Nr. Data Laikas Turas Turnyras Rungtynės Stadionas
20354 2019-06-24 20:00 9 SFL Ergo A Divizionas FK Viesulas 0-1 Viltis B Fabijoniškių VFM
20353 2019-06-24 19:00 9 SFL Ergo A Divizionas FK Pagiriai 4-4 FC Vova Dilgynė
20355 2019-06-23 20:00 9 SFL Ergo A Divizionas Top Kickers 2-3 FK Ave.Ko. Fabijoniškių VFM
20357 2019-06-20 19:00 9 SFL Ergo A Divizionas Širvintos-VGTU-Vilkai 4-1 FK Lentvaris Širvintų stadionas
20328 2019-06-17 20:15 8 SFL Ergo A Divizionas Futbolo Broliai RAILANA 3-2 Širvintos-VGTU-Vilkai Fabijoniškių VFM
20327 2019-06-16 18:00 8 SFL Ergo A Divizionas FK Ave.Ko. 9-3 FK TEC Kalveliai
20330 2019-06-16 18:00 8 SFL Ergo A Divizionas FK Mostiškės-Tonitra 2-2 FK Pagiriai Nemenčinė
20326 2019-06-16 16:00 8 SFL Ergo A Divizionas Viltis B 1-1 Top Kickers LFF stadionas
20325 2019-06-16 15:00 8 SFL Ergo A Divizionas FC Vova 2-0 FK Viesulas Senvagės stadionas
20329 2019-06-15 19:00 8 SFL Ergo A Divizionas FK Lentvaris 0-0 FK Salininkai Trakų naujas
20300 2019-06-10 21:30 7 SFL Ergo A Divizionas Širvintos-VGTU-Vilkai 0-3 FK Ave.Ko. Fanų stadionas
20299 2019-06-09 20:00 7 SFL Ergo A Divizionas FK Viesulas 3-6 Top Kickers Fabijoniškių VFM
20302 2019-06-09 19:30 7 SFL Ergo A Divizionas FK Salininkai 3-0 Futbolo Broliai RAILANA Dilgynė
20297 2019-06-09 18:00 7 SFL Ergo A Divizionas FK Mostiškės-Tonitra 0-2 FC Vova Nemenčinė
20301 2019-06-09 17:30 7 SFL Ergo A Divizionas FK Pagiriai 3-7 FK Lentvaris Dilgynė
20298 2019-06-09 15:00 7 SFL Ergo A Divizionas FK TEC 4-1 Viltis B Senvagės stadionas
20274 2019-06-03 20:15 6 SFL Ergo A Divizionas Futbolo Broliai RAILANA 4-3 FK Pagiriai Fabijoniškių VFM
20273 2019-06-03 20:00 6 SFL Ergo A Divizionas FK Lentvaris 1-1 FK Mostiškės-Tonitra Širvintų stadionas
20271 2019-06-02 20:15 6 SFL Ergo A Divizionas FK Viesulas 2-4 FK TEC Senvagės stadionas
20272 2019-06-02 18:00 6 SFL Ergo A Divizionas FK Ave.Ko. 0-0 FK Salininkai Kalveliai
20270 2019-06-02 17:00 6 SFL Ergo A Divizionas Viltis B 3-4 Širvintos-VGTU-Vilkai LFF stadionas
20269 2019-06-02 15:00 6 SFL Ergo A Divizionas FC Vova 2-1 Top Kickers Senvagės stadionas
20245 2019-05-26 19:30 5 SFL Ergo A Divizionas FK Pagiriai 0-5 FK Ave.Ko. Dilgynė
20246 2019-05-26 19:00 5 SFL Ergo A Divizionas FK Mostiškės-Tonitra 3-1 Futbolo Broliai RAILANA Nemenčinė
20244 2019-05-26 18:30 5 SFL Ergo A Divizionas FK TEC 5-2 Top Kickers Senvagės stadionas
20243 2019-05-26 17:00 5 SFL Ergo A Divizionas Širvintos-VGTU-Vilkai 6-3 FK Viesulas Širvintų stadionas
20242 2019-05-26 13:00 5 SFL Ergo A Divizionas FK Salininkai 3-1 Viltis B Dilgynė
20241 2019-05-25 16:30 5 SFL Ergo A Divizionas FK Lentvaris 2-1 FC Vova Trakų naujas
