SFL savaitė: reikia intrigos – intrigos per akis Visos

Vasara įsibėgėja, karštis lydi ne tik oruose, tačiau ir SFL batalijose, kuriose, tradiciškai, šią savaitę netrūko įdomių reikalų.

Tradiciškai apie tuos reikalus – SFL savaitės įvykių apžvalgoje.

A divizione vasaros pertrauka atėjo pirmoji – čia kaip ir oficialiai finišavo pirmasis čempionato ratas. Tiesa, baigėsi šešioms komandoms iš dešimties, mat keturios iš jų per artimiausias dvi savaites dar sužais atkeltas ankstesnių turų rungtynes.

Mėgstama mėtytis frazėmis (kartais tą darau ir pats), esą „tokio įtempto sezono dar neturėjome“ ar panašių, bet situacija šiemet iš tikro to verta – po 9 turų (neskaitant dar likusių atkeltų poros rungtynių) pirmą ir septintą čempionato vietas skiria 5 (!) taškai. Tai iš esmės – porą rungtynių laimėjęs gali kilti iki pirmos vietos, pralaimėjęs – kristi iki septintos.

Geriausiai su tuo susipažino Modulis – prieš praėjusį turą buvę lyderiais, šiame jie pralaimėjo centrinę turo dvikovą Salininkams ir smuko net iki ketvirtos pozicijos, tuo tarpu tie patys Salininkai tapo grupės lyderiais. Berods – pirmą kartą sezone.

Aplenkė Modulį ir Granitas B su Ave.Ko., kurie taip pat savo rungtynėse įsirašė po tris taškus. Įsirašė nugalėdami varžovus, kurie taip pat patenka į tą minėtą septintuką.

Granitas B pranoko Nemenčinę, o Kalvelių komanda įrodė savo persvarą prieš Kaišiadoris-Baltus.

Apatinėje lentelės dalyje kova taip pat vyksta rimta, o komandos ten dar visiškai nepraranda vilčių palypėti ir aukščiau. Lentvaris 6:2 susitvarkė su Gariūnais, o Euforija neatsilaikė prieš Top Kickers.

Visi A diviziono 9 turo rezultatai: Modulis 1:2 Salininkai, Lentvaris 6:2 Gariūnai, Top Kickers 4:2 Euforija, Nemenčinė 2:5 Granitas B, Ave.Ko. 4:1 Kaišiadorys-Baltai.

Jei aukščiausiame SFL divizione dėl titulo kovoja bent penkios ar šešios komandos, tai B grupėje situacija kiek kita – Tėvynės Sąjunga bėga nuo varžovų ir bėga gana greitu žingsniu.

Dabar jų persvara prieš antrą vietą jau siekia 7 taškus, o svarbų žingsnį TS dėjo ir praėjusiame ture, nugalėdami vienus iš tiesioginių varžovų Ataką.

Pirmavo 3:0, laimėjo 3:1 ir toliau rodo, kad šiemet juokauti nėra nusiteikę. Žinoma, gal kalbėti dar anksti, tačiau panašu, kad kitame sezone TS laukia debiutas A divizione.

Po Atakos pralaimėjimo į antrą vietą šoktelėjo Anykščiai. Jiems daug streso ture nebuvo – jie savo stadione ramiai 5:2 susitvarkė su Katastrofa, kuri šiuo metu sprendžia savus klausimus ir sezono pradžioje turėtas mintis apie medalius šiuo metu turėtų dėti į stalčių.

Kalbant apie kitas viršutinės dalies komandas, tai ketvirtoje vietoje kiek nelauktai įsitaistė Granito Senjorai – jie paėmė jau trečią pergalę paeiliui ir kabinasi į prizines vietas. Šį kartą Naujosios Vilnios komanda, net ir atsilikdama 0:2, perlaužė mačą ir net 7:2 sudorojo Skaidiškes.

Viltis B, tuo tarpu, krito į duobelę ir nusileido Imperialui, o įdomiame mače FKS Ukmergė B 2:1 palaužė Navigatorius Old Boys.

Kol kas atrodo, kad didžiausia kova laukia dėl antros ir trečios pozicijų, mat TS ženklų kristi žemyn kol kas nesimato.

