-17 19:00 9 SFL B Divizionas FKS Ukmergė B 2-1 Navigatoriai Old Boys Ukmergės centrinis
24790 2022-06-14 21:30 8 SFL B Divizionas Vieni vartai 2-3 SK Skaidiškės Fanų stadionas
24793 2022-06-13 20:20 8 SFL B Divizionas Navigatoriai Old Boys 5-2 FK Katastrofa Senvagės stadionas
24791 2022-06-12 18:00 8 SFL B Divizionas Imperialas 3-4 FK Futboliukas Fanų stadionas
24792 2022-06-12 17:00 8 SFL B Divizionas Viltis B 0-1 Ataka LFF stadionas
24795 2022-06-12 15:00 8 SFL B Divizionas FK Anykščiai 1-2 FK Granitas Senjorai Anykščių m. stadionas
24794 2022-06-10 19:30 8 SFL B Divizionas FKS Ukmergė B 3-4 Tėvynės Sąjunga Ukmergės centrinis
24770 2022-06-05 20:00 7 SFL B Divizionas FK Futboliukas 1-2 FK Anykščiai Fanų stadionas
24773 2022-06-05 19:00 7 SFL B Divizionas Viltis B 1-3 Navigatoriai Old Boys LFF stadionas
24769 2022-06-05 18:00 7 SFL B Divizionas Imperialas 0-8 Tėvynės Sąjunga Fanų stadionas
24771 2022-06-05 16:00 7 SFL B Divizionas SK Skaidiškės 4-6 Ataka Rudaminos žolės ried.
24772 2022-06-04 12:45 7 SFL B Divizionas FK Granitas Senjorai 3-1 FK Katastrofa Naujoji Vilnia (naujasis)
24749 2022-05-31 21:30 6 SFL B Divizionas Vieni vartai 2-5 FK Anykščiai Fanų stadionas
24752 2022-05-30 20:20 6 SFL B Divizionas Navigatoriai Old Boys 3-2 FK Granitas Senjorai Senvagės stadionas
24750 2022-05-29 20:00 6 SFL B Divizionas FK Futboliukas 0-2 Viltis B Fanų stadionas
24753 2022-05-29 20:00 6 SFL B Divizionas Ataka 3-3 FKS Ukmergė B Pilaitės stadionas
24748 2022-05-29 18:00 6 SFL B Divizionas FK Katastrofa 1-5 Tėvynės Sąjunga Fanų stadionas
24751 2022-05-29 18:00 6 SFL B Divizionas SK Skaidiškės 5-3 Imperialas Rudaminos žolės ried.
24730 2022-05-22 20:30 5 SFL B Divizionas Viltis B 4-1 Vieni vartai LFF stadionas
24728 2022-05-22 20:00 5 SFL B Divizionas Tėvynės Sąjunga 2-2 Navigatoriai Old Boys Fanų stadionas
24729 2022-05-22 19:00 5 SFL B Divizionas FK Granitas Senjorai 0-0 FK Futboliukas Fabijoniškių VFM
24727 2022-05-22 18:00 5 SFL B Divizionas FK Katastrofa 3-1 SK Skaidiškės Fanų stadionas
24731 2022-05-21 17:30 5 SFL B Divizionas Ataka 9-1 Imperialas Pilaitės stadionas
24732 2022-05-21 14:00 5 SFL B Divizionas FKS Ukmergė B 2-1 FK Anykščiai Ukmergės centrinis
24707 2022-05-18 21:30 4 SFL B Divizionas Vieni vartai 0-2 FK Granitas Senjorai Fanų stadionas
24709 2022-05-16 20:20 4 SFL B Divizionas Navigatoriai Old Boys 2-1 SK Skaidiškės Senvagės stadionas
24708 2022-05-15 20:00 4 SFL B Divizionas FK Futboliukas 1-7 Tėvynės Sąjunga Fanų stadionas
24706 2022-05-15 18:00 4 SFL B Divizionas FK Katastrofa 2-1 Imperialas Fanų stadionas
24710 2022-05-15 16:00 4 SFL B Divizionas FKS Ukmergė B 3-4 Viltis B Ukmergės centrinis
24711 2022-05-15 15:00 4 SFL B Divizionas FK Anykščiai 3-2 Ataka Anykščių m. stadionas
24687 2022-05-08 20:00 3 SFL B Divizionas Tėvynės Sąjunga 5-2 Vieni vartai Fanų stadionas
24690 2022-05-08 20:00 3 SFL B Divizionas Ataka 3-3 FK Katastrofa Pilaitės stadionas
24685 2022-05-08 18:00 3 SFL B Divizionas Imperialas 2-0 Navigatoriai Old Boys Fanų stadionas
24686 2022-05-08 18:00 3 SFL B Divizionas SK Skaidiškės 1-0 FK Futboliukas Rudaminos žolės ried.
