SFL savaitė: paaiškėjo pirmieji šio sezono čempionai Visos

Praėjusi savaitė SFL stadionuose išaiškino mums pirmuosius čempionus – stipriausia komanda, likus vienam turui, oficialiai paaiškėjo A divizione.

Būtent čia tapo aišku, kad čempionais tapo Granito B futbolininkai, kurie patys padarė savo darbą bei sulaukė artimiausių persekiotojų kluptelėjimo.

Patiems Naujosios Vilnios atstovams ture teko nelengvas iššūkis – rungtynės su Moduliu, taip pat kovojančiu dėl medalių.

Matyt rimtai užsikūrę kovai dėl pergalės Granitas namuose laimėjo gana užtikrintai ir taip galėjo laukti tuo pačiu metu prasidėjusio mačo tarp Ave.Ko. ir Gariūnų rezultato.

Ir naujienos, kurių jie sulaukė, leido šokti pergalės šokius – Gariūnai aplošė Ave.Ko. futbolininkus 2:0, likus vienam turui tarp pirmų dviejų komandų skirtumas išaugo iki 4 taškų, tad Granito antroji komanda tapo nebepavejama. Kas ten žino – gal ir Gariūnams kokia nors dėžė kokio nors geriamo turinio atiteks už pagalbą?

Tuo tarpu Kalvelių komanda, nors ir pralaimėjo, gali užsitikrinti sau antrą vietą – šeštadienį, paskutiniame ture, jiems tereikia nugalėti Kaišiadoris-Baltus.

O štai lenktynėse dėl trečios pozicijos intriga verda nevaikiška. Pirmame rate velniškai strigęs Lentvaris antrame rate rimtai užsikūrė ir iš kovos dėl išlikimo šoko iki vietos medalių zonoje. Pastarajame ture jie net 8:2 pervažiavo Salininkus ir priartėjo per vieną tašką nuo trečioje vietoje esančio ir savaitgalį pralaimėjusio Modulio.

Artėjančiame ture Modulis testuos Salininkus, o Lentvarį sustabdyti bandys taip pat gerai antrą sezono dalį žaidžiantys Gariūnai. Įdomu tai, kad iš rato pradžios būtent Lentvaris su Moduliu atsikėlė savo rungtynes į rato galą, tarsi žinodami, kai tai gali būti tiesioginė akistata dėl medalių.

Tiesa, tas turas nieko jau nelems, jei Modulis nugalės Salininkus, o Lentvaris suklups prieš Gariūnus.

Visi A diviziono 17 turo rezultatai: Lentvaris 8:2 Salininkai, Kaišiadorys-Baltai 4:0 Euforija, Granitas B 5:2 Modulis, Nemenčinė 2:1 Top Kickers, Ave.Ko. 0:2 Gariūnai.

B divizione čempionas dar neaiškus, tačiau vis sparčiau aiškėja pirmasis trejetas, kurį, likus trims mačams, nuo ketvirtos vietos jau skiria per vienerias rungtynes nepanaikinamas deficitas.

Įdomu, kad iš pirmo trejeto pergalę iškovojo tik Ataka (2:0) nugalėjusi Viltį B ir iš esmės sunaikinusi paskutines dar likusias šios komandos galimybes kautis dėl medalių, o tiek Tėvynės Sąjunga, tiek Anykščiai, savo turo rungtynes sužaidė lygiosiomis.

Tėvynės Sąjunga 3:3 išsiskyrė su Ukmergės dubleriais, kuriems šis rezultatas irgi ženkliai privėrė duris link pirmo trejeto. O štai Anykščiai nenugalėjo Granito Senjorų, tačiau po mačo jiems tas rezultatas rūpėjo mažiausiai – jie išreiškė užuojautą tragiškąi rungtynių metu anapilin iškeliavusio Anykščių komandos krepšininko Beno Steponėno šeimai ir artimiesiems.