20218 2019-05-20 20:15 4 SFL Ergo A Divizionas Futbolo Broliai RAILANA 2-4 FK Lentvaris Fabijoniškių VFM
20214 2019-05-19 19:00 4 SFL Ergo A Divizionas Viltis B 3-4 FK Pagiriai LFF stadionas
20215 2019-05-19 18:30 4 SFL Ergo A Divizionas FK Viesulas 0-1 FK Salininkai Senvagės stadionas
20217 2019-05-19 18:00 4 SFL Ergo A Divizionas FK Ave.Ko. 4-2 FK Mostiškės-Tonitra Kalveliai
20213 2019-05-19 15:00 4 SFL Ergo A Divizionas FC Vova 3-1 FK TEC Senvagės stadionas
20216 2019-05-16 20:00 4 SFL Ergo A Divizionas Top Kickers 2-2 Širvintos-VGTU-Vilkai Širvintų stadionas
20185 2019-05-13 20:15 3 SFL Ergo A Divizionas Futbolo Broliai RAILANA 1-8 FC Vova Fabijoniškių VFM
20187 2019-05-12 20:00 3 SFL Ergo A Divizionas FK Viesulas 1-3 FK Pagiriai Fabijoniškių VFM
20188 2019-05-12 19:00 3 SFL Ergo A Divizionas FK Salininkai 1-2 Top Kickers Dilgynė
20186 2019-05-12 18:00 3 SFL Ergo A Divizionas FK Mostiškės-Tonitra 2-1 Viltis B Nemenčinė
20190 2019-05-12 18:00 3 SFL Ergo A Divizionas FK Lentvaris 0-3 FK Ave.Ko. Kalveliai
20189 2019-05-12 15:00 3 SFL Ergo A Divizionas Širvintos-VGTU-Vilkai 3-2 FK TEC Širvintų stadionas
20157 2019-05-05 20:15 2 SFL Ergo A Divizionas FK TEC 3-1 FK Salininkai Senvagės stadionas
20160 2019-05-05 18:00 2 SFL Ergo A Divizionas FK Mostiškės-Tonitra 5-1 FK Viesulas Nemenčinė
20162 2019-05-05 18:00 2 SFL Ergo A Divizionas FK Ave.Ko. 0-1 Futbolo Broliai RAILANA Kalveliai
20159 2019-05-05 16:00 2 SFL Ergo A Divizionas Top Kickers 4-1 FK Pagiriai Fabijoniškių VFM
20158 2019-05-05 15:00 2 SFL Ergo A Divizionas FC Vova 2-3 Širvintos-VGTU-Vilkai Senvagės stadionas
20161 2019-05-05 13:00 2 SFL Ergo A Divizionas Viltis B 0-5 FK Lentvaris Senvagės stadionas
20134 2019-04-30 20:00 1 SFL Ergo A Divizionas Širvintos-VGTU-Vilkai 1-1 FK Salininkai Širvintų stadionas
20131 2019-04-29 20:00 1 SFL Ergo A Divizionas Futbolo Broliai RAILANA 5-1 Viltis B Fabijoniškių VFM
20132 2019-04-28 18:15 1 SFL Ergo A Divizionas FK Viesulas 0-5 FK Lentvaris Senvagės stadionas
20130 2019-04-28 18:00 1 SFL Ergo A Divizionas FK Pagiriai 1-3 FK TEC Dilgynė
20133 2019-04-28 18:00 1 SFL Ergo A Divizionas Top Kickers 4-0 FK Mostiškės-Tonitra Fabijoniškių VFM
20129 2019-04-28 15:00 1 SFL Ergo A Divizionas FC Vova 0-0 FK Ave.Ko. Senvagės stadionas
Nr. Data Laikas Turas Turnyras Rungtynės Stadionas
20362 2019-06-24 20:15 9 SFL Ergo B Divizionas FK Ozo tapyrai 0-3 FK Futboliukas Panerio
20363 2019-06-24 19:30 9 SFL Ergo B Divizionas FK Geležinis Vilkas 3-4 Navigatoriai Old Boys Kariškių stadionas
20361 2019-06-23 16:30 9 SFL Ergo B Divizionas SK Skaidiškės 2-8 FK Euforija-Tirola Rudaminos žolės ried.