24689 2022-05-08 18:00 3 SFL B Divizionas Viltis B 1-2 FK Anykščiai LFF stadionas
24688 2022-05-06 19:00 3 SFL B Divizionas FK Granitas Senjorai 2-3 FKS Ukmergė B Mickūnų stadionas
24668 2022-05-02 20:20 2 SFL B Divizionas Navigatoriai Old Boys 0-1 FK Anykščiai Senvagės stadionas
24665 2022-05-01 20:00 2 SFL B Divizionas FK Futboliukas 1-0 FKS Ukmergė B Fanų stadionas
24669 2022-05-01 20:00 2 SFL B Divizionas Ataka 5-1 Vieni vartai Pilaitės stadionas
24664 2022-05-01 18:00 2 SFL B Divizionas Imperialas 0-3 FK Granitas Senjorai Fanų stadionas
24666 2022-05-01 18:00 2 SFL B Divizionas SK Skaidiškės 2-6 Tėvynės Sąjunga Rudaminos žolės ried.
24667 2022-05-01 16:00 2 SFL B Divizionas Viltis B 2-1 FK Katastrofa Fanų stadionas
24648 2022-04-27 20:20 1 SFL B Divizionas Navigatoriai Old Boys 1-5 Ataka Senvagės stadionas
24644 2022-04-25 21:30 1 SFL B Divizionas Vieni vartai 1-1 Imperialas Fanų stadionas
24646 2022-04-24 20:00 1 SFL B Divizionas Tėvynės Sąjunga 2-1 FK Anykščiai Fanų stadionas
24643 2022-04-24 18:00 1 SFL B Divizionas FK Katastrofa 5-2 FK Futboliukas Fanų stadionas
24647 2022-04-24 17:00 1 SFL B Divizionas Viltis B 2-0 FK Granitas Senjorai LFF stadionas
24645 2022-04-24 16:00 1 SFL B Divizionas SK Skaidiškės 0-1 FKS Ukmergė B Rudaminos žolės ried.
Nr. Data Laikas Turas Turnyras Rungtynės Stadionas
24852 2022-07-01 20:00 11 SFL C Divizionas FC Vova Juniors 1-2 Ketera Visinčia Senvagės stadionas
24851 2022-06-29 19:00 11 SFL C Divizionas SK Pressas 1-2 FK Medžiai 2 LEU
24834 2022-06-27 20:00 10 SFL C Divizionas FK PILK 3-1 FK Reaktyvas Fabijoniškių VFM
24833 2022-06-26 19:30 10 SFL C Divizionas FK Ozo tapyrai 5-1 FC Vova Juniors Panerio
24835 2022-06-26 19:00 10 SFL C Divizionas FK Olandai 2-1 SK Pressas BFA arena
24837 2022-06-26 16:00 10 SFL C Divizionas Top Kickers-Koloro 4-1 FK Viesulas Senvagės stadionas
24818 2022-06-22 21:30 9 SFL C Divizionas SK Pressas 3-1 FK PILK Fanų stadionas
24836 2022-06-22 20:15 10 SFL C Divizionas FK Medžiai 2 1-1 A Komanda-Margiris B Senvagės stadionas
24817 2022-06-19 20:00 9 SFL C Divizionas FK Reaktyvas 1-2 FK Ozo tapyrai Senvagės stadionas
24821 2022-06-19 14:45 9 SFL C Divizionas A Komanda-Margiris B 1-0 FK Viesulas Širvintų stadionas
24819 2022-06-19 14:00 9 SFL C Divizionas Top Kickers-Koloro 1-4 Ketera Visinčia Senvagės stadionas
24820 2022-06-17 20:00 9 SFL C Divizionas FC Vova Juniors 0-4 FK Medžiai 2 Senvagės stadionas
24796 2022-06-12 18:00 8 SFL C Divizionas FK Viesulas 1-2 FK Medžiai 2 Fabijoniškių VFM
