SFL savaitė: skaudžios traumos ir nenuvylęs D diviziono lyderių susidūrimas Visos

Po kiek daugiau nei mėnesio oficialiai grįžo SFL kovos. Jau pirmame ture po atostogų buvo užfiksuotas ne vienas svarbus ir įtakas viršutinėms lentelių dalims padaręs rezultatas, tad apie viską – tradicinėje apžvalgoje.

A divizione buvo sužaistos ketverios iš penkerių turo rungtynių, o Modulio ir Lentvario ekipos savo akistatą nusikėlė į sezono pabaigą.

Tuo tarpu jau pirmame iš sužaistų turo mačų buvo užfiksuotas netikėtumas – Salininkų futbolininkai Dilgynėje pralaimėjo apatinėje lentelės dalyje esančiai Euforijai, kuri taškais susilygino su Gariūnais. Vienintelį įvartį Euforija įmušė likus rungtyniauti apie 15 minučių.

Minėti Gariūnai antro rato sėkmingai nepradėjo – jie namuose 2:3 neprilygo Granito B futbolininkams. Tiesa, rezultatas čia gali atrodyti kiek apgaulingas, mat svečiai vienu metu pirmavo net 3:0, o Gariūnams rezultatą dviem smūgiais pavyko sušvelninti tik per paskutines 10 minučių.

Beje, žvelgiant į komplektaciją, tai Gariūnai sulaukė papildymo, kuris gali būti svarbus antrame rate – iš LFF II lygos pirmenybių į komandą sugrįžo praeityje ne vieną įvartį su Gariūnų marškinėliais jau mušęs Deividas Linauskas.

Apžvalgininko abejones dėl ekipos pajėgumo, praradus du puolimo lyderius, iškart paneigė Top Kickers komanda – ne tik kad mušė įvarčius, bet ir mušė jų daugiau už varžovus. TK 4:2 namuose nugalėjo Kaišiadorių-Baltų ekipą ir, pasinaudoję Salininkų kluptelėjimu, šoktelėjo iki trečios vietos.

Lyderiais išlieka Ave.Ko. ekipa – ji be didesnių sunkumų 4:1 nugalėjo Nemenčinę ir prieš antroje vietoje esančius Granito dublerius turi dviejų taškų persvarą.

Sužaistų A diviziono 10 turo rungtynių rezultatai: Salininkai 0:1 Euforija, Top Kickers 4:2 Kaišiadorys-Baltai, Nemenčinė 1:4 Ave.Ko., Gariūnai 2:3 Granitas B.

B divizione turo laimėtojais neabejotinai galima vadinti Anykščių futbolininkus, kurie ne tik sumažino atsilikimą iki lyderių, tačiau taip pat sulaukė ir artimiausių persekiotojų nesėkmės.

Apie savo ketinimus rimtai pakovoti dėl B diviziono laimėtojų titulo Anykščiai pranešė jau pirmame ture po pertraukos, kai savo aikštėje 2:0 pranoko grupės lyderius Tėvynės Sąjungą.

Tiesa, kaip informavo pats Anykščių klubas, vienas komandos žaidėjų Dominykas Bugailiškis mačo metu patyrė rimtą traumą ir iš mačo buvo išgabentas greitosios automobiliu, tad linkime futbolininkui sėkmingos reabilitacijos ir atsistatymo.

Į kovą dėl medalių aktyviai grįžta ir Navigų Old Boysai, kurie tėškė rimtą pareiškimą ir išvykoje pranoko laipteliu aukščiau esančią Ataką, kuri turėjo didelę dalį pagrindinių savo žaidėjų.

Pergalingo įvarčio autoriumi 81 minutę čia tapo Valentinas Jankelaitis.

Gal sunkesnę nei tikėtąsi pergalę paėmė Ukmergės dubleriai, savo aikštėje 2:1 palaužę Skaidiškes, o paskutiniai du diviziono susitikimai baigėsi identiškomis lygiosiomis 2:2 – taip sužaidė Imperialas su Vienais Vartais (kuriems tai buvo antras taškas čempionate) bei Futboliukas su Katastrofa.

Granito Senjorai su Viltimi B savo turo mačą taip pat sužais jau sezonui finišuojant.