Visi B diviziono 9 turo rezultatai: FKS Ukmergė B 2:1 Navigatoriai Old Boys, Ataka 1:3 Tėvynės Sąjunga, Anykščiai 5:2 Katastrofa, Skaidiškės 2:7 Granitas Senjorai, Imperialas 3:1 Viltis B, Futboliukas 5:1 Vieni Vartai.

Keliamės į C divizioną, kur tą pačią dieną (trečiadienį) tiek baigėsi 9 turas, tiek ir prasidėjo 10. Į dešimtąjį kol kas neisime (nors ten nutiko įdomus dalykas, tačiau prie jo gal grįšime bendroje 10-ojo turo apžvalgoje, o dabar likime prie devintojo.

Jame savo taškų nepraradusios komandos statusą toliau laikė Medžiai 2, kurie sutriuškino antrąją Vovos komandą ir toliau diktavo madas priekyje (įspėjimas – statusą išlaikė lygiai iki devintojo turo).

Savo darbus daryti bando ir varžovų į priekį nepaleisti siekia artimiausi žaliųjų persekiotojai, kurie 8 ture paėmė pergales.

Olandai praėjusiame ture ilsėjosi, o juos besiilsinčius pagavo Ketera, nugalėjusi Top Kickers-Koloro ekipą ir su tais pačiais Olandais lentelėje susilyginusi turimais taškais. Tiesa, atsilikimas nuo Medžių 2 išlieka, tačiau jis (vėlgi, įspėjimas prieš kito turo apžvalgą) po devintojo turo gali sumažėti.

Svarbų mačą laimėjo ir A komanda-Margiris B, įtemptoje ir vieno įvarčio dvikovoje nugalėjusi tiesioginį varžovą Viesulą, kurį nuo trečios vietos dabar jau skiria 6 taškai, nesuklupo ir Ozo tapyrai, 2:1 pranokę Reaktyvą.

Pabaigai – pasveikinimas Pressui ir užuojautos PILK. Šių komandų mače trečiadienio vakarą pirmieji iškovojo pirmą savo sezono pergalę, antrieji – pralaimėjo jau 8 mačą iš tiek pat galimų ir visoje SFL sistemoje vis dar išlieka vienintele komanda, vis dar neturinčia nė vieno taško.

Visi C diviziono 9 turo rezultatai: Vova Juniors 0:4 Medžiai 2, Top Kickers-Koloro 1:1 Ketera, A komanda-Margiris B 1:0 Viesulas, Reaktyvas 1:2 Ozo tapyrai, Pressas 3:1 PILK.

„Tiek ir tereikėjo“ – pamatę Sviedinio prarastus taškus taškus Baltojoje Vokėje sau turbūt pasakė jų konkurentai D divizione Trivartis ir FC Malanka, laimėjo savas rungtynes ir sukūrė ne ką mažesnę intrigą nei turime A divizione.

Šiuo metu D grupėje vyrauja visiška trivaldystė – FC Malanka, Sviedinys ir Trivartis turi sužaidusios po 8 mačus ir surinkusios po 17 taškų. Negana to, Sviedinio ir Malankos dar ir įvarčių santykiai identiški (+12), o nedaug atsilieka ir Trivartis (+9).

Viskas prasidėjo nuo to, kad Sviedinys išvykoje 2:2 pabaigė su Baltosios Vokės futbolininkais. Ir net neaišku – ar „iškovojo tašką“, ar „prarado du“. Turbūt teisingiausia – tiesiog įmušė tiek pat, kiek varžovai, tai su tais varžovais taškus ir pasidalino.

Sviedinio varžovai žaidė su sąlyginai silpnesniais varžovais, tačiau lengvų pasivaikščiojimų nebuvo.

Malanka 2:1 nugalėjo FK Vilnius Spark Energy ekipą, tuo tarpu Trivartis išvykoje parodė pranašumą prieš Nemenčinės B futbolininkus.

Lyderiai lyderiais, tačiau juos iš netoli mato ir Tirola B ekipa, kuri savo turo mače 4:1 sutriuškino ADS Auto. Netoli ir Molėtai – jie savo mače 1:0 pranoko Arpą.

Visi D diviziono 9 turo rezultatai: ADS Auto 1:4 Tirola B, Baltoji Vokė 2:2 Sviedinys, Molėtai 1:0 Arpas, Nemenčinė B 2:4 Trivartis, FK Vilnius Spark Energy 1:2 FC Malanka.

FK Anykščių nuotr.