24800 2022-06-12 15:00 8 SFL C Divizionas Ketera Visinčia 9-1 FK Ozo tapyrai Šalčininkų 1000-ečio Gimnazijos
24799 2022-06-12 14:00 8 SFL C Divizionas A Komanda-Margiris B 1-2 FK Olandai Širvintų stadionas
24798 2022-06-10 20:00 8 SFL C Divizionas FC Vova Juniors 3-2 SK Pressas Senvagės stadionas
24775 2022-06-05 19:00 7 SFL C Divizionas FK Olandai 3-0 FK Reaktyvas BFA arena
24776 2022-06-05 16:00 7 SFL C Divizionas Top Kickers-Koloro 0-5 FK Medžiai 2 Senvagės stadionas
24779 2022-06-05 14:00 7 SFL C Divizionas Ketera Visinčia 5-4 FK Viesulas Šalčininkėliai
24778 2022-06-05 11:00 7 SFL C Divizionas A Komanda-Margiris B 4-2 FK Ozo tapyrai Širvintų stadionas
24777 2022-06-03 20:00 7 SFL C Divizionas FC Vova Juniors 5-0 FK PILK Senvagės stadionas
24755 2022-05-29 18:30 6 SFL C Divizionas FK Ozo tapyrai 2-0 FK PILK Panerio
24754 2022-05-29 18:00 6 SFL C Divizionas FK Viesulas 3-2 SK Pressas Fabijoniškių VFM
24757 2022-05-29 17:00 6 SFL C Divizionas Top Kickers-Koloro 5-5 FC Vova Juniors BFA arena
24756 2022-05-27 20:10 6 SFL C Divizionas FK Medžiai 2 2-1 FK Olandai Senvagės stadionas
24736 2022-05-25 21:30 5 SFL C Divizionas SK Pressas 1-1 Ketera Visinčia Fanų stadionas
24734 2022-05-23 20:00 5 SFL C Divizionas FK PILK 1-2 FK Medžiai 2 Fabijoniškių VFM
24733 2022-05-22 20:00 5 SFL C Divizionas FK Reaktyvas 0-2 Top Kickers-Koloro Senvagės stadionas
24671 2022-05-22 18:00 2 SFL C Divizionas FK Ozo tapyrai 0-0 SK Pressas Panerio
24735 2022-05-22 17:00 5 SFL C Divizionas FK Olandai 2-2 FK Viesulas BFA arena
24737 2022-05-20 20:00 5 SFL C Divizionas FC Vova Juniors 6-3 A Komanda-Margiris B Senvagės stadionas
24713 2022-05-15 20:00 4 SFL C Divizionas FK Reaktyvas 1-1 A Komanda-Margiris B Senvagės stadionas
24712 2022-05-15 18:00 4 SFL C Divizionas FK Viesulas 3-0 FK PILK Fabijoniškių VFM
24715 2022-05-15 17:00 4 SFL C Divizionas Top Kickers-Koloro 2-2 SK Pressas BFA arena
24716 2022-05-15 14:00 4 SFL C Divizionas Ketera Visinčia 1-1 FK Olandai Šalčininkų 1000-ečio Gimnazijos
24714 2022-05-13 20:10 4 SFL C Divizionas FK Medžiai 2 1-0 FK Ozo tapyrai Senvagės stadionas
24693 2022-05-09 20:00 3 SFL C Divizionas FK PILK 2-3 A Komanda-Margiris B Fabijoniškių VFM
24692 2022-05-08 20:00 3 SFL C Divizionas FK Reaktyvas 2-2 SK Pressas Senvagės stadionas
24691 2022-05-08 17:30 3 SFL C Divizionas FK Ozo tapyrai 2-1 Top Kickers-Koloro Panerio
24694 2022-05-08 17:30 3 SFL C Divizionas FK Olandai 7-1 FC Vova Juniors BFA arena
24695 2022-05-06 20:10 3 SFL C Divizionas FK Medžiai 2 8-0 Ketera Visinčia Senvagės stadionas