20360 2019-06-19 21:40 9 SFL Ergo B Divizionas Tėvynės Sąjunga 4-0 FK Stickers Fanų stadionas
20334 2019-06-17 20:10 8 SFL Ergo B Divizionas Navigatoriai Old Boys 1-6 FK Futboliukas Senvagės stadionas
20332 2019-06-16 20:00 8 SFL Ergo B Divizionas Tėvynės Sąjunga 0-2 SK Skaidiškės Fanų stadionas
20335 2019-06-16 18:30 8 SFL Ergo B Divizionas FK Geležinis Vilkas 1-1 FK Katastrofa Kariškių stadionas
20331 2019-06-16 18:00 8 SFL Ergo B Divizionas FK Trivartis 4-1 FK Stickers Fanų stadionas
20333 2019-06-16 16:00 8 SFL Ergo B Divizionas FK Euforija-Tirola 4-2 FK Ozo tapyrai Širvintų stadionas
20336 2019-06-13 19:30 8 SFL Ergo B Divizionas FK Granitas Senjorai 1-3 FK Granitas B Naujoji Vilnia (naujasis)
20308 2019-06-12 21:45 7 SFL Ergo B Divizionas FK Katastrofa 2-2 FK Futboliukas Fanų stadionas
20247 2019-06-12 19:15 5 SFL Ergo B Divizionas FK Geležinis Vilkas 3-0 FK Trivartis Kariškių stadionas
20306 2019-06-10 20:10 7 SFL Ergo B Divizionas Navigatoriai Old Boys 9-1 FK Euforija-Tirola Senvagės stadionas
20304 2019-06-09 20:00 7 SFL Ergo B Divizionas Tėvynės Sąjunga 1-1 FK Ozo tapyrai Fanų stadionas
20307 2019-06-09 19:30 7 SFL Ergo B Divizionas FK Granitas B 2-0 FK Geležinis Vilkas Naujoji Vilnia (naujasis)
20303 2019-06-07 19:15 7 SFL Ergo B Divizionas FK Granitas Senjorai 2-1 FK Trivartis Naujoji Vilnia (naujasis)
20277 2019-06-05 19:00 6 SFL Ergo B Divizionas FK Stickers 3-3 FK Ozo tapyrai Panerio
20276 2019-06-03 20:10 6 SFL Ergo B Divizionas Navigatoriai Old Boys 2-3 Tėvynės Sąjunga Senvagės stadionas
20280 2019-06-02 20:00 6 SFL Ergo B Divizionas FK Futboliukas 0-1 FK Granitas B Fanų stadionas
20279 2019-06-02 18:30 6 SFL Ergo B Divizionas FK Geležinis Vilkas 7-1 FK Granitas Senjorai Kariškių stadionas
20275 2019-06-02 18:00 6 SFL Ergo B Divizionas FK Trivartis 3-1 SK Skaidiškės Fanų stadionas
20278 2019-06-02 16:00 6 SFL Ergo B Divizionas FK Euforija-Tirola 3-1 FK Katastrofa Širvintų stadionas
20248 2019-05-29 21:45 5 SFL Ergo B Divizionas FK Katastrofa 1-0 Tėvynės Sąjunga Fanų stadionas
20249 2019-05-27 20:10 5 SFL Ergo B Divizionas Navigatoriai Old Boys 3-1 FK Stickers Senvagės stadionas
20252 2019-05-26 20:00 5 SFL Ergo B Divizionas FK Futboliukas 1-1 FK Granitas Senjorai Fanų stadionas
20250 2019-05-26 16:30 5 SFL Ergo B Divizionas SK Skaidiškės 7-0 FK Ozo tapyrai Rudaminos žolės ried.