Netikėtas rezultatas užfiksuotas ir Katastrofos – Navigatorių Old Boys rungtynėse. Nepaisant to, kad žaidė prieš vieną prasčiausių atkarpų savo istorijoje išgyvenančią komandą, nepaisant to, kad pusantro kėlinio turėjo kiekybinę persvarą, Navigai nesugebėjo iškovoti taškų ir pralaimėjo 1:2, o Katastrofai tai buvo gaivaus oro gurkšnis kovojant dėl išlikimo divizione bei bandant pasigerinti nuotaikas prieš likusią sezono atkarpą

Į išlikimą bando kabintis ir Imperialas, nugalėjęs tiesioginį varžovą Futboliuką, o vienas mačas neįvyko – Vieni Vartai nenuvyko į Rudaminą ir jiems prieš Skaidiškes buvo įrašytas techninis pralaimėjimas 0:3.

Visi B diviziono 19 turo rezultatai: Granitas Senjorai 1:1 Anykščiai, Ataka 2:0 Viltis B, Futboliukas 0:3 Imperialas, Skaidiškės 3:0 Vieni Vartai (be žaidimo), Katastrofa 2:1 Navigatoriai Old Boys, Tėvynės Sąjunga 3:3 Ukmergė B.

C divizione jau oficialiai paaiškėjo pirmas dvi vietas užimsiančios komandos. Tiesa, jau ir iki tol tas dvejetas iš esmės buvo susiformavęs, tačiau dabar jau visiškai aišku, kad iš tos kovos iškrito Olandų futbolininkai, kurie, realu (nors dar ne šimtu procentų garantuota), liks trečioje pozicijoje.

Tai, kad aukščiau jie nepakils, nulėmė pastarasis turas, kuriame jie 1:2 nusileido A komandai, kuri dabar nuo tų pačių Olandų atsilieka 7 taškais, bet dar turi vieną mačą rezerve.

O pirmas dvejetas taškų nemėto ir toliau artina mus prie auksinių rungtynių. Tiesa, abiems lyderiams nebuvo lengva. Medžiai 2 po itin atkaklios kovos palaužė Viesulą ir nutraukė jo nepralaimėtų rungtynių seriją (3:1), o Ketera kietose ir ne viena kortele (tiek raudona, tiek ir geltona) pažymėtame mače 2:1 pranoko Ozo tapyrus ir toliau lieka lentelės viršuje.

Įdomu tai, kad Ketera jau šį savaitgalį sužais paskutines savo rungtynes sezone – jų varžovais bus Top Kickers-Koloro. Jei Ketera laimi – jiems belieka sulaukti nors vieno taško praradimo iš Medžių 2, kuriems dar liko dvikovos su Vova Juniors, A komanda ir Pressu.

Jei taškų praradimų nebus – mūsų lauks itin įdomus auksinis mūšis, tačiau abi komandos turbūt linkės viena kitai pralaimėjimų, kad triumfuoti būtų galima be papildomų mūšių.

Visi C diviziono 19 turo rezultatai: Pressas 1:3 Vova Juniors, Medžiai 2 3:1 Viesulas, Ozo tapyrai 1:2 Ketera, Olandai 1:2 A komanda, PILK 3:2 Top Kickers-Koloro.

D divizione, neabejotinai, visas antraštes susižėrė Trivartis, ar veikiau – Trivarčio nepaimta pergalė, kuri jei ne eliminuoja komandos iš kovos dėl pirmos vietos, tai bent jau labai ją apsunkina.

Komanda, iš Trivarčio tą pergalę pačiupusi – Baltoji Vokė. Ji du savo pergalingus įvarčius sumušė per paskutines 10 minučių ir laimėjo rungtynes 3:1. Pačiai Baltajai Vokei situacija lentelėje daug nebesikeis, bet tai, kad pavyko nuskausminti vieną iš kandidatų į medalius – neabejotinai suteiks kažkokio džiaugsmo.

Kiti du lyderiai dovanų varžovams neteikė – Sviedinys šešiais įvarčiais pavaišino Arpą, Malanka tris sausus atmatavo Nemenčinės dubleriams.

Trivarčio nesėkmė neabejotinai džiaugsmo duos ir Molėtams – jie į Tirolos B vartus pasiuntė aštuonis tikslius smūgius ir dabar, likus trims mačams, iki trečios vietos juos jau vėl skiria tik trys taškai.

Visi D diviziono 19 turo rezultatai: Nemenčinė B 0:3 Malanka, Molėtai 8:2 Tirola B, Vėtra 7:1 ADS Auto, Baltoji Vokė 3:2 Trivartis, Arpas 2:6 Sviedinys.