SFL savaitė: palanki savaitė Lentvariui ir 15 Sviedinių į Vėtros vartus Visos

Vasara pradeda įsibėgėti, vis sparčiau įsibėgėja ir SFL sezonas, tad dar sykį užmeskime į akį į tai, kokius progresus ar regresus praėjusią savaitę apturėjo SFL kolektyvai.

A divizione dar vieną pergalę pačiupo ir nuo persekiotojų vis sparčiau atitrūksta Lentvaris. Šį kartą diviziono lyderiai per daug nesuprakaitavę 6:2 nugalėjo Geležinį Vilką ir, negana to, sulaukė pozityvaus rezultato iš kitur.

Keturis įvarčius laimėtojams mušė Aleksandras Mininkovas, kuris su Salininkų snaiperiu Pavelu Šarynskiu dalinasi rezultatyviausio diviziono žaidėjo vietą (13 įvarčių).

Tą pozityvų rezultatą jiems pateikė Keteros komanda, kuri ganėtinai netikėtai 4:1 nugalėjo iki tol antroje pozicijoje buvusius VJFK Trakus. Trakų komanda po pralaimėjimo smuktelėjo iki ketvirtos pozicijos, o ją aplenkė du kolektyvai.

Vienas tų kolektyvų – Modulis-Nemenčinė, kuris Fanuose 3:0 susitvarkė su TEC komanda, kuriai niekaip nesiseka pakilti iš lentelės apačios, o kitas kolektyvas – Salininkai.

Salininkai toliau pratęsė sunkią Anykščių atkarpą ir Dilgynėje juos pervažiavo net 7:1. Per šešerias rungtynes Anykščių įvarčių santykis jau siekia -16, tad čia rimtas signalas, kad prie savų vartų anykštėnams tvarkytis kol kas sekasi ganėtinai sunkiai.

Na o paskutiniame turo susitikime susirungė dvi komandos, kurioms sezonai kol kas klostosi sunkokai – Mickūnuose Ave.Ko. priėmė Tėvynės Sąjungą, kuri pastaruoju metu buvo įkritusi į duobelę.

Ir iš tos duobelė išlipo – TS laimėjo rungtynes 4:1 ir tokiu būdu sau leido per daug nenutolti nuo pirmo trejeto.

A diviziono 7 turo rezultatai: Lentvaris 6:2 Geležinis Vilkas, Salininkai 7:1 Anykščiai, TEC 0:3 Modulis-Nemenčinė, Ketera 4:1 VJFK Trakai, Ave.Ko. 1:4 Tėvynės Sąjunga.

**********

B divizione toliau tęsiasi šioks toks chaosėlis – dar dvi komandos nusprendė pratęsti diviziono tradiciją ir nusikelti savo rungtynes. Šį kartą tai padarė Ozas ir Olandai, kurie savo mačą sužaisti planuoja kažkada liepą. Na, sėkmės jiems su tuo.

Ozas mačą nusikėlė, Medžiai 2 turą praleido dėl nelyginio komandų skaičiaus, tad tuo šauniai pasinaudojo Euforijos komanda.

Centriniame (iš tų trijų sužaistų) turo susitikime Euforija gal kiek netikėtai sausai 3:0 sutriuškino Navigatorius Old Boys ir šoko iki pirmos lentelės pozicijos, tuo tarpu navigai dabar save randa septintoje.

Rungtynių MVP nugalėtojų komandoje tituluoti galima legionierių Chrisą Milesą – jo sąskaitoje šiame mače buvo du įvarčiais ir vienas rezultatyvus perdavimas, tad tikrai neprastas vakaras futbolininkui gavosi.

Ne ką mažiau įdomios rungtynės įvyko ir Kaišiadoryse, kur vietos komanda priėmė Top Kickers-D‘Aligner ekipą.

Ir nedaug trūko, kad namo juos būtų išleidusi su visais trimis taškais – Kaišiadorys tik paskutinėmis minutėmis sugebėjo rezultatą išlyginti ir taip likti bent su taškeliu, tuo tarpu TK dubleriai, neabejotinai, jaus didelį apmaudą dėl tokio rezultato.

Na o trečiame dar neapkalbėtame mače Granito Senjorai išvykoje 4:2 nugalėjo Malanką ir priartėjo prie trejeto. Visgi, kol kas situacija tokia, kad komandos yra sužaidusios nuo 4 iki 6 rungtynių ir realiai vertinti situaciją lentelėje kol kas nėra labai lengva.