20251 2019-05-26 12:00 5 SFL Ergo B Divizionas FK Granitas B 2-0 FK Euforija-Tirola Fanų stadionas
20221 2019-05-22 19:00 4 SFL Ergo B Divizionas FK Stickers 1-5 FK Katastrofa Panerio
20220 2019-05-19 20:00 4 SFL Ergo B Divizionas Tėvynės Sąjunga 2-0 FK Granitas B Fanų stadionas
20224 2019-05-19 18:30 4 SFL Ergo B Divizionas FK Geležinis Vilkas 4-0 FK Futboliukas Kariškių stadionas
20219 2019-05-19 18:00 4 SFL Ergo B Divizionas FK Trivartis 0-3 FK Ozo tapyrai Fanų stadionas
20222 2019-05-19 16:30 4 SFL Ergo B Divizionas SK Skaidiškės 1-3 Navigatoriai Old Boys Rudaminos žolės ried.
20223 2019-05-19 14:00 4 SFL Ergo B Divizionas FK Euforija-Tirola 3-3 FK Granitas Senjorai Širvintų stadionas
20191 2019-05-12 20:00 3 SFL Ergo B Divizionas FK Futboliukas 4-1 FK Trivartis Fanų stadionas
20196 2019-05-12 18:30 3 SFL Ergo B Divizionas FK Geležinis Vilkas 1-4 FK Euforija-Tirola Kariškių stadionas
20194 2019-05-12 18:00 3 SFL Ergo B Divizionas FK Katastrofa 4-1 SK Skaidiškės Fanų stadionas
20195 2019-05-12 17:15 3 SFL Ergo B Divizionas FK Ozo tapyrai 0-1 Navigatoriai Old Boys Širvintų stadionas
20193 2019-05-11 16:00 3 SFL Ergo B Divizionas FK Granitas B 12-1 FK Stickers Fanų stadionas
20192 2019-05-10 19:00 3 SFL Ergo B Divizionas FK Granitas Senjorai 0-1 Tėvynės Sąjunga Naujoji Vilnia (senasis)
20168 2019-05-05 20:00 2 SFL Ergo B Divizionas FK Futboliukas 1-1 FK Euforija-Tirola Fanų stadionas
20167 2019-05-05 18:30 2 SFL Ergo B Divizionas FK Geležinis Vilkas 3-0 Tėvynės Sąjunga Kariškių stadionas
20163 2019-05-05 18:00 2 SFL Ergo B Divizionas FK Trivartis 1-3 Navigatoriai Old Boys Fanų stadionas
20166 2019-05-05 17:00 2 SFL Ergo B Divizionas FK Granitas Senjorai 1-0 FK Stickers Naujoji Vilnia (senasis)
20164 2019-05-05 16:45 2 SFL Ergo B Divizionas FK Ozo tapyrai 1-4 FK Katastrofa Senvagės stadionas
20165 2019-05-05 16:30 2 SFL Ergo B Divizionas SK Skaidiškės 2-10 FK Granitas B Rudaminos žolės ried.