24670 2022-05-01 18:00 2 SFL C Divizionas FK Viesulas 6-1 FC Vova Juniors Fabijoniškių VFM
24672 2022-05-01 17:00 2 SFL C Divizionas FK Olandai 4-2 FK PILK BFA arena
24674 2022-05-01 14:00 2 SFL C Divizionas Ketera Visinčia 8-0 A Komanda-Margiris B Šalčininkų 1000-ečio Gimnazijos
24673 2022-04-29 20:10 2 SFL C Divizionas FK Medžiai 2 2-0 FK Reaktyvas Senvagės stadionas
24653 2022-04-27 21:30 1 SFL C Divizionas SK Pressas 0-2 A Komanda-Margiris B Fanų stadionas
24651 2022-04-25 20:00 1 SFL C Divizionas FK PILK 1-2 Ketera Visinčia Fabijoniškių VFM
24650 2022-04-24 20:00 1 SFL C Divizionas FK Reaktyvas 1-0 FC Vova Juniors Senvagės stadionas
24652 2022-04-24 19:30 1 SFL C Divizionas FK Olandai 8-1 Top Kickers-Koloro BFA arena
24649 2022-04-24 18:00 1 SFL C Divizionas FK Viesulas 3-3 FK Ozo tapyrai Fabijoniškių VFM
Nr. Data Laikas Turas Turnyras Rungtynės Stadionas
24838 2022-06-29 20:00 10 SFL D Divizionas FK Trivartis 1-2 FK Sviedinys Fanų stadionas
24842 2022-06-28 20:00 10 SFL D Divizionas FK Vilnius Spark Energy 9-2 ADS Auto Fabijoniškių VFM
24840 2022-06-27 18:45 10 SFL D Divizionas SK Nemenčinė B 3-0 FK Vėtra Nemenčinė
24839 2022-06-26 19:00 10 SFL D Divizionas FK Baltoji Vokė 3-1 Tirola B Baltoji Vokė
24841 2022-06-26 18:00 10 SFL D Divizionas FK Molėtai 3-1 FC Malanka Molėtų stadionas
24825 2022-06-21 20:00 9 SFL D Divizionas FK Vilnius Spark Energy 1-2 FC Malanka Fabijoniškių VFM
24823 2022-06-20 18:45 9 SFL D Divizionas SK Nemenčinė B 2-4 FK Trivartis Nemenčinė
24824 2022-06-19 18:00 9 SFL D Divizionas FK Molėtai 1-0 FK Arpas Molėtų stadionas
24822 2022-06-19 17:00 9 SFL D Divizionas FK Baltoji Vokė 2-2 FK Sviedinys Baltoji Vokė
24826 2022-06-17 19:30 9 SFL D Divizionas ADS Auto 1-4 Tirola B Nemenčinė
24801 2022-06-13 21:30 8 SFL D Divizionas FK Trivartis 2-2 FK Baltoji Vokė Fanų stadionas
24805 2022-06-12 20:00 8 SFL D Divizionas FC Malanka 5-0 SK Nemenčinė B Panerio
24803 2022-06-12 19:00 8 SFL D Divizionas FK Sviedinys 2-1 FK Arpas BFA arena
24804 2022-06-12 16:00 8 SFL D Divizionas Tirola B 0-2 FK Molėtai Širvintų stadionas
24802 2022-06-10 19:00 8 SFL D Divizionas ADS Auto 1-6 FK Vėtra Nemenčinė
24781 2022-06-07 19:00 7 SFL D Divizionas SK Nemenčinė B 4-4 FK Vilnius Spark Energy Nemenčinė
24784 2022-06-05 20:00 7 SFL D Divizionas FC Malanka 2-1 FK Baltoji Vokė Panerio
24780 2022-06-05 19:15 7 SFL D Divizionas FK Arpas 0-0 FK Trivartis Dilgynė
24783 2022-06-05 14:45 7 SFL D Divizionas Tirola B 0-4 FK Sviedinys Širvintų stadionas
24782 2022-06-05 11:00 7 SFL D Divizionas FK Molėtai 2-1 FK Vėtra Molėtų stadionas