B diviziono 7 turo rezultatai: Malanka 2:4 Granito Senjorai, Kaišiadorys-Baltai 1:1 Top Kickers-D‘Aligner, Navigatoriai Old Boys 0:3 Euforija.

**********

C divizione centrine dvikova turbūt galima ramia širdimi vadinti mūšį tarp dviejų prizinėse vietose buvusių komandų – Trivarčio ir Problemos.

Trivartis mušė pirmi, tada mušė ir antri. 2:0, atrodo, ganėtinai saugu ir ramu, bet Problema sugalvojo, kad gal reikia grįžti į rungtynes.

Ir ką jūs sau galvojat – grįžo. Prieš pertrauką Jaunius Rastenis deficitą pašvelnino, o antro kėlinio antroje pusėje Problema mušė dar kartą ir taip nulėmė taškų pasidalijimą.

Turbūt nė viena iš šių dviejų komandų tokia baigtimi nebuvo per daug patenkinti, bet kas patenkinti tikrai buvo – tai Baltosios Vokės ir Viesulo kolektyvai.

Baltoji Vokė ir toliau lieka vienvaldžiais čempionato lyderiais, o praėjusiame ture išvykoje 2:0 nugalėjo be taškų vis dar liekančius Molėtus.

Viesulas, savo ruožtu, pasilinksmino dar labiau – 5:0 sutriuškino Imperialą ir pagal prarastus taškus jau yra antroje vietoje, o pagal realius taškus – trečioje vietoje.

Dviejų oranžinių ekipų akistatoje Ozo tapyrai 2:1 įveikė A komandą, o Katastrofos galvos ir toliau krenta žemyn – net ir surinkę maždaug optimalią sudėtį jie vis tiek 1:3 nusileido Futboliukui ir toliau niekaip neišsikapsto iš nesėkmių liūno – po pergalės pirmame ture prieš tapyrus, Katastrofa dabar jau yra pralaimėjusi penkis mačus paeiliui.

C diviziono 7 turo rezultatai: Molėtai 0:2 Baltoji Vokė, Problema 2:2 Trivartis, Imperialas 0:5 Viesulas, Ozo tapyrai 2:1 A komanda, Katastrofa 1:3 Futboliukas.

**********

O D divizione į pirmą poziciją sugrįžo Utenos Utena, kuri ten buvo ir sezono starte. Uteniškiai ne be kovos 2:1 nugalėjo Užgirio komandą ir vėl pakilo į viršūnę, o prie to ženkliai prisidėjo ir Los Faveleros.

Na, tiksliau būtų sakyti, kad prisidėjo PILK komanda, kuri Los Faveleros išrašė antrą pralaimėjimą paeiliui. Ir išrašė ne bet kokiu būdu, o vienu metu atsilikinėdami 0:2. Visgi vėliau SFL mohikanai parodė klasė, penkis sykius atrakino varžovų vartus ir iškovojo svarbią pergalę.

Tuo pasinaudojo ir į antrą vietą pakilo Mostiškių komanda, kuri 5:1 susitvarkė su Vova, o iš po Mostiškėmis eina Sviedinys, kuris 15:0 (taip, toks rezultatas, ne tas atvejis, kai per daug mygtukų pasispaudžia) suvažinėjo Vėtrą.

Sunku kažką pasakyti apie tokias rungtynes, akivaizdu, kad nebuvo lengva ir Sviedinio raštinei, nes net ir ji šį kartą apsiribojo ganėtinai rezervuotu rungtynių nušvietimu.

Ganėtinai nesunkias pergales paėmė ir greta lentelės viduryje einančios INTER-Nemenčinės bei Skaidiškių komandos.

Pirmieji 4:1 nugalėjo Reaktyvą, antri – 8:2 sutvarkė Arpą, kuris, deja, ir toliau lieka be taškų.

Nemenčinės ir Skaidiškių komandos susikaus artimiausiame ture, tad bus įdomu stebėti, kas ten įrodys savo pranašumą.

D diviziono 7 turo rezultatai: Utenos Utena 2:1 Užgiris, Skaidiškės 8:2 Arpas, Reaktyvas 1:4 INTER-Nemenčinė, Mostiškės 5:1 Vova, Sviedinys 15:0 Vėtra, PILK 5:3 Los Faveleros.