20136 2019-04-28 20:00 1 SFL Ergo B Divizionas FK Futboliukas 1-2 Tėvynės Sąjunga Fanų stadionas
20137 2019-04-28 18:30 1 SFL Ergo B Divizionas FK Geležinis Vilkas 2-0 FK Stickers Kariškių stadionas
20140 2019-04-28 18:00 1 SFL Ergo B Divizionas FK Katastrofa 1-6 Navigatoriai Old Boys Fanų stadionas
20139 2019-04-28 17:15 1 SFL Ergo B Divizionas FK Ozo tapyrai 0-6 FK Granitas B Širvintų stadionas
20138 2019-04-28 17:00 1 SFL Ergo B Divizionas FK Granitas Senjorai 2-1 SK Skaidiškės Naujoji Vilnia (senasis)
20135 2019-04-28 14:00 1 SFL Ergo B Divizionas FK Euforija-Tirola 2-3 FK Trivartis Širvintų stadionas
Nr. Data Laikas Turas Turnyras Rungtynės Stadionas
20367 2019-06-21 20:00 9 SFL Ergo C Divizionas FC Vova Juniors 3-0 Imperialas Senvagės stadionas
20371 2019-06-21 20:00 9 SFL Ergo C Divizionas Vieni vartai 5-3 Ave.Ko. 2 Fanų stadionas
20368 2019-06-21 19:30 9 SFL Ergo C Divizionas Šalčininkėlių FK Visinčia 8-3 Gariūnai Šalčininkėliai
20374 2019-06-19 19:00 9 SFL Ergo C Divizionas Lentvaris B 1-0 SK Modulis Lentvaris
20344 2019-06-18 20:00 8 SFL Ergo C Divizionas SK Pressas 3-0 FK Vėtra LFF stadionas
20343 2019-06-16 19:45 8 SFL Ergo C Divizionas FK PILK 2-1 Vieni vartai Nemenčinė
20342 2019-06-16 19:00 8 SFL Ergo C Divizionas FK Arpas 1-4 FK Viesulas 2 Maišiagala
20337 2019-06-16 18:00 8 SFL Ergo C Divizionas FK Molėtai 1-1 ADS AUTO Nemenčinė Molėtų stadionas
20345 2019-06-16 17:30 8 SFL Ergo C Divizionas FK Reaktyvas 1-1 Top Kickers-Koloro Dilgynė
20338 2019-06-16 16:30 8 SFL Ergo C Divizionas FK Olandai 4-1 Lentvaris B Senvagės stadionas
20340 2019-06-14 20:10 8 SFL Ergo C Divizionas FK Medžiai 2 1-3 FC Vova Juniors Senvagės stadionas
20341 2019-06-14 19:30 8 SFL Ergo C Divizionas Ave.Ko. 2 4-1 Šalčininkėlių FK Visinčia Kalveliai
20339 2019-06-13 19:00 8 SFL Ergo C Divizionas Imperialas 3-3 FK Pagiriai 2 Dilgynė
20309 2019-06-12 19:00 7 SFL Ergo C Divizionas ADS AUTO Nemenčinė 3-0 Lentvaris B Nemenčinė
20311 2019-06-11 20:15 7 SFL Ergo C Divizionas Gariūnai 1-3 FK Olandai Senvagės stadionas
20312 2019-06-11 19:00 7 SFL Ergo C Divizionas FK Pagiriai 2 0-2 FK Medžiai 2 Dilgynė
20315 2019-06-09 18:15 7 SFL Ergo C Divizionas FK Viesulas 2 2-1 SK Pressas Senvagės stadionas
20310 2019-06-09 18:00 7 SFL Ergo C Divizionas FK Molėtai 1-0 Imperialas Molėtų stadionas
20314 2019-06-09 18:00 7 SFL Ergo C Divizionas Šalčininkėlių FK Visinčia 1-3 FK PILK Šalčininkėliai
20317 2019-06-09 16:00 7 SFL Ergo C Divizionas FK Vėtra 0-2 Top Kickers-Koloro Trakų miesto stadionas
20316 2019-06-07 20:10 7 SFL Ergo C Divizionas Vieni vartai 3-0 FK Reaktyvas Fanų stadionas
20313 2019-06-07 20:00 7 SFL Ergo C Divizionas FC Vova Juniors 3-1 FK Arpas Senvagės stadionas