24759 2022-05-30 21:30 6 SFL D Divizionas FK Trivartis 2-3 Tirola B Fanų stadionas
24762 2022-05-29 19:00 6 SFL D Divizionas FK Sviedinys 3-0 FK Vėtra BFA arena
24761 2022-05-29 11:00 6 SFL D Divizionas FK Molėtai 1-1 ADS Auto Molėtų stadionas
24763 2022-05-29 11:00 6 SFL D Divizionas FC Malanka 5-0 FK Arpas BFA arena
24760 2022-05-28 15:00 6 SFL D Divizionas FK Baltoji Vokė 9-4 FK Vilnius Spark Energy Baltoji Vokė
24738 2022-05-22 19:15 5 SFL D Divizionas FK Arpas 1-1 FK Vilnius Spark Energy Dilgynė
24741 2022-05-22 19:00 5 SFL D Divizionas FK Sviedinys 3-0 ADS Auto BFA arena
24740 2022-05-22 17:00 5 SFL D Divizionas FK Vėtra 1-2 FK Trivartis Rūdiškės
24739 2022-05-22 15:00 5 SFL D Divizionas FK Baltoji Vokė 6-2 SK Nemenčinė B Baltoji Vokė
24742 2022-05-22 12:45 5 SFL D Divizionas Tirola B 3-3 FC Malanka Širvintų stadionas
24719 2022-05-17 20:00 4 SFL D Divizionas FK Vilnius Spark Energy 3-3 Tirola B Fabijoniškių VFM
24718 2022-05-16 21:30 4 SFL D Divizionas FK Trivartis 3-0 ADS Auto Fanų stadionas
24717 2022-05-15 19:15 4 SFL D Divizionas FK Arpas 4-2 SK Nemenčinė B Dilgynė
24720 2022-05-15 19:00 4 SFL D Divizionas FK Sviedinys 0-3 FK Molėtai BFA arena
24721 2022-05-15 12:00 4 SFL D Divizionas FC Malanka 3-5 FK Vėtra Fanų stadionas
24697 2022-05-09 21:30 3 SFL D Divizionas FK Trivartis 2-1 FK Molėtai Fanų stadionas
24696 2022-05-08 19:00 3 SFL D Divizionas FK Arpas 2-0 FK Baltoji Vokė Dilgynė
24700 2022-05-08 18:00 3 SFL D Divizionas Tirola B 3-2 SK Nemenčinė B Širvintų stadionas
24698 2022-05-08 16:00 3 SFL D Divizionas FK Vėtra 3-4 FK Vilnius Spark Energy Rūdiškės
24699 2022-05-08 16:00 3 SFL D Divizionas ADS Auto 2-4 FC Malanka Gedimino gimn. stadionas
24679 2022-05-03 20:00 2 SFL D Divizionas FK Vilnius Spark Energy 0-3 FK Trivartis Fabijoniškių VFM
24675 2022-05-01 19:00 2 SFL D Divizionas FK Arpas 1-0 ADS Auto Dilgynė
24678 2022-05-01 18:30 2 SFL D Divizionas SK Nemenčinė B 1-5 FK Sviedinys Gedimino gimn. stadionas
24676 2022-05-01 17:00 2 SFL D Divizionas FK Baltoji Vokė 2-2 FK Molėtai Baltoji Vokė
24677 2022-05-01 16:00 2 SFL D Divizionas FK Vėtra 3-3 Tirola B Rūdiškės
24655 2022-04-26 20:00 1 SFL D Divizionas FK Vilnius Spark Energy 2-1 FK Molėtai Fabijoniškių VFM
24656 2022-04-24 18:00 1 SFL D Divizionas ADS Auto 0-4 SK Nemenčinė B Gedimino gimn. stadionas
24657 2022-04-24 17:30 1 SFL D Divizionas FK Sviedinys 1-1 FC Malanka BFA arena
24654 2022-04-24 16:00 1 SFL D Divizionas FK Baltoji Vokė 2-3 FK Vėtra Baltoji Vokė
24658 2022-04-24 16:00 1 SFL D Divizionas Tirola B 3-1 FK Arpas Širvintų stadionas