Sužaistų B diviziono 12 turo rungtynių rezultatai: Anykščiai 2:0 Tėvynės Sąjunga, Imperialas 2:2 Vieni Vartai, Ukmergė B 2:1 Skaidiškės, Ataka 0:1 Navigatoriai Old Boys, Futboliukas 2:2 Katastrofa.

C divizione ne tik buvo sužaistas pilnas 12 turas, tačiau dvi komandos nusprendė kiek pasiankstinti savo sezono pabaigą ir sužaidė 22 turą – Ketera gana nesunkiai 6:1 susitvarkė su Vova Juniors komanda.

Tuo tarpu 12-ame ture pergales iškovojo abi komandos – Vovos dubleriai 4:2 pranoko Reaktyvą, o Ketera dar sykį prapliupo įvarčiais ir 5:1 paėmė, sakykime, planuotą pergalę prieš PILK kolektyvą.

Verta paminėti, kad po dviejų pergalių Ketera šoktelėjo į pirmą vietą, tiesa, antroje vietoje esantys Medžiai 2 turi vos vienu tašku mažiau, šį turą praleido, o apskritai už Keterą yra sužaidę dvejomis rungtynėmis mažiau.

Planuotas ir reikalingas pergalės išsikovojo ir kitos dvi komandos, kurios dar kovoja dėl prizinių vietų – A komanda kietose rungtynėse nugalėjo Pressą, o Olandai taip pat neklupo, nugalėdami Top Kickers-Koloro.

O tiesioginių konkurentų – Ozo tapyrų ir Viesulo – akistatoje savo pranašumą nelengvai įrodė pastarieji, taip iš esmės nubraukdami paskutines dar likusias oranžinių viltis šiemet dar pakovoti dėl kažko apčiuopiamo.

Visi C diviziono 12 turo rezultatai: Vova Juniors 4:2 Reaktyvas, Ketera 5:1 PILK, A komanda 3:1 Pressas, Top Kickers-Koloro 2:5 Olandai, Ozo tapyrai 1:2 Viesulas.

Atkeltos C diviziono 22 turo rungtynės: Ketera 6:1 Vova Juniors.

Pabaigoje tradiciškai keliamės į D divizioną, kuriame šis turas pasižymėjo ypatingu rezultatyvumu – per penkerias rungtynes buvo įmušti net 29 įvarčiai, o tai – beveik po 6 per mačą. Trijuose iš šių susitikimų įvarčiai virto sutriuškinimais, kituose dviejuose – pasidalino kiek lygiau.

Būtent pastaruoju stiliumi susitiko du diviziono lyderiai – Malanka ir Sviedinys. Tai buvo vadinamosios šešių taškų rungtynės, kurių nugalėtojas įgytų svarbią persvarą lenktynėse dėl titulo.

Pranašumą čia įrodė Sviedinys – jie laimėjo 3:1 ir dabar nuo antroje vietoje esančių varžovų jau pradėjo tolti, mat susidarė jau šešių taškų praraja.

SFL video komanda apsilankė šiose rungtynėse ir įamžino svarbiausius jų momentus.

Pamažu, pamažu į antrą lentelės vietą užkopė Molėtai – jie, kartu su Malanka (ir potencialiai – Trivarčiu) turi po 20 taškų ir aktyviai jungiasi į kovą dėl apdovanojimų. Pirmame savo ture po atostogų kitose sunkiose rungtynėse namuose 3:2 FK Vilnius Spark Energy futbolininkus.

Kituose trijuose turo susitikimuose didelės intrigos nebuvo – skirtumai tarp komandų siekė nuo trijų iki penkių įvarčių, o poroje susitikimų, bent jau apžvalgininko akimis, buvo užfiksuoti netikėtumai – Arpas driokstelėjo 4:1 nugalėdamas Tirolą B, o Vėtra bet 6:2 nubloškė Baltąją Vokę.

Tuo tarpu Nemenčinė derbyje staigmenos neužfiksuota – Nemenčinė B 6:1 sutriuškino ADS Auto ir pakilo į devintą lentelės poziciją.

Visi D diviziono 12 turo rezultatai: Vėtra 6:2 Baltoji Vokė, Malanka 1:3 Sviedinys, Molėtai 3:2 FK Vilnius Spark Energy, Nemenčinė B 6:1 ADS Auto, Arpas 4:1 Tirola B.

FK Anykščių nuotr.