20318 2019-06-07 19:30 7 SFL Ergo C Divizionas Ave.Ko. 2 4-0 SK Modulis Kalveliai
20282 2019-06-04 20:14 6 SFL Ergo C Divizionas Gariūnai 10-1 Lentvaris B Senvagės stadionas
20286 2019-06-02 19:30 6 SFL Ergo C Divizionas SK Pressas 3-2 FC Vova Juniors LFF stadionas
20281 2019-06-02 19:15 6 SFL Ergo C Divizionas Imperialas 1-4 ADS AUTO Nemenčinė Dilgynė
20285 2019-06-02 19:00 6 SFL Ergo C Divizionas FK Arpas 3-0 FK Pagiriai 2 Maišiagala
20288 2019-06-02 18:00 6 SFL Ergo C Divizionas Top Kickers-Koloro 2-5 FK Viesulas 2 Fabijoniškių VFM
20290 2019-06-02 18:00 6 SFL Ergo C Divizionas SK Modulis 7-0 FK PILK Pabradė
20287 2019-06-02 17:30 6 SFL Ergo C Divizionas FK Reaktyvas 1-0 Šalčininkėlių FK Visinčia Dilgynė
20289 2019-06-02 16:00 6 SFL Ergo C Divizionas FK Vėtra 0-4 Vieni vartai Trakų miesto stadionas
20283 2019-05-31 20:10 6 SFL Ergo C Divizionas FK Medžiai 2 3-0 FK Molėtai Senvagės stadionas
20253 2019-05-31 19:30 5 SFL Ergo C Divizionas ADS AUTO Nemenčinė 2-2 Gariūnai Nemenčinė
20284 2019-05-31 19:30 6 SFL Ergo C Divizionas Ave.Ko. 2 4-4 FK Olandai Kalveliai
20395 2019-05-28 19:15 10 SFL Ergo C Divizionas Lentvaris B 0-6 Šalčininkėlių FK Visinčia Lentvaris
20261 2019-05-26 20:00 5 SFL Ergo C Divizionas FK Viesulas 2 2-6 Vieni vartai Fabijoniškių VFM
20256 2019-05-26 18:00 5 SFL Ergo C Divizionas FK Molėtai 2-0 FK Arpas Molėtų stadionas
20262 2019-05-26 17:30 5 SFL Ergo C Divizionas FK Reaktyvas 3-6 SK Modulis Dilgynė
20257 2019-05-26 15:00 5 SFL Ergo C Divizionas FK Olandai 0-5 FK PILK Senvagės stadionas
20259 2019-05-24 20:00 5 SFL Ergo C Divizionas FC Vova Juniors 5-4 Top Kickers-Koloro Senvagės stadionas
20254 2019-05-23 19:00 5 SFL Ergo C Divizionas Imperialas 2-3 FK Medžiai 2 Dilgynė
20255 2019-05-22 19:00 5 SFL Ergo C Divizionas Lentvaris B 1-2 Ave.Ko. 2 Lentvaris
20227 2019-05-19 19:00 4 SFL Ergo C Divizionas FK Arpas 2-1 Imperialas Maišiagala
20228 2019-05-19 19:00 4 SFL Ergo C Divizionas FK PILK 5-0 Lentvaris B Nemenčinė
20229 2019-05-19 18:00 4 SFL Ergo C Divizionas SK Pressas 1-1 FK Molėtai Molėtų stadionas
20234 2019-05-19 18:00 4 SFL Ergo C Divizionas SK Modulis 3-0 FK Vėtra Pabradė
20230 2019-05-19 17:30 4 SFL Ergo C Divizionas FK Reaktyvas 0-4 FK Olandai Dilgynė
20226 2019-05-19 16:00 4 SFL Ergo C Divizionas Ave.Ko. 2 3-7 Gariūnai Kalveliai
20232 2019-05-19 16:00 4 SFL Ergo C Divizionas Vieni vartai 15-3 FC Vova Juniors Fanų stadionas
20231 2019-05-18 18:00 4 SFL Ergo C Divizionas FK Pagiriai 2 1-12 Top Kickers-Koloro Dilgynė
20225 2019-05-17 20:10 4 SFL Ergo C Divizionas FK Medžiai 2 1-1 ADS AUTO Nemenčinė Senvagės stadionas
20200 2019-05-17 20:00 3 SFL Ergo C Divizionas Imperialas 3-3 SK Pressas Fanų stadionas
20197 2019-05-15 19:00 3 SFL Ergo C Divizionas ADS AUTO Nemenčinė 4-3 Ave.Ko. 2 Nemenčinė
20258 2019-05-14 18:30 5 SFL Ergo C Divizionas FK Pagiriai 2 0-1 SK Pressas LFF stadionas
20206 2019-05-12 20:30 3 SFL Ergo C Divizionas FK Viesulas 2 2-5 SK Modulis Senvagės stadionas
20202 2019-05-12 18:00 3 SFL Ergo C Divizionas Top Kickers-Koloro 2-0 FK Molėtai Fabijoniškių VFM
20203 2019-05-12 16:00 3 SFL Ergo C Divizionas FK Vėtra 2-5 FK Olandai Rūdiškės
20205 2019-05-12 14:00 3 SFL Ergo C Divizionas Šalčininkėlių FK Visinčia 5-1 FC Vova Juniors Šalčininkėliai
20204 2019-05-11 18:00 3 SFL Ergo C Divizionas FK Pagiriai 2 3-2 Vieni vartai Dilgynė
20198 2019-05-10 20:10 3 SFL Ergo C Divizionas FK Medžiai 2 2-1 FK Arpas Senvagės stadionas
20201 2019-05-08 19:15 3 SFL Ergo C Divizionas Lentvaris B 4-1 FK Reaktyvas Lentvaris
20170 2019-05-08 19:00 2 SFL Ergo C Divizionas ADS AUTO Nemenčinė 4-1 FK Arpas Gedimino gimn. stadionas
20199 2019-05-07 20:15 3 SFL Ergo C Divizionas Gariūnai 3-1 FK PILK Senvagės stadionas
20172 2019-05-07 18:15 2 SFL Ergo C Divizionas SK Pressas 0-1 FK Medžiai 2 LFF stadionas
20169 2019-05-05 18:30 2 SFL Ergo C Divizionas FK Olandai 3-5 FK Viesulas 2 Senvagės stadionas
20174 2019-05-05 18:00 2 SFL Ergo C Divizionas Top Kickers-Koloro 2-1 Imperialas Fabijoniškių VFM
20173 2019-05-05 17:30 2 SFL Ergo C Divizionas FK Reaktyvas 1-3 Gariūnai Dilgynė
20171 2019-05-05 16:00 2 SFL Ergo C Divizionas FK PILK 5-2 Ave.Ko. 2 Kalveliai
20175 2019-05-05 16:00 2 SFL Ergo C Divizionas FK Vėtra 1-3 Lentvaris B Rūdiškės
20176 2019-05-05 16:00 2 SFL Ergo C Divizionas Vieni vartai 6-1 FK Molėtai Fanų stadionas
20177 2019-05-05 16:00 2 SFL Ergo C Divizionas Šalčininkėlių FK Visinčia 3-0 FK Pagiriai 2 Šalčininkėliai
20178 2019-05-03 20:00 2 SFL Ergo C Divizionas FC Vova Juniors 1-3 SK Modulis Senvagės stadionas
20144 2019-05-01 19:00 1 SFL Ergo C Divizionas ADS AUTO Nemenčinė 2-3 FK PILK Gedimino gimn. stadionas
20146 2019-04-28 20:00 1 SFL Ergo C Divizionas Top Kickers-Koloro 1-6 FK Medžiai 2 Fabijoniškių VFM
20143 2019-04-28 18:00 1 SFL Ergo C Divizionas FK Arpas 0-3 SK Pressas Maišiagala
20141 2019-04-28 16:00 1 SFL Ergo C Divizionas FK Viesulas 2 10-3 Lentvaris B Fabijoniškių VFM
20148 2019-04-28 16:00 1 SFL Ergo C Divizionas Vieni vartai 4-1 Imperialas Fanų stadionas
20150 2019-04-28 16:00 1 SFL Ergo C Divizionas Šalčininkėlių FK Visinčia 2-3 FK Molėtai Šalčininkėliai
20149 2019-04-27 17:00 1 SFL Ergo C Divizionas SK Modulis 5-1 FK Pagiriai 2 Pabradė
20147 2019-04-24 18:25 1 SFL Ergo C Divizionas Gariūnai 12-3 FK Vėtra Senvagės stadionas